Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adalet...
(16-05-2016 Saat: 19:39)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: cidden boşver ya @Ripbyrustavi02 nedenini öğrensen ne olcak burda admin yalakaları kendini göstermeye başladı zaten suçu kapatırlar olay da kapanır bu kadar basit üstünede bide ban oh tamam süper olay kapandı,suç örtüldü mutlu son

siz ne demeye çalıştığımı anlamadınız yada bn anlatamadım ama her türlü konu kapandı yine :)) evet suçlu yine biz çıktık iyi konuyu kapatabilirsiniz karar verilmiş zaten ne desem boş
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 20:07)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 20:03)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 19:59)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 19:56)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 19:49)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: konuyu lütfen kapatma böyle kalsın, gelince bakalım kendini nasıl savunacak çok merak ediyorum

Peki neden avatarına 10tr net dışı bir resim koydun?

evet işte beklediğim soru kurallarda böyle bir kural görmediğim için koydum o zaman bizim serverın logosuydu bnde koydum suçluysam suçumu kabul ederim okey ama sınırsız banlık birşey yaptığımı düşünmüyorum
Nasıl bunu kurallarda görmemiş olduğunu hadi onu da geçtim 10tr.net dışı site tanıtım yapanların cezalandırıldığını nasıl görmemiş olduğunu bilmiyorum. Bence  Corleone doğru bir karar vermiş zamanında. İyi forumlar..

tanıtım mı yapmışım :o peki hadi yaptım diyelim (aslında yapmadım) bunun cezası sınırsız ban mı olmalıydı ? başkası yapmış olsaydı taş çatlasa 1 ay verirdiniz ayrıca bn bu foruma reklam için girseydim şuan burda olmazdım
edit: avatardan reklam yapıldığınıda ilk sizden duyuyorum

edit2: reklam yapıcak olsam burdamı yaparım bi düşün gider hiti yüksek forumlarda yaparım ayrıca bkz: ( http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=85596)
bu yukarıda gördüğünüz yeni kural gibi keşke o zamanda bu tarz birşey olsaydı
bir sitenin reklamını(tanıtımını) yapmak için illa bir konu açmaya gerek yok. İmza, avatar, özel mesaj yolu ile de yapılıyor bu. Zaten tek hatanda bu değil edmin hesabın ile bayadır aktiflik gösteriyorsun ve bu konu hakkında hiç bir şey söylemiyorsun ve bir anda öyle kafanı esince tüm yönetime karşı sitemli bir konu açıyorsun. Belki düzgün bir tavırla açsaydın konuyu banın açılabilirdi ancak ben açılmamasından yanayım yine de banı atan kişinin yani Corleone gerekli olan işlemi yapsın..
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 20:17)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 19:39)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: cidden boşver ya @Ripbyrustavi02 nedenini öğrensen ne olcak burda admin yalakaları kendini göstermeye başladı zaten suçu kapatırlar olay da kapanır bu kadar basit üstünede bide ban oh tamam süper olay kapandı,suç örtüldü mutlu son

siz ne demeye çalıştığımı anlamadınız yada bn anlatamadım ama her türlü konu kapandı yine :)) evet suçlu yine biz çıktık iyi konuyu kapatabilirsiniz karar verilmiş zaten ne desem boş

1000 Mesaj kuralı 2016 çıktı. 2015 yılında öyle bir kuralı sorsan sana yeni kural mı? diye sorarlar. Reklam avatar,imza ile yapılabilecek şeylerdir örneğin cooltext. Eğer sizin için bu durum mutlu son ise konu kilitlenebilir. Ergen triplerin gerçekten bir noktaya kadar...
PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 20:18)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 19:59)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 19:56)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Peki neden avatarına 10tr net dışı bir resim koydun?

evet işte beklediğim soru kurallarda böyle bir kural görmediğim için koydum o zaman bizim serverın logosuydu bnde koydum suçluysam suçumu kabul ederim okey ama sınırsız banlık birşey yaptığımı düşünmüyorum
Nasıl bunu kurallarda görmemiş olduğunu hadi onu da geçtim 10tr.net dışı site tanıtım yapanların cezalandırıldığını nasıl görmemiş olduğunu bilmiyorum. Bence  Corleone doğru bir karar vermiş zamanında. İyi forumlar..

tanıtım mı yapmışım :o peki hadi yaptım diyelim (aslında yapmadım) bunun cezası sınırsız ban mı olmalıydı ? başkası yapmış olsaydı taş çatlasa 1 ay verirdiniz ayrıca bn bu foruma reklam için girseydim şuan burda olmazdım

edit2: reklam yapıcak olsam burdamı yaparım bi düşün gider hiti yüksek forumlarda yaparım ayrıca bkz: ( http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=85596)
bir sitenin reklamını(tanıtımını) yapmak için illa bir konu açmaya gerek yok. İmza, avatar, özel mesaj yolu ile de yapılıyor bu. Zaten tek hatanda bu değil edmin hesabın ile bayadır aktiflik gösteriyorsun ve bu konu hakkında hiç bir şey söylemiyorsun ve bir anda öyle kafanı esince tüm yönetime karşı sitemli bir konu açıyorsun. Belki düzgün bir tavırla açsaydın konuyu banın açılabilirdi ancak ben açılmamasından yanayım yine de banı atan kişinin yani Corleone gerekli olan işlemi yapsın..

düzgün tavır dediğiniz "özür dilerim,affedin lütfen,bnm bir suçum yok" tarzı birşey miydi ? burda bunu yapacağıma ban yerim daha iyi en azından bi duruşum olurdu. bu konuyu açmamın sebebi suçsuz olduğumu göstermek değil sınırsız banın haksız yere verilmiş olmasıydı
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Onceki yazılanları okumamakla beraber yapıyorum bu yorumu**

Bence uzaklaştırma alan kullanıcılar için farklı bir bölüm acilmali (sadece uzaklaştırma alanlar ve yöneticilerin gorebilecegi).
Böylelikle uzaklaştırma alan kullanıcılar kendilerini açıklama fırsatı bulurlar..
vov.
PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 20:25)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 20:18)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 19:59)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: evet işte beklediğim soru kurallarda böyle bir kural görmediğim için koydum o zaman bizim serverın logosuydu bnde koydum suçluysam suçumu kabul ederim okey ama sınırsız banlık birşey yaptığımı düşünmüyorum

düzgün tavır dediğiniz "özür dilerim,affedin lütfen,bnm bir suçum yok" tarzı birşey miydi ? burda bunu yapacağıma ban yerim daha iyi en azından bi duruşum olurdu. bu konuyu açmamın sebebi suçsuz olduğumu göstermek değil sınırsız banın haksız yere verilmiş olmasıydı

Ya kardeşim ne gururundan bahsediyorsun? senin yaptığın sadece klavye ile duruş göstermek burası gerçek değil dışarısı var burası ile gururu karıştırma evet hatanı anladığın zaman dersin özür dilerim galiba hala erken asosyal olarak yaşama dışarıda hayat var buraya öfkeni boşaltma hem yasaklanacak hatalar yapıp özür dilememek ayrı bir trip.
PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 20:29)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 20:03)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl bunu kurallarda görmemiş olduğunu hadi onu da geçtim 10tr.net dışı site tanıtım yapanların cezalandırıldığını nasıl görmemiş olduğunu bilmiyorum. Bence  Corleone doğru bir karar vermiş zamanında. İyi forumlar..

Ya kardeşim ne gururundan bahsediyorsun? senin yaptığın sadece klavye ile duruş göstermek burası gerçek değil dışarısı var burası ile gururu karıştırma evet hatanı anladığın zaman dersin özür dilerim galiba hala erken asosyal olarak yaşama dışarıda hayat var buraya öfkeni boşaltma

bunu söyliyen sen misin burda 7 24 olan bn deilim klavye delikanlılıgıda yapmıyorum onu yapan şuan sensin her türlü her şeye beklerim sana burda laf atanda yok sen niye alınıyorsun ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 20:30)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 20:29)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 20:07)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: tanıtım mı yapmışım :o peki hadi yaptım diyelim (aslında yapmadım) bunun cezası sınırsız ban mı olmalıydı ? başkası yapmış olsaydı taş çatlasa 1 ay verirdiniz ayrıca bn bu foruma reklam için girseydim şuan burda olmazdım

Ya kardeşim ne gururundan bahsediyorsun? senin yaptığın sadece klavye ile duruş göstermek burası gerçek değil dışarısı var burası ile gururu karıştırma evet hatanı anladığın zaman dersin özür dilerim galiba hala erken asosyal olarak yaşama dışarıda hayat var buraya öfkeni boşaltma

bunu söyliyen sen misin burda 7 24 olan bn deilim klavye delikanlılıgıda yapmıyorum onu yapan şuan sensin her türlü her şeye beklerim sana burda laf atanda yok sen niye alınıyorsun ?

7/24'ün anlamını biraz öğren. Gece/gündüz olarak burda değilim 7/24 burada olsaydım aktiflik süremin 1 ay 22 saat yerine 2 ay 5 saat olması gerekirdi Türkçeyi bozup gelme kardeşim daha Türkçeyi konuşamazken bana klavye erkekliği diyorsan.. evet ben senden klavye erkekliğinde bile daha iyiyim.
PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 19:59)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: evet işte beklediğim soru kurallarda böyle bir kural görmediğim için koydum o zaman bizim serverın logosuydu bnde koydum suçluysam suçumu kabul ederim okey ama sınırsız banlık birşey yaptığımı düşünmüyorum

Yalvarmak ve düzgün bir tavır arasındaki farkı anlamayan birinin sorununu çözmeye çalışmak boşa zaman vaktidir. Önerim konunun kapatılmasıdır..
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

PGM
Teşekkür verenler:
@Ripbyrustavi02 tamam devam et o zaman süper gidiyorsun level atlarsın yakında

konu kapanabilir şahsıma birşey söylenmedikçe cevap yazmıcam
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu kilitliyorum zaman öldürmenin gerektiğini düşünmediğim için kilit.
PGM
Teşekkür verenler:
Herhangi bir şey söylemiyorum. "admin yalakaları" kelimesi düpedüz hakarettir. Karşısında bu lafı görmezden gelen birisi var. Ayrıca kural çiğnediği resmiyet kazandığında "tamam tamam okey kapatın konuyu rezil oldum :))" havasına girmesi hoş bir davranış değil. Özürden, saygıdan, üsluptan, imla'dan bir haber bir insanın tek değer yargısının gurur olması hoş değil. (ki burada ego ve kibir karışımına dönüşmüş bir gurur var)

Beni mi sınıyorsunuz anlamadım. Son 1 hafta içinde attığım ban sayısı bundan önceki ay boyunca atılan ban sayısından fazla. Hoşuma gitmiyor bunlar, düz uyarı vereyim diyorum ama durmayacağınızı da gayet iyi biliyorum. Attığım banlar yanlış anlaşılsın istemiyorum. 1 hafta kafanızı dinleyin gelin. Süresi dolmadan iptal ediyorum genelde yasaklarınızı zaten. Lütfen münakaşaya girerken gidin bir nefes alın, birbirinizi kırmayın.

#Gokss yazdığın ile ilgili sana mesaj atıyorum, buradan ayrıntı vermeyeceğim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kilitli konuya yorum attığım için üzgünüm.

Adalet kavramı bu sitede çok yanliş algılanmıs. Nedense sadece sizin gibiler. Adaletten bahsediyorlar. Kurallarda herşey belli bu zamana kadar tanıtımdan kaç kişi ban yedi say say bitmez. Sen o zamanda böyle davranıyordun. Herşey zaten belli. O olayda bunun patlamasına sebeb oldu. Herşey yerli yerinde yapildi. Bunu sadece ben kafama göre vermiyorum. O zamanki yetkililer,denetleme ekibi. Sadece benim verdiğim bir karar değil. Şuana bakiyoruz yaptığınız konudaki yorumlardan cümlelerden iyi bir adim attığımız anlasılır durumda. Zaten diğer yetkili arkadaşlarda belirtmişler herkeze teşekkür ederim
İyi günler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
* İlginç bir tartışma olmuş.
* Aslında bu konunun silinmemesi bile bir miktar adaletin olduğunu gösterir
* Banlananlar için bölüm önerisi düşünülebilir
* Tabi insanlara karşı sabırlı olmak için nekadar enerji harcamalıyız, o da ayrı bir konu.. aynı enerjiyi farklı bir yere de harcayabiliriz
* "Hakkını arayan" ile (varsa) " cazgırlık yapan" arasını iyi ayırt etmek gerekiyor.
* Sınırsız ban kurallarını hatırlatırım.. sınırsız ban kullanmamaya çalışalım.
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform