Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hastayım (Acil yardım)
Hastayım gençler şöyle bir sorunum var doktor'a felan gittim 2 tane hap yazdı birde 2 günlük rapor, şimdi gençler benim ateşim arada yükseliyor bazende hiç ısınmıyorum ısındığımdada aşırı ısınıyorum vs. halsizlik zaten ağır, ve birde aşırı ısınmışken soğuga çıkınca vücudum çok pis titriyor. Ellerim-ayaklarım-bacaklarım vs. kısaca bildiğiniz taktik varsa verseniz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şimdi peçeteyi alıyorsun soğuk suya değriyorsun suyunu sıkıyorsun sonra onu alnına vs. koyuyorsun
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2016 Saat: 19:56)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi peçeteyi alıyorsun soğuk suya değriyorsun suyunu sıkıyorsun sonra onu alnına vs. koyuyorsun

Güzel taktik (y)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öyle yatacaksın iyileşmeni bekleyeceksin başka çare yok. 2 gün önce ben de bu durumdaydım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hap'ın ateşini düşürmesi lazım. Düşürmüyorsa acile git. O bez olayı pek kendine yapabileceğin bir şey değil. Sen soğutmaya çalıştıkça kendini vücudun daha da ısınır. Refakatçin olması lazım. Bunu yaparken halisülasyon görme ihtimalin var.

Kafayı yeme yani ateşimi düşüreceğim diye.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2016 Saat: 22:12)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hap'ın ateşini düşürmesi lazım. Düşürmüyorsa acile git. O bez olayı pek kendine yapabileceğin bir şey değil. Sen soğutmaya çalıştıkça kendini vücudun daha da ısınır. Refakatçin olması lazım. Bunu yaparken halisülasyon görme ihtimalin var.

Kafayı yeme yani ateşimi düşüreceğim diye.

Katılıyorum ayrıca ben bir kere kafayı yemiştim şizofren gibi :D Dikkatlı olmalısınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Git serum ye aynısı kardeşime oldu serumdan sonra bişicik kalmadı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform