Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Temam Hakkında Düşünceleriniz
/Edit Dream41/
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
EmreKRMN ın Temasına Benzemiş Gibi :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2016 Saat: 14:14)mehmeteq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: EmreKRMN ın Temasına Benzemiş Gibi :)

Yorumun ve düşüncen için teşekkür ederim tema zaten daha bitmiş değil değişecek yer var
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
Bedavamı
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2016 Saat: 14:23)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bedavamı

Daha karar vermedim büyük ihtimalle ücretsiz dağtırım

PGM
Teşekkür verenler:
Bu bas baya EmreKRMN'ın teması. Mantıklı bir şeyler söylemezseniz konu kapatılacaktır ve ceza alacaksınız..
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=85898
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

PGM
Teşekkür verenler:
Ciddi misin ? Emre KRMN teması bu .
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2016 Saat: 17:28)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu bas baya EmreKRMN'ın teması. Mantıklı bir şeyler söylemezseniz konu kapatılacaktır ve ceza alacaksınız..

@Albırt Enişten @Sezar38 Temaya iyice bakın daha sonra EmreKRMN temasına bakın footer aynı değil header aynı değil değişik yerleri var sağ menü yok on of iconları büyük EmreKRMN kücük footer'da tema seçimi EmreKRMN sağda bunda ortada neresi EmreKRMN teması sadece renk benziyor

PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2016 Saat: 17:39)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-05-2016 Saat: 17:28)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu bas baya EmreKRMN'ın teması. Mantıklı bir şeyler söylemezseniz konu kapatılacaktır ve ceza alacaksınız..

@Albırt Enişten @Sezar38 Temaya iyice bakın daha sonra EmreKRMN temasına bakın footer aynı değil header aynı değil değişik yerleri var sağ menü yok on of iconları büyük EmreKRMN kücük footer'da tema seçimi EmreKRMN sağda bunda ortada neresi EmreKRMN teması sadece renk benziyor

Sen bizimle dalga mı geçiyorsun ya? Bide headerla footer aynı değil demişsin. Aynısının tıpkısı bir tek arka planı değiştirmekle farklı mı oluyor? Onun teması olmasa bile birebir aynısını yapmışsın yani. EmreKRMN'a iletildi bu konu. @Dream41
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

PGM
Teşekkür verenler:
Temayı özenerek yapmışsın bas baya.Headerındeki menülerden tut footerin yazılarına kadar.Özenerek biryerlere gelemezsiniz..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Dostum özenmeyi felan geçtim 2 3 tane şeyi değiştirip benim diyorsun emeğe saygın 0
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Oha diyorum bu benim tema, bunu paylaşmak yasaktır aksi takdir de yasal işlem uygularım. Konuyu kapatır mısınız?

@Dream41 istersen emre krmn nickimi, avatarımı, kimliğimi vs. sana bırakayım sen devam et. Kardeşim bu temayı paylaşırsan yasal işlem uygulatırım ondan sonra da arkamdan dolaşırsın abi yapma etme diye. Benim diyeceklerim bu kadar. Emeğe saygının 0 olduğunu gösteren saygısız, sahtekar birisin, tebrikler. Saygısız ve sahtekar madalyanı vermek için seni kürsüye davet ediyorum (alkış).
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2016 Saat: 17:28)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu bas baya EmreKRMN'ın teması. Mantıklı bir şeyler söylemezseniz konu kapatılacaktır ve ceza alacaksınız..

Savunmana hayran kaldım.
Ne kadar da Emre'yi sevmesem de ortada emek hırsızlığı söz konusu...
2012 yılından beridir bu foruma üyeyim ve ne zaman değişicek burada  ki insanların şu fikri bilmiyorum değişmez de. mesaj alanı, breadcrumb , forumhome değiştirerek düzenleyerek ben yaptım benim temam diye paylaşıyorsunuz ya. 
İnş'ALLAH adalet yerini bulur...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-05-2016 Saat: 20:28)DieseL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Savunmana hayran kaldım.
Ne kadar da Emre'yi sevmesem de ortada emek hırsızlığı söz konusu...
2012 yılından beridir bu foruma üyeyim ve ne zaman değişicek burada  ki insanların şu fikri bilmiyorum değişmez de. mesaj alanı, breadcrumb , forumhome değiştirerek düzenleyerek ben yaptım benim temam diye paylaşıyorsunuz ya. 
İnş'ALLAH adalet yerini bulur...

Beni savunduğun için teşekkürler diesel.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping