Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#Warf Hakkında
BU KENDİNİ BİLMEZ ŞAHISI FORUMUNUZDA YETKİLİ YAPARSANIZ SİTENİZİN KONULARINI SİLER,ÜYELERİ BANLAR,YORUMLARI SİLER,DUYURULARA HACKED YAZAR ÖYLE BİRİDİR KENDİSİ SİTEMİZDE GÖREVLİYDİ SÜPER MOD OLARAK FORUMU DAĞITMAYA ÇALIŞTI AMA FİRMAMIZ BUNU ENGELLEDİ FİRMAMIZ OLMASA FORUM DAĞITILMIŞTI LÜTFEN BUNU GÖZ ÖNÜNE ALIN.
KENDİSİNİN ASIL NİCKİ AKİTO'DUR.
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
Doğrudur , arkadaşımın sitesinde flood atıldığı için bunu yaptım hiç bir sitedede yetkili olmak istemedim zaten burada ve burayada taşıman gereksizdir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-02-2016 Saat: 01:14)#Warf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Doğrudur , arkadaşımın sitesinde flood atıldığı için bunu yaptım hiç bir sitedede yetkili olmak istemedim zaten burada ve burayada taşıman gereksizdir.

Arkadaşınızı Tanımayız Etmeyiz Reklam Diyorsanız Reklama Gerek Yok Zaten Siteyi Bilen Biliyor 2-3 günlük küçücük forum değildir buraya taşıma amacım sizin gibiler yüzünden herkes yetkili almaya korkar oluyor.
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
(06-02-2016 Saat: 01:17)Red0x Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-02-2016 Saat: 01:14)#Warf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Doğrudur , arkadaşımın sitesinde flood atıldığı için bunu yaptım hiç bir sitedede yetkili olmak istemedim zaten burada ve burayada taşıman gereksizdir.

Arkadaşınızı Tanımayız Etmeyiz Reklam Diyorsanız Reklama Gerek Yok Zaten Siteyi Bilen Biliyor 2-3 günlük küçücük forum değildir buraya taşıma amacım sizin gibiler yüzünden herkes yetkili almaya korkar oluyor.

İlk olarak önüne geleni ben almıyorum o sitede , sitenin hiti Çağlar Kablan gittiğinden bu yana düştü zaten üyeler zaten biz gelmeyiz diyen Mavi taraftarlarıyla dolu. Kısaca siz ölü forumu canlandırmak için gereken reklamı yaptınız arkadaşınızı tanımayız diyonuzda siteyide şıkır şıkır söylediniz her neyse burada tartışmayalım buranın meselesi değildir. Ben şuana kadar tek grafikerlik hakkında yardım istedim Captain vs. ama hiç bir siteyede gel beni yetkili yap diye mesaj atmadım konunun kilitlenmesi gerek.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-02-2016 Saat: 01:22)#Warf Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

İlk olarak önüne geleni ben almıyorum o sitede , sitenin hiti Çağlar Kablan gittiğinden bu yana düştü zaten üyeler zaten biz gelmeyiz diyen Mavi taraftarlarıyla dolu. Kısaca siz ölü forumu canlandırmak için gereken reklamı yaptınız arkadaşınızı tanımayız diyonuzda siteyide şıkır şıkır söylediniz her neyse burada tartışmayalım buranın meselesi değildir. Ben şuana kadar tek grafikerlik hakkında yardım istedim Captain vs. ama hiç bir siteyede gel beni yetkili yap diye mesaj atmadım konunun kilitlenmesi gerek.
Bu Arada bizi mavi çağlar alakadar etmez kimin yetki aldığıda alakadar etmez sizi siz çalışıyorsunuz biz site yetki veriyoruz siz o yetkiyi bilerek yani hain planlarınız için kullanıyorsunuz işinize gelmeyince sitemizi kötülemek yada konuları silmek vb. şeyler yapıyorsanız bu sizin ne kadar hain ne kadar güvenilmecenizi gösterir bunu herkes görmeli.
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
D10 dışı konuları özelden tartışınız.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-02-2016 Saat: 01:22)#Warf Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bu arada ölü dediğiniz forumun günlük tekil hiti en az 1k buda ölü olmadığını gösterir. d10nda böyle bir forum şuan ama ölü değil siz ölü derseniz sizin için ölmüştür ölü diye böyle hainlikler yapılmaması gerek
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
Şimdi şöyle açıklayayım , 1 forum var 5 yıldır açık oradan gelenler bu sizin sitede kurucu oluyorlar hocam oradan gelen yetkililerede torpil ile direk yetkili üyelik veriyorsunuz yada vip vs. biz emek ile kasıyoruz adam vardı benimle aynı rütbede bir baktım admin olmuş bile ek olarak arkadaşınız onuda biliyorum. Yani siz sadece dostlarınıza forumu açarsınız diğerlerinide kullanırsınız.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-02-2016 Saat: 01:26)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: D10 dışı konuları özelden tartışınız.

Hainlerin Gerçek Yüzünü Görün.
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
(06-02-2016 Saat: 01:26)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: D10 dışı konuları özelden tartışınız.

Burada banlatmakmış beni derdi özelden öyle dedi ve mybbdepoda :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle bu olay Twitch kavgasına benziyor. Oxi çıkıp "Necati beni dolandırdı" diyip kimlik fotoğrafları paylaşıyor. Twitch ise "bu olay bizi ilgilendirmez 3. tekil şahsın haklarını çiğnedin" diyerek Oxi'i 3 gün uzaklaştırıyor. Belli ki birbiriniz ile aranızda muhabbetiniz teklenmiş sözleriniz var moderatör alırken birilerini dikkatli olun demek doğru düşer. Eğer forum 10tr.net üzerindeyse olayı "admin" nickli admine izah edip forumunuzun hazır mysql yedeğini almasını isteyebilirsiniz. Aksi şekilde buraya yansıtmayın olayı. Rica ediyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-02-2016 Saat: 01:27)#Warf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi şöyle açıklayayım , 1 forum var 5 yıldır açık oradan gelenler bu sizin sitede kurucu oluyorlar hocam oradan gelen yetkililerede torpil ile direk yetkili üyelik veriyorsunuz yada vip vs. biz emek ile kasıyoruz adam vardı benimle aynı rütbede bir baktım admin olmuş bile ek olarak arkadaşınız onuda biliyorum. Yani siz sadece dostlarınıza forumu açarsınız diğerlerinide kullanırsınız.

1- İsteyen İstedini Yapar.
2- Bu Sizin Sitede Hainlik Yapmanızı Gerektirmez.
3- Hainlik Yapmak Yerine İstifa Edebilirdiniz.
4-Güvenilir Biri Olmadınızı Gösterir bunlar.
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
(06-02-2016 Saat: 01:30)Red0x Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-02-2016 Saat: 01:27)#Warf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi şöyle açıklayayım , 1 forum var 5 yıldır açık oradan gelenler bu sizin sitede kurucu oluyorlar hocam oradan gelen yetkililerede torpil ile direk yetkili üyelik veriyorsunuz yada vip vs. biz emek ile kasıyoruz adam vardı benimle aynı rütbede bir baktım admin olmuş bile ek olarak arkadaşınız onuda biliyorum. Yani siz sadece dostlarınıza forumu açarsınız diğerlerinide kullanırsınız.

1- İsteyen istediğini yapamaz çünkü bizde o forumda yetkiliyiz ve bizimde görüşlerimiz alınmalıydı.
2- 2'den 4. maddeye kadar maddelerin hepsi aynı dikkat etmelisin.
3- Konuyu kapat burayı ilgilendirmiyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-02-2016 Saat: 01:30)Red0x Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Türkçen her ne kadar hoşuma gitmese de bu konuda biraz haklı gibisin. @#Warfs sunucu işine benzer. Pis işlerin döneceğini veya dönmeye başladığını gördüğün an kaçarsın. Yoksa seni karadelik gibi içine geri çeker.

Kavga veya tartışmaya uzasın istemiyorum mevzunun. Gerekli yetkililer olaya dahil olana dek kilitliyorum. Sizler de kafanızdaki düşünceleri buraya yazıya dökmek için biraz beklerken forumun uslüp anlayışına göre de o düşüncelerinizi biraz düzenlersiniz. Ki konu kilidi açıldığında ortalık kan revan görmesin.

edit: Warf, adam eğer forum sahibiyse haksızlığı yaptığında sesini çıkartsanda bir şey yapamazsın. O ortama baştan girmen hatadır zaten. Suçlusun demiyorum, ama hatalısın
@Corleone @Edward @Kamil55
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
1-Nickiniz Bile Çalıntı Başına sadece # bunu eklemişiniz
2- Bu Görüşünüzü Ben Açıklamıştım
3- İstifa edip çekilebilirdiniz
4- sitemiz .com sitedir ve bunun hainliğini temizledik
5- hainliğini herkes görsün.
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
Konudaki etiketli şahısların 10tr.net dışı olayın buraya absürt şekilde yansıtılmasından dolayı gerekli işlemleri başlatmalarını talep ediyorum

konu kilittir
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping