Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okul Sorunu..
Kolay Gelsin Arkadaşlar.
Şimdi Babam Beni Okuldan Almak İstiyor. Bende Okumak İstiyorum Arada Canım Okuldaki Kişiliklere Sıkılıyor. Bazen Okula Gitmek İstemiyorum. Aranızda Okula Gitmeyen Varmı ? Sizce Ne Yapmalıyım Lütfen Yardımınıza İhtiyacım Var..
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-04-2016 Saat: 18:15)mehmeteq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kolay Gelsin Arkadaşlar.
Şimdi Babam Beni Okuldan Almak İstiyor. Bende Okumak İstiyorum Arada Canım Okuldaki Kişiliklere Sıkılıyor. Bazen Okula Gitmek İstemiyorum. Aranızda Okula Gitmeyen Varmı ? Sizce Ne Yapmalıyım Lütfen Yardımınıza İhtiyacım Var..
Bence devam et babam banada öyle diyor ama yapmıyor yapmazda başkaları gibi ufak hatalar yapıp kariyerini okul hayatını mahvetme kaç yaşındasın bilmiyorum ama o kadar hergün okula gitme çabası çektin birazdaha çek ve devam et dediğin gibi bazı kişiliksizlerde bizim sınıfta ama o sorunu göz önüne almıyorum açıkçası onları görmezlikten geliyorum devam et hata yapma
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bakacağız. Yaşım 15 Lise 1
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Okulu bırakman saçma olur 1-2 kişi yüzünden geleceğini mahvedersin daha düzgün düşünemediğin için karar vermekte zorlanma yaşayabilirsin veya yanlış kararlar alabilirsin tecrübeli olmanın pek önemli yok okumadıktan sonra diplomasız halı yıkamacıya giremezsin

Bir not : 

Alıntı:aynştayn karısıyla kötü günler geçirmekte ve boşanmak üzeredir. moro'da herkesin arzuladığı ama çok yanlız bir kadındır. moro aynştayn'a aşık olduğunu zannedip bir mektup yazar:

sevgili ünlü bilgin aynştayn karın lanet olası anlayışsızın teki senin gibi büyük bir bilginin karısı olmak içinse bir o kadar çirkin  bak bende güzelim ünüm var her şeyim var. hem düşünsene seninle evlensek çocuklarımız ne mükemmel olurlar. senin kadar zeki benim kadar da güzel. bir düşünün derim. cevabınızı hevesle şevk ile bekliyorum.

Alıntı:aynştayn'ın cevabı:

sevgili moro güzelliğine diyecek lafım yok. çekiciliğin beni benden almakta ayrıca haklısın karımdan nefret ediyorum. ama korkularım var. ya çocuklarımız benim kadar çirkin senin kadar da aptal olursa...

İyi düşün..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Düşüneceğim..
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dostum ben okumuyorum, Liseyi bitirdim bıraktım. Dostum sana okuma demiyorum çünkü senin kararın olucak bu ama nerede mutlu olucaksan onu seç ve bu seçimini yapman için bazı fedakarlıklar yapman lazım mesela 1 2 sene kalırsan okuma isteği zaten gider ben kalmadığım halde okumadım ( ne yapıyorsun dersen dükkanımız var orada çalışıyorum.)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bırakma,zaman geçtikçe pişman olursun.Öyle karaktersiz kişilerlede uğraşma yanlarına da yaklaşma,onlar uğraşıyorsa boşver,gül geç :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu sene sınıfta kalırsan ve çalışabileceğin biryer varsa (hele yakınlarından vs. iş yeri varsa oraya git) okulu bırakırsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynı sorun bende de var fakat beni kimse okuldan almak istemiyor. Demi okuldaki kişiliklere canın sıkılıyor benimde canım sıkılıyor onları dövmek istiyorsun ama dövemiyorsun sorun güç değil sorun senin kişiliğine bağlı birşey ben geleceğimi şimdiden düşünmeye başladım çünkü dövemiyorum çünkü disiplin suçu işlemek istemiyorum bu suçlar elbet bir gün gün yüzü göstercek nası olsa siciline işliyor. İş bulamıyorsun. Bende lise 1 e başladım okuldaki ortama uymak biraz zor yeni arkadaşlar elbet bir kaynaşacaksın doğru arkadaşlar seçip. Bırakma derim köşene çekil sessizce dersini dinle tenefüslerde yat uyu sınava gelince takır takır yapıcaktın inanıyorum. Bende öyleyim fakat sınavlarda sıkıntı yaşıyorum. Bırakma yoluna devam et sanal alemde pek fazla takılma geleceğini şimdiden düşün.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkese Teşekkür Ediyorum.
Machate Babamın Marketi Var Zaten 7/24 Ordayım Ben. Ordan Bağlanıyorum Destek.10tr.net e.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu konularda kendi kararını vermeni öneririm sana senin için en hayırlı olanını seçmelisin iyi bir iş vardır senin için rahatça geçinebileceğin o zaman okulu bırakabilirsin ama işin garanti değilse ne olursa olsun devam et derim gitmeyeceksinde ne yapacaksın hayatın boyunca pişmanlık çekmende var tabii sana kalmış birşey .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
en azından liseyi bitir öle bırak derim zorundaysan zorunda değilsen unuversite okuyabilirsin

Ayrıca babana yazdığımız mesajları pc den okut derim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping