Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Özgürlüğe Ulaş - Speed Art
bJE00Z.jpg
Çalışma 30 dakika sürmüştür. Minik manipülasyon çalışmasıdır. Toplam 16 katmandan oluşmuş ve Camera Raw kullanılmıştır. Teknik aksaklıklar olmasaydı (Camera Raw'ı kullandıktan sonra fotoğrafı yakınlaştırınca siyah glitch'in çıkması) tasarım daha da geliştirilebilirdi. Eğer tasarımı ve videoyu beğendiyseniz beğen tuşuna basıp, kanala abone olup bana destek olmayı unutmayınız.

TASARIMIN HD LİNKİ: http://goo.gl/alCLWG
SPEED ARTSIZ TASARIMLARIMI GÖRMEK İÇİN: http://goo.gl/LgBIIr
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ellerine sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2016 Saat: 22:14)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ellerine sağlık.

Teşekkürler dostum
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
harikasın :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2016 Saat: 22:17)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: harikasın :)

çok teşekkür ederim ^^
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bazi seyleri daha güzel yapmak icin uzun yollara basvurdugunu gördüm SpeedArt inda buda senin tasarima nekadar özen gösterdigini gösterir ellerine saglik :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2016 Saat: 23:02)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bazi seyleri daha güzel yapmak icin uzun yollara basvurdugunu gördüm SpeedArt inda buda senin tasarima   nekadar özen gösterdigini gösterir ellerine saglik :)

Ne kadar uğraş, o kadar güzellik demek ilkesini benimsemeye çalışıyorum güzel yorumun için teşekkür ederim. :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok güzel olmuş kardeşim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2016 Saat: 23:08)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş kardeşim.

Çok teşekkür ederim İsmail kardeşim :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ellerine sağlık.
( EMEĞE SAYGIDAN VİDEONU BEĞENDİM )
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ortalık çok boş kalmış, bunun yerine At'ın üstüne bir padişah vb. bir kişi koyulabilirdi sonra savaştan çıkmış gibi bir ortam yapardın daha sonrada güneşe doğru koyardın birde güneşin ışık yansımasını (ne deniyordu unuttum) koyardın muthiş bir speed art olabilirdi yinede eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben pek beğenmedim basit olmuş gibi savaştan çıkmış gibi bir şey yapsaydınız güzel olabilirmiş. Yine de elinize,emeğinize sağlık.
BERAT DESİGN
Tema,logo,imza,afiş,kartvizit,broşür,dergi vb. grafik tasarım işleri yapılır.
Fiyat ve referans için e-mail'den iletişime geçiniz.
Site tasarımı yapılır ve kodlanır.
beratermisdesign@gmail.com

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-01-2016 Saat: 02:27)Red0x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ellerine sağlık.
( EMEĞE SAYGIDAN VİDEONU BEĞENDİM )

Teşekkür ederim dostum ^^

(24-01-2016 Saat: 02:32)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ortalık çok boş kalmış, bunun yerine At'ın üstüne bir padişah vb. bir kişi koyulabilirdi sonra savaştan çıkmış gibi bir ortam yapardın daha sonrada güneşe doğru koyardın birde güneşin ışık yansımasını (ne deniyordu unuttum) koyardın muthiş bir speed art olabilirdi yinede eline sağlık.

O güneş yansımasını gene koydum o dediğin efektide koyuyorum eğer izlediysen speed artı ama cıvıttığı için kaldırıyorum sonradan ha daha çok şey eklenebilirdi onu da açıklamayı okusaydın anlayabilirdin :D (Teknik aksaklıklar olmasaydı (Camera Raw'ı kullandıktan sonra fotoğrafı yakınlaştırınca siyah glitch'in çıkması) tasarım daha da geliştirilebilirdi.) Ama ona rağmen sade ve hoş olduğunu düşündüğüm için paylaşmaya karar verdim, yoksa paylaşılmadık bir çok tasarımım var, gene de yorumun için teşekkür ediyorum kardeşim :)

(24-01-2016 Saat: 02:33)Rusveld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben pek beğenmedim basit olmuş gibi savaştan çıkmış gibi bir şey yapsaydınız güzel olabilirmiş. Yine de elinize,emeğinize sağlık.

Aklımda daha çok ıssız bir mekanda yürüyen at geldi, ertank'a dediğim gibi açıklamayı okuduysanız teknik aksaklıklar dolaysıyla devam edemediğimi anlardınız ha o glitch bugu olmasaydı eğer gene savaştan çıkmış gibi yapmayacaktım ağaç, kaya gibi nesneler ekleyip gölgelendirmeye çalışacaktım çünkü aklımda ki oydu. Yani kısaca hayal gücümde ne varsa onu tasarıma dökmeye çalıştım, değerli eleştirilerin için teşekkür ederim dostum :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Çalışma 30 dakika sürmüştür" yazısını okudum sonrada yoruma geçmiştim, kusura bakma hacı :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-01-2016 Saat: 02:58)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "Çalışma 30 dakika sürmüştür" yazısını okudum sonrada yoruma geçmiştim, kusura bakma hacı :D

Sorun değil :P
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kolay olmuş ama güzel olmuş :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-01-2016 Saat: 15:02)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kolay olmuş ama güzel olmuş :)

Sağol Berat :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping