Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendi Paylaşımım Yarışması
Merhaba Arkadaşlar 10tl Destek Olarak Yarisma Duzenleyeceğimizi belirtmiştik,şimdi geçelim yarışmaya
Kendi Paylasımım Yarışması Şimdi Amaçı Belirtiyim,5 gün boyunca ilk önce 50 konu açan kazanır ama sadece amaç o değil 5 gun boyunca alıntı paylaşım yapmadan konu açıcaksınız,kodlar vb alıntı olabilir ama sadece alıntı olmasın Örnk:
Merhaba Arkadaşlar Ben AvanT2 Bugun sizlere blalablasalla hakkında bashedeceğim gibi birşey olabilir ama yararlı olcak tabikide geçelim ödüle ödül:en faydalı üye olmak ve 500 rep@admin nickli admin tarafından verilecektir. şimdi geçelim başvuru formuna
Kod:
Ad:
Soyad:;
Konu Sayınız:
Mesaj Sayınız:
Epostanız (Varsa)
İletişim Adresleriniz (Varsa)
Nickiniz:
Rep Sayınız:

bu konu @admin nickli adminden izin alınarak açılmıştır.

Başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başvuru formunda neden ad soyad alınıyor ki. İleride nickname değişebilir diye kullanıcı adı isteseniz kafi.
-veya-
E-posta falan da isteyin. Kişinin kendi yazısı olduğunu tespit edebilmek için elinizde ne kadar bilgi olsa o kadar iyidir.

İnsanları bir şeyler yazmaya teşvik etmek güzel bir durum. Yazan kişilerin Türkçe'yi nasıl kullandığına da dikkat edilirse daha hoş bir durum sağlanacaktır. Rep puanının bu yarışmayı kazanmanın getireceği şeylerden bir adım daha düşük bir konumda olduğunu da unutmayalım. Olay sadece kazanmak değildir yani, katılmak da kazanmak sayılır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ekledim.İyi Forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeş rep önemli bişey değil ki ?
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güven Açısından İyi birşey,ayrıca rep zor kazanılıyor,bana göre ödülü beğenmediyseniz katılmayadabilirsiniz ayrıca rayray93 hocamızın dediğinide unutmayın:
(20-04-2016 Saat: 15:43)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnsanları bir şeyler yazmaya teşvik etmek güzel bir durum. Yazan kişilerin Türkçe'yi nasıl kullandığına da dikkat edilirse daha hoş bir durum sağlanacaktır. Rep puanının bu yarışmayı kazanmanın getireceği şeylerden bir adım daha düşük bir konumda olduğunu da unutmayalım. Olay sadece kazanmak değildir yani, katılmak da kazanmak sayılır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#Guncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ödülü Değiştiriyorum,madem kimse beğenmedi @admin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: