Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.Com verecektim ama..
Merhabalar;

Arkadaşlar bunu post kasmak için yapmamıştım.İsteyene host ta veririm.

Fakat Arkadaşlar derdimi anlatamıcam gene Hostum var .com host fakat domainimiz olmadığı için host suanlık hiç birşey :( Napalım artık okadar kişiye söz vermiştim amaa yoncu.com tk alıp hostu tk ye yönlendirme yapabilirsem işte ozaman iyi olur bakıcaz Yoksa k.bakmayın :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olsun kardeş sorun olmaz. İnşallah işin rast gider
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tk İsteyen olrsa hemen yapalım ama suanlık domain bulana kadar .com olmayacak :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
.tk derken yönlendirmemi yoksa site'mi ? Siteyse isterim :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2012 Saat: 20:05)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: .tk derken yönlendirmemi yoksa site'mi ? Siteyse isterim :)

webhosttan forum aç hem 10tl.net hemde tk yönlendir daha mantıklı :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2012 Saat: 20:12)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-03-2012 Saat: 20:05)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: .tk derken yönlendirmemi yoksa site'mi ? Siteyse isterim :)

webhosttan forum aç hem 10tl.net hemde tk yönlendir daha mantıklı :)

Yoncu.com dan .tk al freewebhostingarea.com dan domain al aldığın domainin dns ayarları yoncu.com dan aldığın hostun dns yerine yaz

al siten oldu ? problem ? :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önemli değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben şimdi bi şey sorucam : şimdi biz bu domaini senden istedik sen yaptın biz ödeyeceğiz dimi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2012 Saat: 20:31)Deltoid Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Önemli değil.

Evet + olarak 100 milyar borc ödiceksiniz tazminat yapıcaz sonra evinizi boşaltcaz mutlu sonnn olcak mı zannettin neyse saten domaini veremiyoruz teşekkürler anlayışınız için
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping