Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şikayetim
@Dream41 Ya kardeşim dur ne gerek var ?
tamam senin suçun yok boşver gitsin.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
''beni şikayet ederse o mal tema yapımcısı bile değil neresine ne battı'da böyle konu açıyor zaten rip'e söyledim inşallah bana sınırsız ban atacak.''

Sen Kiminle Konuştugunu Saniyorsun Seni Şeref Yoksunu Aptal İnsan Sozunu Bilde Konus Burda Biz Çocuk Cocuk İsler Yapmaya Gelmedik,Biyerime Batmadı Demek Sana Zamanında Çok İyi Batırmışım Demekki Mal Diyemessin Bana Seni Cümle Aleme Rezil Ederim Zaten İpin Var Sıkıntı Yok Bi İşle Bilişim Suçları Kanıt Derken Kendini Mahkemede Bulursun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Mal Diyomus Kendini Ne Sanıyorsun Sen ? Torpilin mi Var
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Dorre tamam kardeşim ya yeteer.
Bi tema için yaptığınıza bakın.
Ayıp ya.
Tema benim ben suçlamıyorum bi kesin artık.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
Zaten Şerefimle Gidiyorum Şerefiyle Gitmeyen İnsanlar Düşünsün.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu Kapatıyorum Uzamasın Artık.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
(28-05-2016 Saat: 20:00)Dorre Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ''beni şikayet ederse o mal tema yapımcısı bile değil neresine ne battı'da böyle konu açıyor zaten rip'e söyledim inşallah bana sınırsız ban atacak.''

Sen Kiminle Konuştugunu Saniyorsun Seni Şeref Yoksunu Aptal İnsan Sozunu Bilde Konus Burda Biz Çocuk Cocuk İsler Yapmaya Gelmedik,Biyerime Batmadı Demek Sana Zamanında Çok İyi Batırmışım Demekki Mal Diyemessin Bana Seni Cümle Aleme Rezil Ederim Zaten İpin Var Sıkıntı Yok Bi İşle Bilişim Suçları Kanıt Derken Kendini Mahkemede Bulursun.

@dorre ben sustukca sen yazıyon yeter ben diycemi dedim rip'e mesaj attım bana sınırsız ban atacak daha bu forumda olmuycam multi hesap açmıycam bundan sonra rahat edersin artık
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
@Dream41 Ban Filan Yoktur,Bir anlık sinir ile fevri hareketler yapmayınız eğer illada alınmasını istiyorsanız ekip liderinize mesaj atınız...
PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle kapalı konuya mesaj attığım için özür dilerim,

1- Şimdi ortada kesin bir şey yok, biz yetkililer olarak kesin bir şey söyleyemeyiz.

2- Arkadaşlar bu nedir böyle?, en ufak bir şey olunca hemen "sınırsız ban atın" bu mu yani? Arkadaşlar lütfen böyle yapmayın bu şekilde kaçan haksız durumuna düşer. Böyle şeyler için birbirimizi kırmayalım lütfen, olduysa eğer bir hata yada olmadıysa herneyse uzatmayın.

Tekrar hatırlatıyorum ban atın vs. diye kaçan haksız durumuna düşer, her zaman kendinizi savunun. Savunurkende üslubunuzu bozmayın.

Her neyse iyi forumlar dilerim, umarım anlamışsınızdır.

@Dream41 @Dorre
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping