Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.8.x GimpShop Temasi
tema.png Tema ismi: GimpShop
yapimci.png Tema Yapımcısı: vintagedaddyo
yapimci.png Uyarliyan: #Pirate
guvenlik.png Tema Güvenlimi ?: Güvenli onay.png
versiyon.png Tema Versiyonu: 1.0
arac.png Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz onay.png
mybb.png Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.8 
kurulum.png Tema Kurulumu: Verdigim XML Adresine Girip CTRL+S Yapip Bilgisayarina Kayit Edin Sonra Forumunuza Upload Ederek Kullanabilirsiniz.

Tema Resimleri:

preview_6029_1460454622_0927af92cc941afc...7a2b60.png

XML Linki:

Kod:
http://st.10tl.net/tema/kaosxp/xml/gimpshop.xml
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben bunu görsem uyarlamaya bile zahmet etmezdim. Sadece renkleri değiştirmiş 1.6 default temasının.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-04-2016 Saat: 10:39)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben bunu görsem uyarlamaya bile zahmet etmezdim. Sadece renkleri değiştirmiş 1.6 default temasının.

Öyle olurmu @#Power sirf senin hosuna gitmiyor diye uyarlamazsan. Bunu sevecek kiside kullanamaz. Zaten ben kendi zevkime göre uyarlamiyorum. Önüme ne gelirse uyarliyorum. Cünkü Zevkler tartisilacak bir konu degil.

Bu arada Tema 1.2.x sürümünden 1.8'e geldi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-04-2016 Saat: 10:59)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-04-2016 Saat: 10:39)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben bunu görsem uyarlamaya bile zahmet etmezdim. Sadece renkleri değiştirmiş 1.6 default temasının.

Öyle olurmu @#Power sirf senin hosuna gitmiyor diye uyarlamazsan. Bunu sevecek kiside kullanamaz. Zaten ben kendi zevkime göre uyarlamiyorum. Önüme ne gelirse uyarliyorum. Cünkü Zevkler tartisilacak bir konu degil.

Maşallah :D Sırf uyarlama olsun diye uyarlamak da doğru değil bence. Burdan 50 kişi çıkarsan 1 tanesi zor beğenir artık. Baya eskide kalmış bu tür tasarım. Zevkler tartışılmaz o doğru da.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-04-2016 Saat: 11:02)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-04-2016 Saat: 10:59)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Maşallah :D Sırf uyarlama olsun diye uyarlamak da doğru değil bence. Burdan 50 kişi çıkarsan 1 tanesi zor beğenir artık. Baya eskide kalmış bu tür tasarım. Zevkler tartışılmaz o doğru da.

Anliyorum seni emin ol ;) 

Ama Antika arabalari vb. Sevenler var. Mutlaka bunlarida seven bir tür insan toplulugu olacaktir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping