Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dream41 Şikayet
Şuana kadar bir kişi için şikayet konusu açmadım ama bu kadarı pes, @Dream41 denilen şahıs, kullanıcı, çocuk artık ne derseniz diyin. Benim temanın aynısını almış ve bu ikinci oluyor. Birinci de benim siteme özel yaptığım temayı kendi teması gibi paylaşmıştı. Şimdi karar forum ekibinin ve üyelerin..

Dream41 Tema Konusu: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=85941
Benim tema konum: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=85898

Bu kadar da benzerlik olmaz arkadaş, forum ekibinden dileğim bu kullanıcıya gereken ceza işlemini uygulamak ve onun konusunu kapatmak..

NOT: Sadece burada konu açılmayacak diğer forumlarda da böyle bir konu açılacaktır, yani dream boşuna heveslenme bu temayı rahatca internet aleminde dağıtamayacaksın. Dağıttın diyelim? Yasal işlem uygulatırım..!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu kadar heyheylenmeye gerek yok. Benim temamı da aynı şekilde kullanmışlardı. Hesap sorduğumda "ben ateistim sana mı cevap veremeyeceğim?" demişti. En azından karşında şu an böyle birisi yok. Kendisinin de bir savunmasını alalım. Kısa bir süre zaman veriyorum, İzinsiz materyal kullanımı yaptığında izin alamadı ise takip etmek zorunda.

Fakat, Önce kişiyi kışkırtan mesajlarınızdan bir arının. Başka forumlarda ne yaptığınız beni ilgilendirmez. Forumdaki bir yetkili değilsiniz, karışma hakkım yok. Aynı şekilde bunu buraya boşuna yansıtmayın.

düzenleme: Bu tür copy-paste benzeri durumlarında illa ki tek taraf haklı olacak kaidesi yok, Herhangi bir tartışma çıkar ise kimsenin gözünün yaşına bakılmaz. Bizlere güveniyorsanız; saygınız ve edebiniz üstünüzde olur.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
rayrap93 kardeşim o tema bana ait ve o temayı satıyorum ben ne savunması verecek?? Ne diyecek kabul eder mi sence bu çocuk ?? Ceza işlemi uygular mısınız.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Cevap verene kadar bekleyeceğiz demedim, bu akşama kadar vakti var. Aslında direk işlem uygulardım, Fakat daha iki gün önce yaşadığım bir olay bana bir tecrübe edindirdi.

Temayı paylaşmamış, maksimum "ben yaptım" diyebilir. Burada bir şey çözülene kadar da paylaşamaz zaten
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yetmemiş bir de ücretsiz dağıtırım demiş ya inanamıyorum. Bu forum önceden böyle değil de ne oldu da bu hale geldi anlamış değilim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-05-2016 Saat: 19:03)EmreKRMN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yetmemiş bir de ücretsiz dağıtırım demiş ya inanamıyorum. Bu forum önceden böyle değil de ne oldu da bu hale geldi anlamış değilim.

Her zaman vardı, Sadece insanlar haklarını korumamakta ısrar ettiler. Artık herkesin gözü açık

Bu arada, onun konusunda belirli bir tartışma var. Bu tartışma sorgu-sual devam edip kendini tekrarlamış. Burada aynısı olmaz umarım
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Herkesin gözü açık evet çok belli hatta gözlerini açmamış gözlük bile takmışlar. Böyle bir sahtekarlar ve saygısızlar..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yeniler kardeşim ne bekliyorsun. Ceza işlemi uygulanmaz ise daha çok görülür.
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-05-2016 Saat: 19:48)Gameiro # Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yeniler kardeşim ne bekliyorsun. Ceza işlemi uygulanmaz ise daha çok görülür.

Beni anlayan bir kişi çıktı sonunda, teşekkürler kardeşim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Emre haklısın bence konuya ilk girdiğimde aenin konuna girdim sanmıştı çıkıp tekrar denedim bencede biraz emek hırsızlıgı var ama belki kötü niyetle yapmamıştır
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-05-2016 Saat: 19:49)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Emre haklısın bence konuya ilk girdiğimde aenin konuna girdim sanmıştı çıkıp tekrar denedim bencede biraz emek hırsızlıgı var ama belki kötü niyetle yapmamıştır

O temanın bir satış konusu mevcut, 2-3 yerini değiştirmiş sadece onlarda; sağ panel yok, footer tema değiştirme select'i ortada. Böyle hırsızlık olur mu, gözüme soka soka benim tema demiş çocuk.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence gereksiz yere bu kadar sinirlenmişsiniz cezasını çeker olur biter neden bu kadar sorun yaptınız ki ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bende diyorum Dream41 'in yaptığı tema nerden gözüme geliyor :) Anlamıştım kendisinin yapmadığını Ama kimin yaptığını hatırlayamadım EmreKRMN en iyisini yapıyorsun şikayet konusu açta akıllansın
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
WorperA çünkü EmreKRMN temaları ile ünlü o ücretli tema ve o kişi onu bedavaya verecek buda Emrenin satışlarını etkileyecek
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@WorperA neden bu kadar büyütüyorum sence? O temanın her forumda satış konusu mevcut biliyor musun?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ne bu şiddet, bu celal? tamam kardeşim bu konuda haklı olabilirsin ama şiddet uygulayarak haksız duruma düşürürsün kendini ve 2'niz birden ceza alabilirsiniz. Denetleme ekibi adamın cevabını bekliyor zaten konuyu uzatmanın manası yokki?
- Denetleme ekibi Lideri demiş " Akşam'a kadar vakit var" diye siz konuyu uzatıyorsunuz bu da tartışmaya yol açıyor sonra daha fazla kullanıcının daha fazla ban yemesine sebep olunuyor. şuanda EMREKRMN dediğin şahıs konuyu görüntülüyenler arasında, cevap vericektir elbet.
- Şikayet konusuna gelince haklısın tabiiki. Destekliyorum sonuna kadar ama temayı tescillemediysen yasal işlem uygulasan bile bakmıyorlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tema tescilli.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Adam hakkını tabi savunacak.Emek verilip yapılmış bir tema nasıl olsa şuan emre kardeşimizin yaşadığı duyguyu sizde yaşasanız aynı tepkiyi sizdende beklerdim.Asıl üstüne gidilmesi gereken kişi Dream41
Gerekli cevabı aldıktan sonra gerekli işlemler yapılsın,bunlar göz yumdurmayın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle Sakin Olalım.
Emre Krmn : Telif Hakların Varsa Yasal İşlem Açabilirsin.
Ancak @Dream41 'in Açıklaması Lazım Şefimizin Belirttiği Gibi.
Tartışma Çıkardıkça Kendi Lehimize Bekleyelim Zaten Dream41 yanıt vericek
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu okuyup dream41 uzaklaştı ve konuyu bile bakmıyor? Akşam oluna kadar cevap bekliyorduk ne oldu akşam oldu?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping