Film ve Dizi Öneri Topluluğu
     

Hoşgeldin Ya Şehri RAMAZAN

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 10’da 0xC004C003 hatasını düzeltme
#1
Windows 10, Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 Update sürümünden yapılan ücretsiz yükseltmeden sonra etkinleşmiyor. Windows 10 sürümüne ücretsiz yükseltme yaptıysanız ancak ürün etkinleşmediyse aşağıdaki adımları takip etmeyi deneyin: Başlangıç Başlangıç düğmesi simgesi düğmesini seçin ve sonra Ayarlar > Güncelleştirme ve güvenlik > Etkinleştirme'yi seçin.
Etkinleştirme durumunuz Windows'u etkinleştirmek için İnternet'e bağlanın ise, Windows'u elle etkinleştirmek için Etkinleştir'i seçin. Bu işe yaramazsa, müşteri destek birimi ile iletişim kurun.

-veya-

Etkinleştirme durumunuz, Windows etkinleştirilmedi ise, bu, yeniden yükleme işleminden önce Windows 10'a yükseltme yapmadığınız anlamına gelebilir. Bu durumda, başarılı bir şekilde etkinleştirmek için Windows Mağazası'ndan orijinal Windows satın alabilir veya önceki Windows sürümünüze geri dönerek Windows 10'a ücretsiz yükseltme teklifini değerlendirebilirsiniz.

Windows 10'a zaten yükseltip ürünü etkinleştirdiyseniz ve Windows'u yeniden yükledikten sonra bu etkinleştirme durumunu görüyorsanız, müşteri destek birimi ile iletişim kurun.

Varsa Windows'u etkinleştirmek için geçerli bir ürün anahtarı kullanabilirsiniz:

Başlangıç Başlangıç düğmesi simgesi düğmesini seçin ve sonra Ayarlar > Güncelleştirme ve güvenlik > Etkinleştirme'yi seçin.
Ürün anahtarını değiştir'i seçin ve sonra 25 karakterlik ürün anahtarını girin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#2
Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi***