Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnternet önerilerinize ihtiyacım var
Oturduğum binada fiber yok, vdsl yok. ADSL var sadece. Doğalgaz'da yokmuş zaten sonradan çekmişler boruyu. Yani müteahit utanmasa su borusu elektrik hattı çekmeyecekmiş. Mağarada gibi yaşıyoruz zaten elektrik de gidip gidip geliyor.

Taşınma imkanım yok.

Eskiden 100gb akk ile 79tl'ye internet verirlerdi. Artık ADSL'e 100gb kota vermiyorlar.

Nereye geçeyim? Türknet düşündüm ama adamlarda şube yok gidip görüşebileceğin. Bir sorunun olsa bittin. Ne yapmalıyım?

edit: Altyapı başvurusu yapın demeyin. Binada 2 blok var.

Bloklar ayrı bina girişleri ve ayrı bina gibi ama, binamız birleşik. Temel olarakta birleşik. Ve %99 ihtimal karşı çıkacaklardır. "Kentsel dönüşüm geliyor müteahite başvuralım yoksa evlerimizi kaybedeceğiz hemde daha kötü eve borçlanacağız" dediğimiz halde "Devlet beni nasıl evimden çıkartacakmış?" diyen kıt kafalı insanlar onlar. Olmaz derler yani. "Suyunu elektriğini kesiyor sen evin içindeyken dozerle dalıyor çıkmayacak mısın?" diyoruz "Devlet beni çıkartamaz" diyor. Yani başvuru işi topluluk mevzusu ise önermeyin, beni de üzmeyin heveslendirip.

Ne yapayım şimdi ben?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
VINN Gibi seylere basvurmalisin yani alt yapi gerektirmeyecek. Direk baz istasyonu odakli olacak 4.5G'de gelmisken cok iyi olabilir. Ama tekrardan söylüyeyim pagali ve kotasi cabuk bitiyor :/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-04-2016 Saat: 21:25)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: VINN Gibi seylere basvurmalisin yani alt yapi gerektirmeyecek. Direk baz istasyonu odakli olacak 4.5G'de gelmisken cok iyi olabilir. Ama tekrardan söylüyeyim pagali ve kotasi cabuk bitiyor :/

Mantıklı ama pahalı ve kotası bitiyor diyorsun işte. 200tl verebilecek olsam kotasız adsl veriyorlardı zamanında verirdim. Zamanında geçemedik ödeyemeyeceğiz diye, şimdi de kaldık böyle
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Vodafone kampanyasına göre 69 Türk lirasına ADSL İnternet hizmeti veriyorlar evin altyapısı olduğu için hiç sormadım ancak şu formu doldurup gönderdiğinde geri dönüş yapıyorlar :
Kod:
http://www.vodafone.com.tr/Net/vodafonenet-basvuru.php
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping