Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni sosyal medya sitesi PickBeck!
PickBeck 2015 ortalarında kurulmuş küçük çaplı bir sosyal paylaşım sitesidir, lakin şu sıralar tıklanma rekorları kırmaya başladı, her geçen gün sistemine yeni özellikler ekleyen PickBeck, facebook benzeri bir sistemdir tek farkı ise. Arkadaş ekleme sistemi değil takipçi sistemi ile çalışması.

Kod:
pickbeck.gq
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tumblr daha iyi :d 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2016 Saat: 18:50)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tumblr daha iyi :d 

pki .s
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tr dışı link yasak !
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2016 Saat: 19:24)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tr dışı link yasak !

Kafa Gitmiş :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2016 Saat: 19:24)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tr dışı link yasak !

Kod tagları içine alınmış.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir sosyal paylaşım sitesi. O yüzden yasak değildir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Murat n*w olduğu için kuralları okumamış daha, şimdilik birşey demiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yani iyi gibi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2016 Saat: 19:55)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Murat n*w olduğu için kuralları okumamış daha, şimdilik birşey demiyorum.

O Siteden Bir Yetkilisin diye hava atma havan söner .
sende bu forumda hiç aktif değilsin bence hiç olma daha iyi
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
.gq freenow da ücretsiz bir domain nasıl rekor kırdı anlamadım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2016 Saat: 20:00)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-03-2016 Saat: 19:55)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Murat n*w olduğu için kuralları okumamış daha, şimdilik birşey demiyorum.

O Siteden Bir Yetkilisin diye hava atma havan söner .
sende bu forumda hiç aktif değilsin bence hiç olma daha iyi

Ben sen gibi bilgisayar başına geçip kod yazmıyorum birader çalışıyorum. Vaktim oluncada siteye girip iki yorum atıyorum çıkıyorum ancak aktifliğimi beğenemediysen bişey diyemem, tartışma çıkarmaya ve konumu baltalamaya devam edersen şikayet edeceğim ayrıca hava erkek adamda olur gevşekde değil..

Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:.gq freenow da ücretsiz bir domain nasıl rekor kırdı anlamadım

Para biriktiriyorum yakında .com'a geçirmeyi düşünüyoruz @Sezar38
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
merhaba arkadaşlar siteyi 4 kişi yönetiyoruz biride ertank  host sorunu yaşıyoruz ama sorun değil ayakta tutmaya çalışıyoruz sürekli yedek alıyorum kapanma durumunda domain deişikliği yapıp başka domaine geçicem güvenle kullanabilirsiniz ayrıca sezar38 free domain felan demiş burada önemli olan yapabildiklerimiz domainin ne önemi var ? tutarsa reklam verip domain alıcam zaten 

edit: örnek 

Kod:
pickbeck.gq/Destek10tlnet
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim ciddi misin ? Bende tıklanma rekorları diyince heyecanlandım kendi siteni tanıtmışsın free domain + ortalıkta dağıtılan bir script.Eğer benle iletişime geçseydiniz daha iyi bir script verirdim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2016 Saat: 20:08)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim ciddi misin ? Bende tıklanma rekorları diyince heyecanlandım kendi siteni tanıtmışsın free domain + ortalıkta dağıtılan bir script.Eğer benle iletişime geçseydiniz daha iyi bir script verirdim

Madem script internetten alınma ismini söyler misin. @Sezar38
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
scriptin birkaç php kodu başka kaynaklardan alıntı ama türkçe dil çeviri ve diğer birçok şey bize ait tema dahil

örnek sayfa
Kod:
pickbeck.gq/Destek10tlnet
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ertan Seni Takip Ettim :D
kraljmehmet :SdaAsd :D
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ehueheueheueh bende seni :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Vatandaş bana konuyu açtıktan sonra mesaj atıyor yasaksa kaldırabiliriz diye...Bak sen uyanıklığa açmadan önce sormuyor açtıktan sonra söylüyor...O kendisini biliyor bir seferliğe mahsus bir şey demiyorum bir daha böyle uyanıklık yapmaya çalışmayın/çalışma...
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ban yeriz diye dedik adminim :) estağfurullah
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: