Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@ Etiket Eklentisi
Konu İçinde Etiketlenme ve Etiketlenince ÖM ile Bildirim Eklentisi
eklenti.png Eklenti ismi: User Tagging
yapimci.png Eklenti Yapımcısı: Jeremiah Johnson
cevirmen.png Türkçe Çeviri: By_Mali
guvenlik.png Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli onay.png
versiyon.png Eklenti Versiyonu: 1.2.1
arac.png  Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz onay.png
mybb.png Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.4.x - 1.6.x - 1.8.x
aciklama.png Eklenti Açıklaması: Bu Eklenti Sayesinde Konu İçinde Yazdığınız Kullanıcı Adı Otomatik olarak Profil Sayfasi linki olacak ve Kullanıcıya ÖM Gonderilecek.
NOT: Kullanıcı Adının Başına "@" işareti gelince yönlendirir.

kurulum.png Eklenti Kurulumu: Kurulum Basittir. Rardan çıkan dosyayı ana dizine atın dosya yolunu bulacaktır.

Dikkat:  Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by hatası giderilmiştir. (EmreKarakaya)

Ek Dosyalar
.rar   mybb.user.tagging.turkce.ceviri.by_mali.rar (Dosya Boyutu: 4.21 KB / İndirme Sayısı: 14)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
MyBB için bu? amacınız ne?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10TR de eklenti zaten var gereksiz bence ..
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok üzerine gitmeyin adam insanlık namiyetine paylaşmış.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-03-2016 Saat: 17:04)Jeremy™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok üzerine gitmeyin adam insanlık namiyetine paylaşmış.

Kardeşim burası 10tl.net ftp verilmiyor tamam verilse bile bunlar otomatik yükleniyor 10tl.net sisteminde konu kasması zoruma gitti.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-03-2016 Saat: 17:04)Jeremy™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok üzerine gitmeyin adam insanlık namiyetine paylaşmış.

Burası MyBB destek sitesi değil. Mantığın yanlış.

@Ripbyrustavi02 Öneri & Şikayet bölümünde. Öneri olarak yapılmış. Fakat plugin istekleri bölümünde değil. Ben de anlamadım orasını.

@mehmeteq Bütün 10tr.net forumlarında aktif hale getirilebilir bir eklenti mi yoksa sadece 10tr.net destek sitesinde mi var eklenti?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-03-2016 Saat: 17:11)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@Ripbyrustavi02 Öneri & Şikayet bölümünde. Öneri olarak yapılmış. Fakat plugin istekleri bölümünde değil. Ben de anlamadım orasını.

@mehmeteq Bütün 10tr.net forumlarında aktif hale getirilebilir bir eklenti mi yoksa sadece 10tr.net destek sitesinde mi var eklenti?

Tüm 10tl.net forumlarında plugin kısmından aktif edilebilen eklenti.
@rayray93
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

ya yok o manada demedim yani paylaşırken adamın içinden konu kasma geçmemiştir belki günahını almayın diye söylemiştim yanlış anlaşılmış sanırsam :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-03-2016 Saat: 17:15)Jeremy™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

ya yok o manada demedim yani paylaşırken adamın içinden konu kasma geçmemiştir belki günahını almayın diye söylemiştim yanlış anlaşılmış sanırsam :D

Günahını almayalım da, konunun açıldığı yere bakılmadığında mantıklı bir açıklaması yok. Konu açma hevesine gözü dönmüş denir sadece :)

Kendisi de ek açıklama yapsın. Ben halen durumu anlamış değilim. Açıkçası anlamak adına gayrette etmiyorum şu an.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-03-2016 Saat: 17:18)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-03-2016 Saat: 17:15)Jeremy™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Günahını almayalım da, konunun açıldığı yere bakılmadığında mantıklı bir açıklaması yok. Konu açma hevesine gözü dönmüş denir sadece :)

Kendisi de ek açıklama yapsın. Ben halen durumu anlamış değilim. Açıkçası anlamak adına gayrette etmiyorum şu an.

Her malükarda yanlış anlaşılma var orası doğru.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yanlış yere açmışım
plugin istek :)

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-03-2016 Saat: 20:11)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış yere açmışım

Ekliymiş zaten bütün forumlara
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tüm 10tl.net Forumlarında Mevcut
A73amL.png
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-03-2016 Saat: 20:11)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış yere açmışım

Zaten ekli tüm forumlarda.

@MuratBaykam
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
görmemişim :D

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu silinde 75 olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rayray93 ripbyrustavi02 gerekli açıklama yapmıştır umarım.. :)
Bütün Forumlarda Var.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-03-2016 Saat: 20:36)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: görmemişim :D

Beni etiketlerken iyi oluyor ama? senden şurada bahsettim ömlerini kim yazıyor sanıyorsun? gülünecekte bir şey yok ki anlamıyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping