Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni sosyal medya sitesi PickBeck!
https://nokkta.com/welcome

Tema sizemi ait ? Scriptin Default teması
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-03-2016 Saat: 12:23)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: https://nokkta.com/welcome

Tema sizemi ait ? Scriptin Default teması

10TR dışı linki code içine alınız, bu soruyu @edmin 'e soralım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ertank utanmadan script çalma .
nokkta 2014 yılından beri vardı.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-03-2016 Saat: 14:16)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ertank utanmadan script çalma .
nokkta 2014 yılından beri vardı.

konuşmıyım konuşmıyım diyorumda bnmde sabrımın bi sınırı var o sitenin sahibini tanıorum gidin sorun bakalım script çalmışmıyız çalmamışmıyız bu siteyi açmamıza bizzat kendisi yardımcı oldu bize yardım etti kimseden bişe çalmadık çalmayızda zaten 2 site arasında dağlar kadar fark var çekemiyorsan git yorum yapma bişe bildiğin yok coderim diye dolaşıyon

edit:konuyu kapatın yada silin uzamasın daha
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar bundan sorununuz var ise özel mesaj yolu ile iletin. Şikayetinizide yetkililere iletin.
konu sahibinin isteğine göre kapanmıştır. Eğer tekrar açtırmak isterlerse özel mesaj yolu ile bana ulaşın.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu tekrar açılmıştır.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sitemizde hostingden dolayı küçük bir kapanma yaşanacaktır..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sitemiz.hostingimiz tarafından.kapatıldı hostinger rezilliği işte ne beklersin güvenilir diye alıyoruz adam siteyi kapatıyor kardeş, para biriktirip yüksek hostlardan almayı planlıyoruz değişiklik olursa hortlatırım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@edmin ve @ertank projenizi tutturmaya kararlıysanız domain ve hostinginizi ben sağlayım detayları pmden iletin facebook linkimi vereyim ekleyin detayları konuşuruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-03-2016 Saat: 16:26)#Cumpes Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @edmin ve @ertank projenizi tutturmaya kararlıysanız domain ve hostinginizi ben sağlayım detayları pmden iletin facebook linkimi vereyim ekleyin detayları konuşuruz.

anlaşıldı..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pickbeck açıldı!

Site şimdilik
Kod:
pickmeck.ga
adresindedir. Domain değişikliği yaşanabilir buraya yazarım.

(Hesabınız var ise bir deneyin siteyi yedek kullanıp tekrar açtık bu yüzden hesabınız kurtarılmış olabilir)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping