Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dream41 Şikayet
(03-05-2016 Saat: 21:30)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben temalarımı localhost'dan yapıyorum sana localhost temalar bölümünden bir görüntü atıyorum daha inanmassan team dan bağlana bilirsin

D2NJgv.png

@Dream41 renk kodlarının bile aynı olması tesadüf mü be kardeşim? Bir şeyi yapıyorsanız, özür dilemek gibi bir erdemi de göze almalısınız.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
özel mesaj attım zaten @Hatake
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
Yönetimce aldığımız karara göre bir süreliğine ceza almıştır ,konu daha fazla uzamasın.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

PGM
Teşekkür verenler:
"Özendim" kelimesi "Taklit ettim" ile "Çaldım" ile aynı anlamda değildir. "Özendim" diyip konuyu kapatabilirdi. Arkadaşın bizim ile dalga geçtiğini düşünüyorum, Zira header şablonundaki resme kadar benzetilmez. 2-3 yerini değiştirip, "bu benim" de denmez. Merak ediyordum neden renk kodları aynıydı diye.

Zaten gereğini sabah konuştuk yetkililer arasında. Benim beklentim farklı bir şey söylemesiydi. Prosedür olarak beklerdim gerekli açıklamalar yapmasını. Üzerime çokça iftira atıldı, suçlamaların arasında kaldım. Hiç böyle cevaplar verdiğimi hatırlamıyorum. Doğrusu ne ise onu söyledim. Doğru bir şey söylendiğinde de durumun böyle olacağını düşünmüyorum. Kimseyi forumdan soğutmak istemiyorum. Ama, onlar da bizleri forumdan soğutmasın. Birkaç günlük bir nefes molası, hatalarından ders çıkartacaktır.

Piyasadaki temaların %80'i birbirine benziyor. Bu yüzden ben genelde farklı renkler ve yapılar kullanmaya özen gösterdim. Arkadaş renk kodlarını ayrı yapabileceğinin bilincinde, veya kendisine suçlama atıldığında "benim o temadan haberim yoktu hemen renk kodlarını değişiyorum" diyebilecek akla sahip. Zira bir insanı saf yerine koymak için ya çok deli olmak gerekir, yada çok zeki. Ar-Ge'deki yanlış davranışlarıma düzen vermek istedim, ama sanırım bugünlük süistimal oldu...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Amacım tartışma veya polemik yaratmak değil.

2 ay önce Hatake'nin index tasarımını ben yaptım diye paylaşıyordu ben olayı fark etmiştim (ç)alıntı olduğunu belirtmiştim bana ''sen vallahi malsın kardeşim, ben benzettim'' demişti.

(ç)alıntı index :
6PmX0l.png

İlgili konu : 
Kod:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=85175&highlight=index

İlgili kanıtlar :
XkdEq7.png
8Z8YnW.png
m6E2qY.png

ayrıca Machate bir index çizmişti kodlarını yine Hatake'nin index'ten (ç)alıntı yapmış

İlgili index :
JAyazn.png

İlgili konu :
Kod:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=85741&highlight=index
PGM
Teşekkür verenler:
(03-05-2016 Saat: 22:55)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Amacım tartışma veya polemik yaratmak değil.

2 ay önce Hatake'nin index tasarımını ben yaptım diye paylaşıyordu ben olayı fark etmiştim (ç)alıntı olduğunu belirtmiştim bana ''sen vallahi malsın kardeşim, ben benzettim'' demişti.

(ç)alıntı index :
6PmX0l.png

İlgili konu : 
Kod:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=85175&highlight=index

İlgili kanıtlar :
XkdEq7.png
8Z8YnW.png
m6E2qY.png

ayrıca Machate bir index çizmişti kodlarını yine Hatake'nin index'ten (ç)alıntı yapmış

İlgili index :
JAyazn.png

İlgili konu :
Kod:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=85741&highlight=index

Murat tamam konuyu daha fazla uzatmayalım cezasını aldı..
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping