Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bedava €20 veren Site Hesabına Anında çek
(17-06-2016 Saat: 00:26)HaldunKocak Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-06-2016 Saat: 00:20)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-06-2016 Saat: 00:18)HaldunKocak Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-06-2016 Saat: 00:16)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-06-2016 Saat: 00:14)HaldunKocak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: BİTCOİN olarakta  Alabilirsiniz Parayı .... Bak Bunu Eklemeyi unuttum

Beni ilgilendirmiyor kardeşim Bitcoin, bu forumdaki yer etmiş insanlardan bir kişi, bak sadece bir kişi paypal hesabına parayı alamadığı sürece sitenin trafiğini kapatıyorum buradan.

Ne zaman ki senin dışında birisi "para yattı işte kanıtı" der, o zaman geri eklerim siteyi.

Vallah Kardeşim Sıkıntı Yok Site Babamın değil sonuçta Sizde  Kar edin kazanın diye Paylaştım Ben üstüme düşeni Yaptım üstüne üstlük bütün mesajlarım da  tekrar  tekrar anlattım  :) Kolay gelsin

Site babanın olmayabilir ama sitedeki yönlendirme için tıkladığımız resim referans kodu barındırıyor. Yani link sahibine bir kar elde ettiriyor.

Bak gene  Aynı yola çıkıyoruz Site Bana ait değil  ve de ister  Resme tıklayıp Referanslı Linkten Kayıt olursun istersen Arama çubuğundan referanssız yazıp girersin Adam bi  yandan aklını kullanmış ben referanslı olduğunu bile bile koydum anlatımı var diye  anlatımı bende  yapabilirdim neden yapamıyım ama uğraşmak istemedim nasıl yapılacağını verdiğim sitede  anlatmasına rağmen gene anlattım gerisine müdahil olamam k.bmayın :=)

Biz sana sen kanıt atmadan inanamayız. Kim bedava insanlara para dağıtır ki?
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hacı 20 fazla değil mi veriyosa 4-5 verir max yani bu işte birşey var
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben baktım kardeş ödeme yapıyorlar ama ilk başta kayıt olunca çekemiyorsunuz "Atık" alıp 21 gün bekliyorsunuz sonra çekebiliyorsunuz :( Zaten firma adamlar sözlerinde duruyorlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-06-2016 Saat: 00:51)ProQueen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben baktım kardeş ödeme yapıyorlar ama ilk başta kayıt olunca çekemiyorsunuz "Atık" alıp 21 gün bekliyorsunuz sonra çekebiliyorsunuz :( Zaten firma adamlar sözlerinde duruyorlar.

Sen göster bize nasıl atık alıyoruz. Gerçi paypalımız TR lokasyonlu kullanamayız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başlık düzelt en iyisi ve Ödeme kanıt ekleyin
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-06-2016 Saat: 01:14)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-06-2016 Saat: 00:51)ProQueen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben baktım kardeş ödeme yapıyorlar ama ilk başta kayıt olunca çekemiyorsunuz "Atık" alıp 21 gün bekliyorsunuz sonra çekebiliyorsunuz :( Zaten firma adamlar sözlerinde duruyorlar.

Sen göster bize nasıl atık alıyoruz. Gerçi paypalımız TR lokasyonlu kullanamayız.

Giriş yaptıktan sonra bu adrese gir
Kod:
https://recyclix.com/office/
sonra Atık bölümü var "Satın Al" butonuna bas maximum 100kg alabiliyorsunuz. Sonra 21 gün bekle :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-06-2016 Saat: 01:26)ProQueen Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kod:
sonra Atık bölümü var "Satın Al" butonuna bas maximum 100kg alabiliyorsunuz. Sonra 21 gün bekle :)

Para bize gelmiyor, geri dönüşüm projesi ile ne alakası vardı diyorum. Fon yaratmışlar, yayılmasında yardımcı olanların projeye destek vermesini sağlıyorlar. İlginç bir durum. E, para bize gelmiyor yani??
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnternetten para kazanmaya çalışan biri olarak söylüyorum bunlar : 鯉魚釣魚:)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ayrıca 17 temmuz'a kadar hesaba 20 euro değerinde bir miktar yatırmazsanız hesabınızın askıya alınacağını duyurmuş firma.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siteden kendiniz ek para kazanmadıkça çekilmiyor sanırım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-06-2016 Saat: 01:36)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-06-2016 Saat: 01:26)ProQueen Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kod:

Para bize gelmiyor, geri dönüşüm projesi ile ne alakası vardı diyorum. Fon yaratmışlar, yayılmasında yardımcı olanların projeye destek vermesini sağlıyorlar. İlginç bir durum. E, para bize gelmiyor yani??

cilgintavuklar diye bir site var. tavuk alıyorsun ve beklemeye başlıyorsun. deponda saatlik ya da günlük 5 bin yumurta birikiyor. bu yumurtaları sattığında 0.043 gibi bir para geliyor. böyle bekleye bekleye 4-5 ayda anca 3 TL yapıp ödeme çekiyorsun. sanırım bu da aynı mantık.

üstte verilen linkten girince Kota 5000/5000 yazıyor. yani senin kullanabileceğin 5000 atık varmış. sen aldıkça o düşecek.

20€ paramız var. Birim fiyatı 0.2€'dan atık alıyorsun(0.2 = 1 kg atık) ardından bunu geri dönüşüm yapıyorsun. 0.2€ 21 gün sonunda 0.4€ oluyor. eğer daha da ileri götürmek istersen 0.6€ oluyor. daha fazla alıp daha fazla kazanabiliyorsun. yalnız saçmalık olabilir. çünkü ben 20€'nun hepsini verirsen bana geri 40€ gelecek, hatta ilerletirsem 60€ gelecek.. yok artık :)

konu sahibinden ödeme kanıtı istemiştim. vermediği için konuyu kilitliyorum. Kişilere yardımcı olmadan kendinize yardım edin. Önce parayı çekin/aktarın/kullanın, sonra resmini çekip konuya ekleyin. Aksi durumda cezai işlem yapılacaktır.

İnternetten Para Kazanma konularında ödeme kanıtı zorunludur. Kanıt eklenildiği zaman konuyu rapor edin, kilidi açılsın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping