Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hoşçakalın...
Forumda bir kaç arkadaşın baskısı-yüklemi-bunaltması nedeniyle artık internet hayatıma başka bir siteyle, başka bir sistemle devam etmek istiyorum. Başvurumu da kapatabilirsiniz, zaten doğruymuş ya başvuru yap - forumdan git diye bir söylem var burada hakikaten ben de bundan elinde sonunda nasibimi aldım. :)

Hayatlarınızda başarılar dilerim dostlarım. :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Peki.
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
sen geldiğindeki dövüşüm bu nedenleydi işte kolay gelsin eğer bildiğin bi site varsa skypeden atta beraber takılalım :))
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Eğer birkaç boş insan yüzünden buradaki öğreneceklerin ve öğreteceğin şeyleri kısacası buradaki geleceğini bitirmek istiyorsan sen bilirsin. Ancak bu başvuru olaylarıda çocuk oyuncağı değil.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2016 Saat: 20:29)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eğer birkaç boş insan yüzünden buradaki öğreneceklerin ve öğreteceğin şeyleri kısacası buradaki geleceğini bitirmek istiyorsan sen bilirsin. Ancak bu başvuru olaylarıda çocuk oyuncağı değil.

Anlıyorum captain'cim ve haklısın çocuk oyuncağı değil. Katılmıyor değilim ama bana çok yüklendiler tıpkı bilsoft hoca gibi. :/ Yani bende daha fazla uğraşmak istemedim ve sırf buradaki bazı insanlar yüzünden MyBB'den de soğudum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
MyBB yi karıştırma bence mybb sayesinde ileride iyi projelere imza atabilirsin premium tema tarzı 2.0 Çıktıktan sonra ilgi fazlalaşacak şuan mybb developerleride fazla ilgilenmiyor 1.8 ile hiç güncelleme gelmiyor 3-4 aya 2.0 gelir herhalde.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2016 Saat: 20:32)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: MyBB yi karıştırma bence mybb sayesinde ileride iyi projelere imza atabilirsin premium tema tarzı 2.0 Çıktıktan sonra ilgi fazlalaşacak şuan mybb developerleride fazla ilgilenmiyor 1.8 ile hiç güncelleme gelmiyor 3-4 aya 2.0 gelir herhalde.

Yok ben XenForo'ya dönüş yapacağım yine de. :)
Saolasın yorumun için.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Buradaki birkaç boş insan yüzünden gitmene deymez bence. Böyle olaylar belki hayatında da oluyordur. Kal ama uzaklaş onlardan. Muhattap olma.

Bu arada BossTR misin?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim, banada yüklendiler ama bak bana sadece liderlikten istifa ettim ancak hala devam ediyorum. Ben grafikerlik aşamalarını burada geçtim, geliştim. Bilal abiylede konuşuyoruz zaten birkaç saygısız insan yüzünden bıraktı. Bence sen burada kalıp fazla kişilerle samimi olma kendi yoluna bak, geliş.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2016 Saat: 20:34)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Buradaki birkaç boş insan yüzünden gitmene deymez bence. Böyle olaylar belki hayatında da oluyordur. Kal ama uzaklaş onlardan. Muhattap olma.

Yok bana atılan bir kaç özel mesajdan sonra zaten durmam artık burada. :/
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sizin başvurunuzun onaylanacağını düşünüyorum. Gitmenize üzüldüm. Hayırlısı olsun.
BERAT DESİGN
Tema,logo,imza,afiş,kartvizit,broşür,dergi vb. grafik tasarım işleri yapılır.
Fiyat ve referans için e-mail'den iletişime geçiniz.
Site tasarımı yapılır ve kodlanır.
beratermisdesign@gmail.com

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2016 Saat: 20:38)Rusveld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sizin başvurunuzun onaylanacağını düşünüyorum. Gitmenize üzüldüm. Hayırlısı olsun.

nasip değilmiş artık ne yaparsın. :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben önermem buradaki ortamı hiçbiryerde bulamazsın emek hırsızı yok,olgun insanlar vB.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sayemde bir kişiyi daha temizledim, helal bana xd.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başvuru yap forumdan git anlayışı; başvuru yapmak için gelenlere özgü bir anlayış genel olarak bence. Kararınıza karışamayız tabii. Görüşmek üzere. Normal hayatınızda başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kaan senden beklemezdim şurada gorebileceğim en akilli insanlardansin yeteneginde var. Ama hata yapmadan ogrenemezsin sana bir abla tavsiyesi kaçmak yerine savaş ne kaybedersin ki?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2016 Saat: 20:45)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sayemde bir kişiyi daha temizledim, helal bana xd.

temizlemedin seni şikayet ediyorum kusura bakma
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2016 Saat: 21:47)KaanBey Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-01-2016 Saat: 20:45)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sayemde bir kişiyi daha temizledim, helal bana xd.

Sıkıntı yok kardeş sileriz :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2016 Saat: 21:49)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sil be canım çöpten başka bir şey değildi ki zaten :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2016 Saat: 21:51)KaanBey Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-01-2016 Saat: 21:49)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sil be canım çöpten başka bir şey değildi ki zaten :)

Yoyee liseli lafları helal sana, özel mesaj almayı açsanda bi özelden görüşsek yavrum?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping