Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ignite tema logo sorunu
arkadaşlar frmturkey.10tr.net adresinde ignite tema kullanıyorum fakat forum logosunu değiştiremiyorum logo linki falan değiştiriyorum fakat aynı kalıyor. Yardım edermisiniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temalar ve Şablonlar > Temalar > Aşağıya in ve logo klasörü kısmına linki yapıştır.

Eğer olmazsa ikinci yöntem :

Temalar ve Şablonlar > Temalar > Tema Adı > Global.css > gelişmiş düzenle > #Logo kısmını bulup linki değiştir.
BERAT DESİGN
Tema,logo,imza,afiş,kartvizit,broşür,dergi vb. grafik tasarım işleri yapılır.
Fiyat ve referans için e-mail'den iletişime geçiniz.
Site tasarımı yapılır ve kodlanır.
beratermisdesign@gmail.com

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2016 Saat: 22:19)Rusveld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temalar ve Şablonlar > Temalar > Aşağıya in ve logo klasörü kısmına linki yapıştır.

Eğer olmazsa ikinci yöntem :

Temalar ve Şablonlar > Temalar > Tema Adı > Global.css > gelişmiş düzenle > #Logo kısmını bulup linki değiştir.
birazcık bilgim var bunları biliyorum global.css'de logo alanı yok ve 1.yöntemde işe yaramıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temalar ve Şablonlar > Şablonlar > Kullandığınız tema >> Header şablonlar > header > #Logo olacak eğer yok ise header bölümünde link olacak ordaki linki o link ile değiştir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2016 Saat: 22:24)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temalar ve Şablonlar > Şablonlar > Kullandığınız tema >> Header şablonlar > header > #Logo olacak eğer yok ise header bölümünde link olacak ordaki linki o link ile değiştir.

orda <i class kodu içerisinde bi ikon var class şeklinde oraya nasıl resim / png kodu ekleyebilirim ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2016 Saat: 22:31)zorbaba Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-02-2016 Saat: 22:24)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temalar ve Şablonlar > Şablonlar > Kullandığınız tema >> Header şablonlar > header > #Logo olacak eğer yok ise header bölümünde link olacak ordaki linki o link ile değiştir.

orda <i class kodu içerisinde bi ikon var class şeklinde oraya nasıl resim / png kodu ekleyebilirim ?

Hizliresim.com'a logonuzu upload edip direkt adresini alıcaksınız sonra ise o kısma yapıştırabilirsiniz.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2016 Saat: 22:32)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-02-2016 Saat: 22:31)zorbaba Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Hizliresim.com'a logonuzu upload edip direkt adresini alıcaksınız sonra ise o kısma yapıştırabilirsiniz.
logomu ekledim 
Kod:
<div id="preheader" class="clearfix">
<div class="wrapper">
<div class="menu">
<ul>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php"><i class="fa fa-home fa-fw icon"></i> {$lang->xstyle_home}</a></li>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/memberlist.php"><i class="fa fa-users fa-fw icon"></i> {$lang->xstyle_members}</a></li>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/calendar.php"><i class="fa fa-calendar-o fa-fw icon"></i> {$lang->xstyle_calendar}</a></li>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php"><i class="fa fa-search fa-fw icon"></i> {$lang->xstyle_search}</a></li>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/misc.php?action=help"><i class="fa fa-question-circle fa-fw icon"></i> {$lang->toplinks_help}</a></li>
</ul>
</div>
<div class="user">
{$welcomeblock}
</div>
</div>
</div>

<div id="header" class="clearfix">
<div class="wrapper">
<div class="logo"><a href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php">[img]http://hizliresim.com/Go6kaN[/img]</img>></i> {$lang->xstyle_ignite}</a></div>
<div class="search">{$quicksearch}</div>
</div>
</div>

<div id="nav" class="clearfix">
<div class="wrapper" style="margin-top: 15px;">
<navigation>
</div>
</div>

<div id="container">
<div id="content">
<div class="wrapper">
{$pm_notice}
{$bannedwarning}
{$bbclosedwarning}
{$unreadreports}
{$pending_joinrequests}
{$awaitingusers}

düzenleyiverirmisiniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Buyur kardeşim düzenledim :

Kod:
<div class="wrapper">
<div class="menu">
<ul>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php"><i class="fa fa-home fa-fw icon"></i> {$lang->xstyle_home}</a></li>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/memberlist.php"><i class="fa fa-users fa-fw icon"></i> {$lang->xstyle_members}</a></li>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/calendar.php"><i class="fa fa-calendar-o fa-fw icon"></i> {$lang->xstyle_calendar}</a></li>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php"><i class="fa fa-search fa-fw icon"></i> {$lang->xstyle_search}</a></li>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/misc.php?action=help"><i class="fa fa-question-circle fa-fw icon"></i> {$lang->toplinks_help}</a></li>
</ul>
</div>
<div class="user">
{$welcomeblock}
</div>
</div>
</div>

<div class="wrapper">
<div class="logo"><a href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php">http://i.hizliresim.com/Go6kaN.png</img>></i> {$lang->xstyle_ignite}</a></div>
</div>
</div>

<navigation>
</div>
</div>

<div id="container">
<div id="content">
<div class="wrapper">
{$pm_notice}
{$bannedwarning}
{$bbclosedwarning}
{$unreadreports}
{$pending_joinrequests}
{$awaitingusers}

@zorbaba
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2016 Saat: 22:51)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Buyur kardeşim düzenledim :

Kod:
<div class="wrapper">
<div class="menu">
<ul>
</ul>
</div>
<div class="user">
{$welcomeblock}
</div>
</div>
</div>

<div class="wrapper">
<div class="logo"><a href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php">http://i.hizliresim.com/Go6kaN.png</img>></i> {$lang->xstyle_ignite}</a></div>
</div>
</div>

<navigation>
</div>
</div>

<div id="container">
<div id="content">
<div class="wrapper">
{$pm_notice}
{$bannedwarning}
{$bbclosedwarning}
{$unreadreports}
{$pending_joinrequests}
{$awaitingusers}

@zorbaba
@Ripbyrustavi02
olmadı gene siteden bakabilirmisiniz ? logo yerinde link var adminlik versem ? bakarmısınız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam kardeşim üye oluyorum hemen..

edit : captcha'da sorun var kardeşim.. temada hata var üye olamıyorum.

@zorbaba
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2016 Saat: 22:56)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamam kardeşim üye oluyorum hemen..

edit : captcha'da sorun var kardeşim.. temada hata var üye olamıyorum.

@zorbaba

@Ripbyrustavi02 düzelttim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bakıyorum..

edit : üye oldum @zorbaba
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2016 Saat: 23:00)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bakıyorum..

verdim adminliğini
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2016 Saat: 23:02)zorbaba Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

verdim adminliğini
Kardeşim yaptım ama yazılı hoverli logo oldu diğer türlü normal resim desteklemiyor temada sıkıntı var Jungi'nin teması vardı onu kullanmanı öneririm.

@zorbaba
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2016 Saat: 23:11)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

verdim adminliğini
Kardeşim yaptım ama yazılı hoverli logo oldu diğer türlü normal resim desteklemiyor temada sıkıntı var Jungi'nin teması vardı onu kullanmanı öneririm.

@zorbaba

linki atabilirmisin
çok teşekkürler bu arada
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2016 Saat: 23:12)zorbaba Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-02-2016 Saat: 23:11)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

verdim adminliğini

@zorbaba

linki atabilirmisin
çok teşekkürler bu arada
Link :
Kod:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=32819&highlight=siyah+tema

İyi forumlar.

@zorbaba
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi