Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avea ve TTNet Tarih Oluyor
56a7300d18c7735cd09d7dfe.jpg

İletişim operatörü Türk Telekom, entegrasyon sürecini tek marka ile devam ettiriyor. Avea ve TTNET markalarını ‘Türk Telekom’ markası altında birleştiren şirket, bu markaları artık kullanmayacak.

Akıllı telefonlarda yazan Avea markası yerine artık Türk Telekom yazacak.56a72fe218c7735cd09d7dfc

Türk Telekom'un yeni logosu

Türk Telekom müşterileri, 27 Ocak 2016 tarihinden itibaren, tüm hizmetlere, “Türk Telekom” markasıyla; tek bir mağazadan, tek çağrı merkezi numarasıyla ve tek internet sitesi üzerinden erişebilecek.

Türk Telekom CEO’su Rami Aslan, tüm iletişim ve eğlence hizmetlerinin “Türk Telekom” markası altında toplanması ile ilgili şöyle konuştu: 

"Mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerimizi 'Türk Telekom' tek markası altında bir araya getirdik. Fiberin gücünü mobile taşıyacağız. 206 bin kilometrelik fiber altyapımız, Nisan ayında hayata geçecek 4.5G iletişim noktalarını besleyecek olan kökleri oluşturacak.” 

Marka birleşmesini; işgücünde hiçbir kesintiye gitmeden, servislerde herhangi bir aksama yaşamadan tamamladıklarına dikkat çeken Aslan bu sayede, artık çok daha fazla hareket halinde olan müşterilerine hrhangi bir yerden dünyaya bağlanma imkanını, birden fazla cihaz ve hizmet kanalıyla sunabileceklerini vurguladı.

Kaynak: Hürriyet
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyice kafayı yediler hocam, artık TTNet yerinede Türk Telekom'mu olacak?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanırım öyle.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
206 KM'lik fiberaltyapı nerede dubai'de mi ben neden adsl modem kullanıyorum telefonlarımız 3g bile çekmiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2016 Saat: 14:34)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 206 KM'lik fiberaltyapı nerede dubai'de mi ben neden adsl modem kullanıyorum telefonlarımız 3g bile çekmiyor.

Lütfen. 206 KM değil, 206 BİN(206.000) KM'lik altyapı. Öyle deme
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2016 Saat: 14:47)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-01-2016 Saat: 14:34)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 206 KM'lik fiberaltyapı nerede dubai'de mi ben neden adsl modem kullanıyorum telefonlarımız 3g bile çekmiyor.

Lütfen. 206 KM değil, 206 BİN(206.000) KM'lik altyapı. Öyle deme

Telefon normal "alo, alo" desin diye 3g'yi kapatıp 2g'ye geçiyoruz. Birkaç ay önce TT "upload hız sınırı kalkacak" demişti. Upload sınırını bakır teller kaldırmıyor diye koydular. Yalan olduğu belliydi bakır tellerin kaldırmaması, hepten tescillediler. Şimdi de avea fiber altyapısında kaldırıyoruz diyecekler. O da 15mbps upload verirler. Uydunet kablo tv merkezlerine zaten veriyor onu. Marifet mi şimdi fiberde 50mbs uploaddan aşağı hız vermek
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TTNET GİDERSE İNTERNETİM GİDER Mİ BİR KAÇ SAAT ?
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Vodafone <3 Fiber internet <3 :D

Ama şu bir gerçek ki ''AKK'' kuralının upload hızınada dahil olması çok saçma eskiden sitelerim vardı günlük 9-8GB Upload yapıyordum (oyun sitesi) artık 1GB yüklemekten korkuyorum hızlı fiber internet ama ''AKK''siz daha iyi olabilirdi.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Efendim Hemen Hemen Cogu Ülke Hala ADSL Kullanmakta Bence Bu Cok Sorun Edilmemeli Ama 4G Konusunda Türkiye Aglamaya Baslasa Iyi Olacak :) 

NOT: Bence Iyi Olmus Marka Fazlaligi Ortadan Kalmis Vede Internetin Daha Hizlanacagina Eminim Türk telekom adini ttnet gibi kötüye kullanmaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunuda görmelisiniz diye düsündüm :D :

2a444b.png

15786e.png

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sizin TTNet Avea deiğiniz kuruluşlar zaten Türk Telekomdu. Yani Avea ve TTNet Türk Telekom üzerinden çalışıyordu. Buda Türk Telekomun sistemini ağırlaştırıyordu ayrı ayrı işlemler yapıldığı için. Burdaki amaç tek sistem ile tüm işleri halletmek. Şunu da unutmamak gerek. Türkiye de ki Turkcell olsun Vodafone olsun TürkTelekom üzerinden internet vs. sağlıyor. Logosu basit olsa da Google, Youtube, Facebook gibi büyük kuruluşların logoları çok ahım şahımmış gibi bu logoya laf etmeyelim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
arkadaşlar belirtmek isterim turk telekom ismine geçildiğinden beri telefonumdan alıcağım siteye mobil ödeme ile işlem yaptırdım ödeme mesajını attım hala telefon ödiyecek diye bekliyorum...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2016 Saat: 16:19)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Efendim Hemen Hemen Cogu Ülke Hala ADSL Kullanmakta Bence Bu Cok Sorun Edilmemeli Ama 4G Konusunda Türkiye Aglamaya Baslasa Iyi Olacak :) 

NOT: Bence Iyi Olmus Marka Fazlaligi Ortadan Kalmis Vede Internetin Daha Hizlanacagina Eminim Türk telekom adini ttnet gibi kötüye kullanmaz.

25mbit internet alıp 8,6 kullanmayalım, ve bunu beylikdüzü'nün en yeni binalarında, sefaköy'ün orta sınıf binalarında, ve oturduğum yerdeki 25 farklı evden 1 tanesi 16mbit alıp 10'ü görsün biz de ADSL'e boynumuzu eğelim. 25 alıp 10 görenin istisna olması gerekirken 25 alıp 20 görmenin bile istisna olduğu hizmeti kullanıyoruz. O vakit TT'nin upload hakkındaki palavrasını da açıklayalım.

edit: Logo'yu eleştirenlerin scorp kullandığına dair iddiaya girelim mi hepbirlikte?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
aw56sy2j.png

Bizim eve değil, gelsin direk bana döşesin kabloları gene razıyım

not: alıntı Oyunları seviyoruz hepimiz

edit: ben sanırım aynı ülkede yaşamıyorum. yıllarca kandırmışlar beni
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuanda turkcell superonline kullanıcısıyım 50 megabitlik paket 70 tl ödüyorum 150 GB AKK 90 GB da Upload Kotası var 10/1 Oranında Upload Hızı Veriyorlar Ama İstersen 50 Download 50 Uploadlık Tarifeleride var aylik 200 tl gibi bir fiyata herneyse şuan 8 Megabit kullanan kaldımı ya ? sen istersen Superonline geç rahatla.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2016 Saat: 20:53)Enes Bayraktar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şuanda turkcell superonline kullanıcısıyım 50 megabitlik paket 70 tl ödüyorum 150 GB AKK 90 GB da Upload Kotası var 10/1 Oranında Upload Hızı Veriyorlar Ama İstersen 50 Download 50 Uploadlık Tarifeleride var aylik 200 tl gibi bir fiyata herneyse şuan 8 Megabit kullanan kaldımı ya ? sen istersen Superonline geç rahatla.

Manyak mıyım ben altyapı olsa düşünmeden geçerim. Upload hızı kotası diye bir olay var mı yahu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rahat olun beyler. Bu birleşim öncekilere hiç benzemeyecek. Şimdi açıklamama izin verin. Bu operatörlerin lisansları var yani direk dikebilmek için. A-B-C. A lisansına sahip firma -sallıyorum şuan mesafeyi- 1000km alana tek bir direkle hizmet sağlayabiliyor. B lisanslı ise aynı alana 5 direk dikerse aynı hizmeti veriyor. C firması ise 20 direk dikerse. Şuan Türkiye de; A lisansı Turkcell, B lisansı Vodafone, C lisansı ise Avea da yani avea o yüzden az çekiyordu. Fakat yeni gelen 4.5G ve Fiber altyapı lisanslarının hepsinin A lisansı Türk Telekomda! Yani anlayacağınız üzere şimdi Superonline diye bağıranlar çok geçmeden geri kalacak ve Türkiye gerçekten hıza kavuşacak.

Ekleme; Fakat her firmanın belirli sayıda direk dikme hakkı var aynı bölgeye yazmayı unutmuşum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Valla açıkcası ben direk "TTNET,TÜRKTELEKOM,AVEA" hatlarımının hepsini iptal etmiştim. Yeni eve geçtiğim zaman. "TURKCELL SUPERONLINE,TURKCELL EV TELEFONU,GNCTURKCELL" aldım keyfimi sürüyorum. Ne internette kopma sorunu nede hattımın bir yerde cekmiyor gibi tavrı var fişek gibi maşallahh..

Ø Umut Bazen En iyi Duygudur.. Ø

----------------------------------------------
İLETİŞİM : Özel Mesaj Atarak İletişime Geçebilirsiniz.

----------------------------------------------
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2016 Saat: 21:44)XR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rahat olun beyler. Bu birleşim öncekilere hiç benzemeyecek. Şimdi açıklamama izin verin. Bu operatörlerin lisansları var yani direk dikebilmek için. A-B-C. A lisansına sahip firma -sallıyorum şuan mesafeyi- 1000km alana tek bir direkle hizmet sağlayabiliyor. B lisanslı ise aynı alana 5 direk dikerse aynı hizmeti veriyor. C firması ise 20 direk dikerse. Şuan Türkiye de; A lisansı Turkcell, B lisansı Vodafone, C lisansı ise Avea da yani avea o yüzden az çekiyordu. Fakat yeni gelen 4.5G ve Fiber altyapı lisanslarının hepsinin A lisansı Türk Telekomda! Yani anlayacağınız üzere şimdi Superonline diye bağıranlar çok geçmeden geri kalacak ve Türkiye gerçekten hıza kavuşacak.

Ekleme; Fakat her firmanın belirli sayıda direk dikme hakkı var aynı bölgeye yazmayı unutmuşum.

Her binaya aynı portalı getirmek zorundalar sonuçta. Yalın internet sıkıntı olabilir sadece. O halen adsl gibi bir durumda çünkü. Tek korkum bu birleşmenin gözüktüğü kadar büyük kalmayıp fiber döşemek yerine yalına mecbur bırakmaları. Ve telefon hattımızı iptal etmek zorunda oluşumuz.

not: AVEA'daki mobil internet cidden hiçbir yerde yok. Ben kullanmıyorum o yüzden bunu söylüyorum. Kullanan kişi akrabam, telefonu elime alıp açtığımda sanki kabloyu direk takmışsın gibi işliyor. Sinyale de bayağı uzak aslında.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Vodafone hemen hemen tüm dünyada hizmet veren bir telekominakasyon sirketi özellikle burda almanyada cok yüksek hizlarda hizmet verebiliyor fakat almanya birincisi Deutsch Telekom Yani almanyanin kendi telekom sirketi 4G de 250 mbps hizini gördük cünkü ana telekom sirketleri devletle calisiyor. Türk telekom ingilizler satin aldiktan sonra cok geride kaldi umarim devletle birlikte calisip güzel isler yapar ama türkiyenin fiziksel konumunu cok kötü buluyorum internet konusunda avrupaya yakin olsaydi biraz daha ping olaylarini tam kontrole alabilirledi anlasilacagi birkac milyon firin ekmek yemeleri gerekiyor.

Vodafone a gelince eli bosta kalmiyacaktir. 

Umarim konuyu anlatabilmisimdir. Artik türkceyi iyi kullanamamaya basladim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping