Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genel Sef
Ad & Soyad : Mert (soyadı ö.m ile yollarım)
Okul: Kazım Karabekir 8.sınıf
Varsa twitter ve facebook profilleriniz: facebook.com/laned123123
html bilgisi:var baya.
css bilgisi:orta
php programlama bilgisi:var
diğer bilgileriniz: php,html takılıyoz işte :D
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler : Saymakla bitmez 30 dan fazla sanırım www.extraloob.com www.webmasterzamani.com www.piplupslake.com www.fbookfrm.com www.programarsivi.com
www.mybbtestforum.com Yoruldum daha saysammı :D
Daha önce yaptığınız Tasarımlarınız/Programlarınız/siteleriniz : Gene aynı saymakla bitmez :D:D Program 6-7 tane yada 10 :D Visual basic baya iyiyim. Site : www.webmasterzamani.com www.piplupslake.com www.hitcim.org www.hitcim.net www.hitcim.com suan hepside açık hitcimler hariç trafik doldu.Tasarım Baya yapıyorum Tema editleme felan ama ole yayınlamıyorum
Şuanki rep puanınız: 0
Geliştirdiğiniz elektronik devre ya da makine (veya tasarımı), patent:
Kendinizi yenilikçi olarak niteliyor musunuz? nasıl?:Tabiki.
Kendinizi birkaç kelime ile anlatmak isterseniz: 8 senedir İnternet kullanıyorum ve 8 sene boyunca webmasterlik yapmış bulunuyorum.Baya bilgiliyim
İlerdeki Projeleriniz: Bu rutbeye geçerseniz yapmayı düşündüğünüz iyileştirmeleri, yardımları, projeleri detaylı yazınız.:Suanlık çalıstıklarım:Facebook beğeni script , Mybb Vip panel Script , Mybb ile büssürü şey ve smf. Hepsini yayınlayacağım

Mesaj sayıma fazla takılmayın :D Tel no verip konusabiliriz.Merak etmeyin yardım ederim lütfen mesaj sayıma takılmayın :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
genel şef için 250 mesajı geçmeniz lazım siz daha 30 mesajsınız var

ve üyelere yardımcı olmalısınız

kilit
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Genel Şef için 500 mesaj + İlk önce Bölüm Şefi olmak gerekir
Ara
PGM