Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mb Theme ÇİZİM Bitirildi
ok16.pngBitirildi Çizimim
ok16.pngFooter Eklendi 
ok16.pngHeader Tamamlandı .
ok16.pngHerşey Editlendi .
Önceden :
57NkNd.png

Sonradan :
o3d4z2.png
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Demo varmı bir bakayım konu postbit vs.Başarılı olmuş
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-03-2016 Saat: 19:58)Delete Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Demo varmı bir bakayım konu postbit vs.Başarılı olmuş

Yanlış Anlama Ama Çizim Bitti Demek İstemiştim

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Footer şuan d10'daki kullanılan temanın footerine benzemiş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-03-2016 Saat: 20:38)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Footer şuan d10'daki kullanılan temanın footerine benzemiş.

@ertank benzetmeye çalışmış ama benzetememiş @MuratBaykam Footer birazdaha düzene sokarsan güzel
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-03-2016 Saat: 20:42)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-03-2016 Saat: 20:38)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Footer şuan d10'daki kullanılan temanın footerine benzemiş.

@ertank benzetmeye çalışmış ama benzetememiş @MuratBaykam Footer birazdaha düzene sokarsan güzel

İkonların Bir Kaçını Aldım 10tr Footeriyle Alakası Yok .

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
57NB3j.png

en faydalı-girisimci-aktifgorevli bolumune site hakkında konulmuş yine benzememesi için.

Hızlı bağlantılar ve iletişim yeri sadece karıştırılmış.

Önerilen bağlantılar yerine yardımcı linkler yazılmış (İcon aynı)

DESTEK.10TR.NET ( 10TL / 10TR Destek ) Yazısı ve başındaki icon alınarak sadece yazı editlenmiş ve ortaya kaydırılmış arkadaş burada sıydırmaya çalışmış ama bizden kaçmaz.

Forum yazılımı ve MyBB group yazısı ortaya alınmış..

Pek çok benzerlik var eğer farklı bir footer oluşturmazsanız sizi TaaRRuz admine şikayet edeceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-03-2016 Saat: 23:01)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 57NB3j.png

en faydalı-girisimci-aktifgorevli bolumune site hakkında konulmuş yine benzememesi için.

DESTEK.10TR.NET ( 10TL / 10TR Destek ) Yazısı ve başındaki icon alınarak sadece yazı editlenmiş ve ortaya kaydırılmış arkadaş burada sıydırmaya çalışmış ama bizden kaçmaz.

Pek çok benzerlik var eğer farklı bir footer oluşturmazsanız sizi TaaRRuz admine şikayet edeceğim.

GÜLDÜRDÜN

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kızları güldürmek benim işim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kodlayacak varmı ?

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2016 Saat: 19:24)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kodlayacak varmı ?

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-03-2016 Saat: 23:01)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 57NB3j.png

@Ertank
Kardeşim sen belamısın lan bir footer'da ne kadar farklı olabilir oraya gül resmi koycak degilya o zaman google'in footer'ini adobewordpress caldi ona bakilirsa adobewordpress'in footer'ini burası caldi bu böyle uzar her footer aynıdır kardeşim.... çoğu insan footer yaparken büyük yapicaksa site hakkında yararli linkler sitemap ekler bunda birşey yok yani calinti falan yok icon almıs olabilir bu iconlar zaten buraya ait degil ? kendileri illustrator yada cizim tabletindenmi icon cizim koymuslar buraya yok öyle bir dünya kardeşim boş boş konusup konuyu baltaliyorsun bu konuda senide rapor ettim kardeşim biktim çoğu konuda bunu yapiyorsun....

@Muratbaykam
Kardeşim mybb'ile uğraşsaydım kodlardım ancak şuan kodlamaya değer tek yanı header gibime geliyor biraz daha geliştir ara yerini öyle yapma arama butonu koy (bknz:ionicons,googleicons,fontawesome) ondan sonra orayı büyütüp efektli yapabilirsin psd'de belirtirsin efekti 2 farklı resim ile kodlayacak kişi için footer gelişmeli birazdaha canlı olmalı ve kaymalar vs düzeltilmeli aynı zamanda temanın responsive halinide çizersen eğer tema kodlanırsa (az responsive tema var) o temaların arasına girer... benim yorumum bukadar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping