Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0xc000007b hatası, photoshop.exe
Başlıktada belirttiğim gibi 0xc000007b hatası alıyorum, photoshop ve movie maker için geçerli bunlar, yardım edebilir misiniz?

Windows 10 kullanıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uyumlu olmayan yazılım anlamına gelen hatadır.

Çözümü ;

*32 bit bir bilgisayara, 64 bit bir uygulama yüklerseniz, bu hatayı alırsınız tekrardan, indirmeyi deneyin.

*Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.

*Virüs bulaşmış olabilir bazı programlar bu nedenle, açılmaz bilgisayarı antivirüs ile taratınız.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önceden böyle olmuyorsa sistem geri yükleme yap.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
uyumluluk modu(win7) ve yönetici olarak çalıştırmayı denemeyi unutma ;)
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnternette araştırdığımda DLL dosyalarının eksik olduğu söylendi, binlerce DLL yeniledim uygulama ve bilgisayarım 64 bit bunlarda sorun yok uyumluluk moduyla denedim yönetici olarak çalıştırmayı denedim.

Sistem geri yükleme demiş bir arkadaş bunu formattan sonra yaşamaya başladım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha önce benimde bir oyunda başıma gelmişti. Aşağıda verdiğim dosyayı system32 ve SysWow64 içine atın. Belki dosya daha önceden sende olmuş olabilir ama sen yinede benim verdiğimi içine at.
Kod:
https://yadi.sk/d/WG_lZEMffKRa2
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Devam ediyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform