Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9 Tablet Hediyeli Özel Canlı Kurs 1 Yıllık Online Kurs Paketi 5-12 arası tüm sınıflar
9 TABLET HEDİYELİ ÖZEL CANLI KURS 1 YILLIK ONLİNE KURS PAKETİ (5 - 12 ARASI TÜM SINIFLAR)
canli_dersler_hakkinda_03.png
9" Tablet Hediyeli Özel Canlı Kurs 1 Yıllık Online Kurs Paketi (5 - 12 Arası Tüm Sınıflar)
Liste fiyatı: 2,699.00 TL  
yerine sadece 1,499 TL
14" Netbook Hediyeli Özel Canlı Kurs 1 Yıllık Online Kurs Paketi (5 - 12 Arası Tüm Sınıflar)

1 yıllık Internet üzerinden canlı ders, video ders, soru çözümleri, rehberlik hizmeti ve online konu testlerini içeren kurs paketi

Uzaktan Eğitim Nedir?

• Uzaktan eğitim, öğretmen ve öğrencinin fiziksel bir mekâna ihtiyaç duymadan sesli, görüntülü iletişim kurarak ve doküman paylaşımında bulunarak eğitim- öğretim faaliyetlerini yapabilmeleridir.

• Uzaktan eğitim, senkron ve asenkron olarak iki başlıkta tanımlanabilir;

• Senkron (eşzamanlı) yani belirlenen zamanda canlı olarak yapılan eğitim-öğretim faaliyeti denilebilir.

• Asenkron ise (kendi seçtiği bir zaman dilimi) önceden hazırlanıp düzenlenmiş içerikleri öğrencilerin belirli bir düzen ile kendine uygun zamanlarda kullanabileceği sistemdir diyebiliriz.
Uzaktan Eğitimde Canlı Ders Özellikleri
  • Canlı derslerde öğretmenler, önceden hazırlanmış çeşitli materyalleri ( sunu, interaktif uygulama, video, ses dosyası vb.) canlı ders sırasında kullanabilme imkânına sahiptirler.

• Canlı derslerde öğretmenler sunu ekranına tablet ve kalemleri yardımıyla yazma ya da çizme faaliyetlerini yapabilirler.

• Canlı derslerde öğretmenler öğrencilere sorular sorabilir, her birinin cevabını ayrı ayrı görebilir, toplu sonuçları da grafikler şeklinde görebilirler.

• Canlı dersler sırasında öğrenciler ekranlarındaki yardımcı butonlar sayesinde ‘’el kaldırma, anlamadım diyebilme, katılıyorum’’ gibi çeşitli seçenekleri kullanarak iletişimde bulunabilirler.

• Canlı derslerde öğrenciler, kendileri için tasarlanmış yazı alanını kullanarak soru sorabilir, yorum yapabilir ya da öğretmenle olan İletişimi için bu alanı kullanabilirler.

• Canlı derslerde öğrencilerin kullandığı yazı alanı öğretmen ve dersi takip eden yardımcılar tarafından kontrol edilmektedir.

• Öğretmen dilediğinde alanı aktif-pasif olarak kontrol ederek dersi işler.

• Canlı derslerde yazı alanı açık olabileceği gibi (öğrencilerin yazdıklarını görebilmeleri) kapalı da (sadece öğretmenin görebileceği) olabilir.

• Canlı dersler sırasında öğretmen öğrencilere kısa testler, anketler uygulayabilir ve her birinin cevabını ayrı ayrı görebilir.

• Canlı derslerin her birinin video kayıtları sistemde tutulduğundan hem sonradan tekrar izleme hem de yapılan derslerin incelenmesi mümkündür.
Canlı Derslerin Avantajları
  • “Canlı dersler” ve internet sayesinde zaman ve  mekân sınırı olmadan eğitim imkânı vardır.

• Dersler farklı eğitim materyalleri kullanılarak zenginleştirilebildiğinden pekiştirmeyi de artırır.

• Canlı derslerde “arka sıra” kavramı yoktur. Her öğrenci aynı düzeyde eğitim alabilir.

• Derslerin video kayıtları tekrar tekrar istenildiği kadar izlenebilir.

• Canlı derslerin video kayıtları aynı zamanda işlenen her ders hakkında istenildiğinde denetlenebilmesi için de olanak sağlar.

Şimdi 9" Android Tablet Hediyeli!

Online kurs paketinizi daha verimli kullanabilmeniz için şimdi 9" Android tablet paket ile birlikte hediye!

• Gerçek 4 Çekirdek İşlemci: 1.3Ghz hızındaki 4 çekirdek işlemcisi ile tüm ihtiyaçlarınızı en kolay şekilde çözün!
  • 1024x600 pixel 9" HD Ekran!: Sıradan tabletlerdeki 800x480 ekranlardan 2 kat daha fazla görüntü alanı sunan 1024x600 ekran ile internet ve film zevkinizi katlayın!
  • Bluetooth Desteği: Tüm Bluetooth destekli cihazlarınızı bağlayabilmeniz için Freenote PX9'da Bluetooth özelliği bulunmaktadır.
  • HDMI Çıkış Sayesinde Media Player Özelliği: Freenote PX9 üzerindeki miniHDMI port üzeirnden uygun adaptör ile TV2nize bağlantı sağlayarak dev ekranda film keyfi yaşayabilisiniz!
  • Auto Focuslu Çift Kamera!: Freenote PX9 hem Skype üzerinden görüntülü konuşma yapabileceğiniz ön kamera hem de sevdiklerinizin fotoğraflarını çekebileceğiniz arka auto-focus kamera ile geliyor!
  • Android 4.4 Desteği: Android 4.4 sayesinde binlerce oyun, ofis programı ve sosyal medya uygulamasını sorunsuz çalıştırın!
  • Kolay Tutma Sağlayan Arka Yüzey:Pürüzlü arka yüzey sayesinde tabletlerde en sık karşılaşılan elden düşürme problemine son! Üstelik parmak izini göstermeyen yapısıyla şık ve estetik!
  • 1GB Bellek: 1GB bellek sayesinde açamadığınız program kalmasın!
  • 8GB Yüksek Depolama Alanı: 8GB depolama kapasitesi ile tüm film ve müzikleriniz elinizin altında
  • 3000mah Li-Ion pil sayesinde 4 saati aşan kullanım!
  • Google Play Store'dan bir milyonu aşkın uygulamayı ve kitabı ücretsiz yükleyebilirsiniz! Çocuklar için en güzel oyunlar şimdi ücretsiz olarak tabletinizde!
Ayrıntılı bilgi için;

9" TABLET HEDİYELİ ÖZEL CANLI KURS 1 YILLIK ONLİNE KURS PAKETİ (5 - 12 ARASI TÜM SINIFLAR)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
reklam yapior yasak deilmi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-02-2016 Saat: 21:10)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: reklam yapior yasak deilmi

10tl.net ile iyimagaza.com anlaşmalı olup, oradaki ürünleri burada tanıtmak bizim vazifemiz olarak belirtilmiştir. Lütfen araştırmadan bu türden yorum yapmayınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Jeremy™ açıklamada bulunmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform