Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendime Yaptığım Harika Logo Emek
Star 
Go6Wa3.png
15 Dakikalık Emek Bir Kaç Dakika Sonra Videolu Anlatacağım Umarım Beğenmişsiniz
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim emeğine sağlık da acemisin sanırsam daha.Logo'da verdiğin iç gölge hiç güzel durmamış biraz üzerinde çalış istersen bu konuda.Ek olarak font ve renk sıkıntısı var,bu sıkıntılarını netten detaylı bir araştırma sonucu daha geliştirebilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Allah'ım ya adam yaptığı her tasarıma "Harika" "Mükemmel" falan diyor. Bu nasıl bir egodur bu nasıl bir kendini beğenmişlik nasıl bir özgüvendir :D Dostum açıkça söylüyoruz tasarımların "harika" denecek kadar iyi değil, bunu kendin nasıl böyle yorumlayabiliyorsun anlamış değilim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-03-2016 Saat: 22:01)OwlShields Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Allah'ım ya adam yaptığı her tasarıma "Harika" "Mükemmel" falan diyor. Bu nasıl bir egodur bu nasıl bir kendini beğenmişlik nasıl bir özgüvendir :D Dostum açıkça söylüyoruz tasarımların "harika" denecek kadar iyi değil, bunu kendin nasıl böyle yorumlayabiliyorsun anlamış değilim

Anlaşılan arkadaşın ya grafikle yapılan şeylerden alakası yok yada ilk defa nete giriyor dimi :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping