Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eti Matik Bor Temizlik Ürünü 2 X 3 KG-İyimagaza.com
etimatik3kg.png
Liste fiyatı: 26.90 TL  
Fiyat :   21.90 TLKDV dahil
Ürün Kodu:ETIMATIK3KG
Kazancınız
5.00 TL
%19 İndirim
Satın Almak İçin:
http://www.iyimagaza.com/eti-matik-camasir-deterjani-2-x-3-kg.html
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
19 TL indirim diyosunda, %19 indirim o bilgin olsun :D bi an dedimki kazancımız 5 tl ise, 19 tl indirim ne oluyor ve indirim koduda girmemişsin, bu konu gereksiz olmuş sanki. Ayrıca bunun normal tek fiyatı zaten 8-9 tl arası, yani 2x 3g yapsak max 18tl yapıyor. Bunun indirim yapılmış hali bile pahalı..

Bunu alacağınıza migroslarda "Tursilmatik Power Jel Sıvı Leylak Bahçesi" var, 1 alana 1 bedava.. Sadece 1 tanesi 33 yıkama diyor ki buda 5 kg tursile denk, 2 si haliyle 10 kg yapıyor ve bu size sadece 18.50 tl ye geliyor. 6kg Eti Matik alıp 21.90 vereceğinize 18.50 tl verip benim dediğime yönelmeniz daha mantıklı olacaktır.. kolay gelsin, bilgi içinde sağol ^^ @AvanT2
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-02-2016 Saat: 13:38)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 19 TL indirim diyosunda, %19 indirim o bilgin olsun :D bi an dedimki kazancımız 5 tl ise, 19 tl indirim ne oluyor ve indirim koduda girmemişsin, bu konu gereksiz olmuş sanki. Ayrıca bunun normal tek fiyatı zaten 8-9 tl arası, yani 2x 3g yapsak max 18tl yapıyor. Bunun indirim yapılmış hali bile pahalı, bilgiler için sağolasın ^^

Vallahi Güldüm Hocam "Bunun indirim yapılmış hali bile pahalı" bu nedir ya :D :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-02-2016 Saat: 13:48)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-02-2016 Saat: 13:38)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 19 TL indirim diyosunda, %19 indirim o bilgin olsun :D bi an dedimki kazancımız 5 tl ise, 19 tl indirim ne oluyor ve indirim koduda girmemişsin, bu konu gereksiz olmuş sanki. Ayrıca bunun normal tek fiyatı zaten 8-9 tl arası, yani 2x 3g yapsak max 18tl yapıyor. Bunun indirim yapılmış hali bile pahalı, bilgiler için sağolasın ^^

Vallahi Güldüm Hocam "Bunun indirim yapılmış hali bile pahalı" bu nedir ya :D :D

Bunu alacağınıza migroslarda "Tursilmatik Power Jel Sıvı Leylak Bahçesi" var, 1 alana 1 bedava.. Sadece 1 tanesi 33 yıkama diyor ki buda 5 kg tursile denk, 2 si haliyle 10 kg yapıyor ve bu size sadece 18.50 tl ye geliyor. 6kg Eti Matik alıp 21.90 vereceğinize 18.50 tl verip benim dediğime yönelmeniz daha mantıklı olacaktır.. kolay gelsin, bilgi içinde sağol ^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-02-2016 Saat: 13:50)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-02-2016 Saat: 13:48)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Güncelledim bak yazımı, önerimi sundum. Bunu boşverin "Tursilmatik Power Jel Sıvı Leylak Bahçesi" alın beyler. ^^

Bunu alacağınıza migroslarda "Tursilmatik Power Jel Sıvı Leylak Bahçesi" var, 1 alana 1 bedava.. Sadece 1 tanesi 33 yıkama diyor ki buda 5 kg tursile denk, 2 si haliyle 10 kg yapıyor ve bu size sadece 18.50 tl ye geliyor. 6kg Eti Matik alıp 21.90 vereceğinize 18.50 tl verip benim dediğime yönelmeniz daha mantıklı olacaktır.. kolay gelsin, bilgi içinde sağol ^^

Zekice. Neyse bosverin hocam. Iyimagaza.com'un islerini kapatacaksiniz etmeyin yaziktir :D :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping