Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adalet...
herkese merhaba arkadaşlar bn diyar aranızda tanıyanlar vardır belki uzun bir süre önce 10 tr dışı domain avatarımdan dolayı süresiz ban yemiştim baktım açarlar belki diye açmadılar http://destek.10tl.net/member.php?action=profile&uid=12875
kurallar arasında böyle birşey görmedim ha başkası yapsaydı en fazla 1 hafta verirdiniz bn yaptım sınırsız bni banlayan modu biliyorum zaten bana gıcık olan biri o kişiyi söylemicem zaten bu yazıyı okuduğunda hatasını anlayacaktır umarım 
birşey demiyorum artık burası adaletsiz biryer. herkes 2 yüzlü birbirinin arkasından iş çeviriyor bn burda 1 yıl kalmış biri olarak gözlemim budur eğer azıcık birazcık adalet olsaydı zaten banım açılırdı admin bey sorardı niye banladınız diye :))

edit: burda tanıdığım çok iyi insanlarda oldu onların yeri bnm için farklı buradaki muhattabım bni banlayan mod ve adminler (yeni admin edward değil)

edit2: şimdi bana neden bunu söylemedin,bildirmedin gibi yorumlarda yapmayın söylememe ne gerek var sizin işiniz ne ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ban temyiz bölümü açılmalı aslında forumda insanlar kendini ifade edemiyor. Bizim işimiz insanların neden ban yediğini, takip etmek değil siz bize bildireceksiniz ki bizde gerekli, şekilde yardımcı olacağız randevusuz dişçiye nasıl gidemiyorsan o da öyle bir durumdur.
PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 19:00)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ban temyiz bölümü açılmalı aslında forumda insanlar kendini ifade edemiyor. Bizim işimiz insanların neden ban yediğini, takip etmek değil siz bize bildireceksiniz ki bizde gerekli, şekilde yardımcı olacağız randevusuz dişçiye nasıl gidemiyorsan o da öyle bir durumdur.

verdiğin örnek çok saçma. denetleme ekibinin işi ne forumu denetlemek değil mi ban yiyen kullanıcının neden ban yediğini araştırması,temkin etmesi gerekmez mi ?
bizim işimiz diyorsun senin ekibinin işi olmayabilir diğerlerinin işi can sıkıntısından ban mı atmak ?
hadi denetleme ekibini geçtim çeşit çeşit ekip var hiçbirinizmi bakmadınız ? adminlerin umrunda bile değil zaten orası ayrı
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@edmin biraz sakin ol.
Çok şiddetlisin.
Biraz sabret bakacaklardır.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 19:02)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 19:00)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ban temyiz bölümü açılmalı aslında forumda insanlar kendini ifade edemiyor. Bizim işimiz insanların neden ban yediğini, takip etmek değil siz bize bildireceksiniz ki bizde gerekli, şekilde yardımcı olacağız randevusuz dişçiye nasıl gidemiyorsan o da öyle bir durumdur.

verdiğin örnek çok saçma. denetleme ekibinin işi ne forumu denetlemek değil mi ban yiyen kullanıcının neden ban yediğini araştırması,temkin etmesi gerekmez mi ?
bizim işimiz diyorsun senin ekibinin işi olmayabilir diğerlerinin işi can sıkıntısından ban mı atmak ?
hadi denetleme ekibini geçtim çeşit çeşit ekip var hiçbirinizmi bakmadınız ? adminlerin umrunda bile değil zaten orası ayrı

Üye ban yemeyi hak ederken sorun yok ta, Biz ban attıktan sonra açmadık diye problem mi oluyor??
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 19:26)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Üye ban yemeyi hak ederken sorun yok, Biz ban attıktan sonra açmadık diye problem öyle mi?

bana kural göster sınırsız banı hakedicek bir kural
küfür mü ettim hayır
avatarımdan dolayı sınırsız ban o 10tl dışı linkide sonradan farkettim uyarılsaydım değiştirirdim ayrıca kurallarda avatarda 10 tl dışı link içeremez diye bir kural da görmedim

boşverin. kime anlatıyorum azıcık gurur olsaydı suçunuzu kabul ederdiniz zaten
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 19:28)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Üye ban yemeyi hak ederken sorun yok, Biz ban attıktan sonra açmadık diye problem öyle mi?

küfür mü ettim hayır
avatarımdan dolayı sınırsız ban o 10tl dışı linkide sonradan farkettim uyarılsaydım değiştirirdim zaten

Kimin banladığı bile bilinmezken bize suç atmak çok mu gururluca?
PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 19:29)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

küfür mü ettim hayır
avatarımdan dolayı sınırsız ban o 10tl dışı linkide sonradan farkettim uyarılsaydım değiştirirdim zaten

mod değilmisin mod panelinden bak çok mu zor ? seninle bir problemim yok burda bnm gururumada laf edemessin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 19:31)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 19:29)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 19:02)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: verdiğin örnek çok saçma. denetleme ekibinin işi ne forumu denetlemek değil mi ban yiyen kullanıcının neden ban yediğini araştırması,temkin etmesi gerekmez mi ?

küfür mü ettim hayır

mod değilmisin mod panelinden bak çok mu zor ? seninle bir problemim yok burda bnm gururumada laf edemessin

Biraz sakin olursan kardeşim zaten mod panelinden nedenini öğreneceğim. Ayrıca denetleme ekibi sadece üyeleri denetlemez bir yandan arge görevide görmektedir forumun analizini çıkartıp gerekli bilgiyi üst yöneticilere sunarlar.

edit : Corleone tarafından yasaklanmışsınız banlayan yetkili ile iletişime geçerek nedenini sorabilirsiniz şuandaki kurallara göre banınız kaldırılacaktır.
PGM
Teşekkür verenler:
cidden boşver ya @Ripbyrustavi02 nedenini öğrensen ne olcak burda admin yalakaları kendini göstermeye başladı zaten suçu kapatırlar olay da kapanır bu kadar basit üstünede bide ban oh tamam süper olay kapandı,suç örtüldü mutlu son
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Forumda 1 yıldır bulunup ekipleri eleştirebilecek kadar deneyimin varsa, moderatör kullanıcı panelindeki banlı üye sayısınıda biliyorsundur. Değil 1 ekip 10 ekip baksa bitmez o sayfalar. En son bana moderatör kullanıcı paneli açıkken durum buydu. Sen konunu açar sakince beklersin, gereken cevabı yöneticiler verir. Şimdi tartışmaya girmen de senin aleyhine olur, sonuç olarak; sabır et bekle. 1-2 bilemedin 3 güne cevap alırsın. Ayrıca aldığınız ceza haksız olabilir. Ama önemli olan haklı olmak değil haklı kalmaktır. Haklı kalmayı başarabilenin de banı zaten açılır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 19:39)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumda 1 yıldır bulunup ekipleri eleştirebilecek kadar deneyimin varsa, moderatör kullanıcı panelindeki banlı üye sayısınıda biliyorsundur. Değil 1 ekip 10 ekip baksa bitmez o sayfalar. En son bana moderatör kullanıcı paneli açıkken durum buydu. Sen konunu açar sakince beklersin, gereken cevabı yöneticiler verir. Şimdi tartışmaya girmen de senin aleyhine olur, sonuç olarak; sabır et bekle. 1-2 bilemedin 3 güne cevap alırsın. Ayrıca aldığınız ceza haksız olabilir. Ama önemli olan haklı olmak değil haklı kalmaktır. Haklı kalmayı başarabilenin de banı zaten açılır.

admin paneli süs olsun diye var zaten
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 19:42)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 19:39)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumda 1 yıldır bulunup ekipleri eleştirebilecek kadar deneyimin varsa, moderatör kullanıcı panelindeki banlı üye sayısınıda biliyorsundur. Değil 1 ekip 10 ekip baksa bitmez o sayfalar. En son bana moderatör kullanıcı paneli açıkken durum buydu. Sen konunu açar sakince beklersin, gereken cevabı yöneticiler verir. Şimdi tartışmaya girmen de senin aleyhine olur, sonuç olarak; sabır et bekle. 1-2 bilemedin 3 güne cevap alırsın. Ayrıca aldığınız ceza haksız olabilir. Ama önemli olan haklı olmak değil haklı kalmaktır. Haklı kalmayı başarabilenin de banı zaten açılır.

admin paneli süs olsun diye var zaten

Her ekibin admin paneli mi var? Her ekibin admin paneli yok, ama senin belli ki her soruya bir cevabın var. Çok bilmek iyi değil, doğru bilmek iyi. Öncelikle git elini yüzünü yıka, sakince düşün. Telafi edemeyeceğin hatalara gidebilir yoksa konunun sonu. İyiliğin için yazıyoruz burada. Bu da son mesajım gerisini kendin düşün.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar zaten Corleone tarafından yasaklandığını konuyu editleyerek belirttim banlayan yetkili ile iletişime geçerek nedenini sorabilirsiniz şuandaki kurallara göre banınız kaldırılacaktır. Konuyu büyütmeye gerek yok.
PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 19:47)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar zaten Corleone tarafından yasaklandığını konuyu editleyerek belirttim banlayan yetkili ile iletişime geçerek nedenini sorabilirsiniz şuandaki kurallara göre banınız kaldırılacaktır. Konuyu büyütmeye gerek yok.

konuyu lütfen kapatma böyle kalsın, gelince bakalım kendini nasıl savunacak çok merak ediyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 19:49)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 19:47)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar zaten Corleone tarafından yasaklandığını konuyu editleyerek belirttim banlayan yetkili ile iletişime geçerek nedenini sorabilirsiniz şuandaki kurallara göre banınız kaldırılacaktır. Konuyu büyütmeye gerek yok.

konuyu lütfen kapatma böyle kalsın, gelince bakalım kendini nasıl savunacak çok merak ediyorum

Peki neden avatarına 10tr net dışı bir resim koymuştun?
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 19:56)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Peki neden avatarına 10tr net dışı bir resim koydun?

evet işte beklediğim soru kurallarda böyle bir kural görmediğim için koydum o zaman bizim serverın logosuydu bnde koydum suçluysam suçumu kabul ederim okey ama sınırsız banlık birşey yaptığımı düşünmüyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 19:59)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 19:56)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

evet işte beklediğim soru kurallarda böyle bir kural görmediğim için koydum o zaman bizim serverın logosuydu bnde koydum suçluysam suçumu kabul ederim okey ama sınırsız banlık birşey yaptığımı düşünmüyorum
Nasıl bunu kurallarda görmemiş olduğunu hadi onu da geçtim 10tr.net dışı site tanıtım yapanların cezalandırıldığını nasıl görmemiş olduğunu bilmiyorum. Bence  Corleone doğru bir karar vermiş zamanında. İyi forumlar..
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2016 Saat: 20:03)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 19:59)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2016 Saat: 19:56)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Nasıl bunu kurallarda görmemiş olduğunu hadi onu da geçtim 10tr.net dışı site tanıtım yapanların cezalandırıldığını nasıl görmemiş olduğunu bilmiyorum. Bence  Corleone doğru bir karar vermiş zamanında. İyi forumlar..

tanıtım mı yapmışım :o peki hadi yaptım diyelim (aslında yapmadım) bunun cezası sınırsız ban mı olmalıydı ? başkası yapmış olsaydı taş çatlasa 1 ay verirdiniz ayrıca bn bu foruma reklam için girseydim şuan burda olmazdım
edit: avatardan reklam yapıldığınıda ilk sizden duyuyorum

edit2: reklam yapıcak olsam burdamı yaparım bi düşün gider hiti yüksek forumlarda yaparım ayrıca bkz: ( http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=85596)
bu yukarıda gördüğünüz yeni kural gibi keşke o zamanda bu tarz birşey olsaydı
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
4.Kuralı inceleyecek olursak yasak olduğu belli oluyor ;

4)Hiç Bir Üye Yönetici Dahillinde Reklam Amaçlı / Forumla İlgisi Olmayan Sitelere Verilmesi Yasaktır.Eğer Link Vermek Destek Ve Yardım Amaçlı Kullanıyorsa Meta Taglar Arasına Alınması Zorunludur.

eğer reddodo değilde kendi reklamınızı yaptıysanız ban uygulanması doğrudur.
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping