Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube Çöktü
Popüler video sitesi Youtube'a bir süre erişim sağlanamadı.

Bugün öğle saatlerinden itibaren video sitesi Youtube'a erişim sağlanamıyor. Siteye giriş yapmak isteyen kullancılar hata ekranıyla karşılaşıyor. Sorunun nereden kaynaklandığına ilişkin henüz açıklama yapılmadı. Erişim sorunu kısa bir süre içinde çözüldü.

Kullanıcılar siteye girdiklerinde bu hata ile karşılaştı:
Zd3rya.png

Hatanın Anlamı
 Üzgünüz, bazı şeyler yanlış gitti, yüksek eğitimli maymun bir ekip, bu durum ile başa çıkmak için görevlendirilmiştir. Eğer aşağıdaki hatayı görüyorsanız, onlara bu bilgileri gönderebilirsiniz."

şu anda Youtube'a giriliyor hata saat 14:00 Ve 14:30 saatleri arasında ortaya çıktı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
30dk bile olmadı aga hemen düzeltildi. Belki bir şeyleri düzenlerken olmuştur insanlık hali.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunlar için maksat haber olsun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sizin için gereksiz olabilir
@Neon Bariol bunalr için maksat haber olsun derken eğer beğenmiyorsan yorum yazma
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-06-2016 Saat: 18:40)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sizin için gereksiz olabilir
@Neon Bariol bunalr için maksat haber olsun derken eğer beğenmiyorsan yorum yazma

Unutkanlığım senin şansına. Yoksa mutlaka bu üslubun yüzünden seni sözlü olarak uyarmışızdır. Ben bir kez daha uyarmam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rayray93 yaptigim bir hata yok yazim hatalarimdan folayi pardon mobilim arkadas yazmis bunlar icin maksat haber olsun kotu bir konu actim sanki bunlar icin dedigi kim uslubuna dikkat etsin o zaman
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende hiç olmadı nedense Bugün hep youtubedeydim .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping