Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yardım Edin Koddaşlar
Merhaba arkadaşlar ben forum açtım ancak foruma üye olan kişiler otomatik olarak özel mesajı kapalı olarak kayıt oluyorlar bunu nasıl ayarlayabilirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forum ayarları >> plugin yönetimi >> ''Yeni üyeye özel mesaj'' pluginini aktif et seçeneğine basınız.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kendimi düzgün ifade edemedim sanırım hocam üyeler kayıt olduğunda özel mesajları kapalı oluyor otomatikmen bende otomatikmen açık olmasını istiyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-03-2016 Saat: 18:53)mc160 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kendimi düzgün ifade edemedim sanırım hocam üyeler kayıt olduğunda özel mesajları kapalı oluyor otomatikmen bende otomatikmen açık olmasını istiyorum

Üyeler gruplar >> gruplar >> Doğrulama bekleyen üye >> buradan ayarlarını yapabilirsiniz.

Veya üye email doğrulaması yaparsa otomatik olarak onaylanır.

yine veya.. doğrulama bekleme işlemini kaldırabilirsiniz.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hala çözebilmiş değilim sorunu cidden çok yardıma ihtiyacım var
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-03-2016 Saat: 19:21)mc160 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hala çözebilmiş değilim sorunu cidden çok yardıma ihtiyacım var

Kardeşim yaptın mı benim dedikleri mi?

Üyeler gruplar >> gruplar >> Doğrulama bekleyen üye >> kullanıcı ve izinleri >> alta doğru yavaşça inin

böyle bir yer olacak kendinize göre düzenleyin.
v58vN4.png
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
dediğim gibi yaptım ancak düzelmiyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Thumbs Up 
(05-03-2016 Saat: 21:28)mc160 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: dediğim gibi yaptım ancak düzelmiyor

Site adresi?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping