Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkiye'nin İlk Gizem Filmi Fragman (Düşünceleriniz)
film.jpg

Vizyon Tarihi 26 Şubat 2016 (1s 26dk)
Ülke Türkiye
Tür Dram
Yönetmen: Hulusi Orkun Eser
Oyuncular: Mustafa Uzunyılmaz, Dilara Büyükbayraktar, Halis Bayraktaroğlu, Mehmet Asım Tuncay Aynur

Peki Sizin Düşünceleriniz Neler?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kurgusunu begendim fakat daha iyi olabilecegini saniyorum. Türk yapimi oldugu icin sonuna kadar desteklerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sonuçta artık şu komedi filmlerinin dışında başka türde filmlerin çekilebileceğini başarmış. Ve diğer filmlere de yol açmış. En önemli özelleği bu zaten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-02-2016 Saat: 19:37)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sonuçta artık şu komedi filmlerinin dışında başka türde filmlerin çekilebileceğini başarmış. Ve diğer filmlere de yol açmış. En önemli özelleği bu zaten.

Kamera kuralları diye bir şey var. Açıların ayarlanması gibi. Komedi filmlerinde istisnasız olarak perdesiz açık bir cam ardından bir evin içindeki kişiyi izleme vardır. Ve her daim bu sahnede yanlış pozlama kullanılır.

Arada yaklaşık 10-20 metre varken, İçeriye bakan kişileri yakın açıyla çekemezsin. 2m varmış gibi gösterir. Ama bizde bu filmler "kusursuz" denilerek izlenir. Zira benim gözüme Opsesif hastaları gibi rahatsız geldiğinden hiçbir Türk yapımını izlemiyorum. Bu tarz yapımların yapılmasını da desteklemiyorum. Çünkü boşa masraf ediyorlar. Şu güzelim kurgu değer görmeyecek bunu hepimiz biliyoruz.

Örneğin Hindistan'a gidiyorsun. Halk otomobil sürmeyi severken motorsiklet ticareti yapmaya çalışıyorsun. Evlilik programı gibi bir şey reyting alsın diye her gün amacından saptırılırken ve millet bunu izlerken böyle bir film çekilir mi? Oynayana da filmi yapanada yazık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
 çocuklar anneleriyle beraber ''Evleneceksen Gel!'' izlesin bizde 2 tane küfür var içinde diye Şeker Portakalı adlı kitabı yasaklayalım.. Ayıp ben Türkiye'de Sanat kültürünün geliştiğini sanmıyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biraz geç oldu ama film 8.0 gibi bir puan almış ve bu baya iyi.
http://www.imdb.com/title/tt3504836/?ref_=fn_al_tt_1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping