Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefonda Sorun Üstüne Sorun
Merhaba arkadaşlar,bugün 1 haftaya yakındır sorun olan ve çözümünü üretemediğim şeyi sizinle paylaşacağım.Gerçekten garip bi telefon

Öncelikle bundan 2 ay önce sürümünü lollipop yapmaya çalıştım,bi yeri yanlış yaptığım için çöken Asus T00K(Zenfone 5) Adlı Cihazım Garantiden Geldikten Sonra Ana Kart Değişimi Yapıldığını Öğrendim.Bu iyi oldu demiştim.Bundan 1 2 hafta önceye kadar sorunsuz olan telefon öyle bi şey ile karşılaştımki bittim.

Öncelikle hata şuydu,ilk salgın gibi başladı.Telefonu Durduğu Yere Kapatıyordum.Kapalı Olduğu Halde Isınıyordu Telefon.Bu sorunda kapalı olduğu halde şarj yiyordu 15 dkda %20 Civarında Şarj Gidiyor.Bataryası içinde telefonun çıkaramıyorum.Muhtemelen çok sarj yaptığım için batarya sıkıntılı.2 3 gün önce şarj aletimde patladı.Çözüm ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bataryayı Değiştir Bataryada Şişme Olmuş Olabilir.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardesim oyle bi sans yok arka kisimda batarya yok,icinde telefonun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-02-2016 Saat: 01:02)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardesim oyle bi sans yok arka kisimda batarya yok,icinde telefonun

Telefoncuya Git Onlar Takar
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-02-2016 Saat: 01:02)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardesim oyle bi sans yok arka kisimda batarya yok,icinde telefonun

Servise vermen lazım o zaman mecburen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Servise Götürmen en yararlısı olacaktır.Muhtemelen teknik bir arıza.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hey gidi günler yandı telefon 1 hafta önce
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform