Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hatake Tema Sorumlusu Başvurusu
(11-01-2016 Saat: 02:26)Jackson Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-01-2016 Saat: 02:18)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Jackson Ne Zaman Boş Kaldım Giriyorumdur Neyse Adamın Konusunu Kirletmeyelim
~ Yeniden Basarilar.
yahu giriyorsun da bu üstünlük taslaman kıskançlığı anddırıyor hiç kusura bakma. :D
şimddi kızma bana ama hakkatten öğle görünmüyor mu sence dışarıdan bakıldığında
neyse uzatmayalım :D

Etiketleyeydin görmedin yazını neyini kıskanacam hemde düşün yaş 20 ne kıskançılığı ben o yorumu sabah birşeyde görmüştüm ona cevap verdim hangisi olduğunu bilmiyorum yani en son mesaja değil konu içinden bi mesaj görmüştüm onun için
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2016 Saat: 21:46)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İşini doğru dürüst yapan, sorumluluklarını eksiksiz yapan bir kişi. Kendisini tarafımca tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum.

Tesekkur ediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2016 Saat: 21:48)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-01-2016 Saat: 02:18)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Jackson Ne Zaman Boş Kaldım Giriyorumdur Neyse Adamın Konusunu Kirletmeyelim
~ Yeniden Basarilar.
yahu giriyorsun da bu üstünlük taslaman kıskançlığı anddırıyor hiç kusura bakma. :D

Etiketleyeydin görmedin yazını neyini kıskanacam hemde düşün yaş 20 ne kıskançılığı ben o yorumu sabah birşeyde görmüştüm ona cevap verdim hangisi olduğunu bilmiyorum yani en son mesaja değil konu içinden bi mesaj görmüştüm onun için

Konu amacindan sapmaya basliyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2016 Saat: 21:49)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
~ Yeniden Basarilar.

En baştan sapmış zaten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2016 Saat: 21:50)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-01-2016 Saat: 21:49)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
~ Yeniden Basarilar.

En baştan sapmış zaten.

Tamam daha fazla devam etmemesini diliyorum. Gorusleriniz icin tesekkurler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu Tartışmayı Kesin,ertank aldım diye hemen mesaj yağdı onu aldın tartışmaya giren ertank'yı almamdaki sebep bilgili bir arkadaşımız henry-avant2 bunlardan 2 side eskilerden sırf adeletsizlik olmasın diye yönetimle irtibat kurup onlarında düşüncelerini alıyorum tek karar verirsem adalet yerini bulmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2016 Saat: 21:53)kamil55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu Tartışmayı Kesin,ertank aldım diye hemen mesaj yağdı onu aldın tartışmaya giren ertank'yı almamdaki sebep bilgili bir arkadaşımız henry-avant2 bunlardan 2 side eskilerden sırf adeletsizlik olmasın diye yönetimle irtibat kurup onlarında düşüncelerini alıyorum tek karar verirsem adalet yerini bulmaz...

Olaya mudahale ettiginiz icin tesekkurler. Basvuru konusunda kavga olmasini istemem. Konu bos yere kilitlenmesin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kusura Bakma Mete Unuttum Yorum Yapmayı Başarılar Hakediyorsun Sonuna Kadar Destekde Çıkartılan Temaların En Farklısı Seninkiler Oluyordu Umarım Alınırsın Başarılar...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2016 Saat: 21:53)kamil55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu Tartışmayı Kesin,ertank aldım diye hemen mesaj yağdı onu aldın tartışmaya giren ertank'yı almamdaki sebep bilgili bir arkadaşımız henry-avant2 bunlardan 2 side eskilerden sırf adeletsizlik olmasın diye yönetimle irtibat kurup onlarında düşüncelerini alıyorum tek karar verirsem adalet yerini bulmaz...

O 2 side benim emek verdiğim kadar vermemiştir."sırf adeletsizlik olmasın" Demekle baştan yapmışsın zaten eski yöneticileri almak nedir emek veriyorsa alırsın ben eğer böyle eski ekiptekilerin bizden 1-0 önde gittiğini bilseydim yine gelmezdim foruma .Şimdi harcadığım o kadar emeğe zamana acıyorum gelen kişileri reddettiğime üzülüyorum ve burada bitiriyorum artık yetkili hevesi felan kalmadı.İnsan en azından bunu başka yerden söyler burada gerçekten heveslenmiş kişiler vardı.
@kamil55
@Hatake bu sondu özür dilerim diğerleri içinde bidaha mesaj atmıyacağım konunna.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tesekkur ederim umarim^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
50. yorum olacak sanırım, konunun günlük güncellenmesi için yazıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Günlük güncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Günlük güncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Günlük güncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim de
konuda tartışma mı var ne ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ustume vazifemi bilmem. Tema ekibinin lideri yok,olmayi denesen bence.Hak ediyorsun.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-01-2016 Saat: 00:24)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ustume vazifemi bilmem. Tema ekibinin lideri yok,olmayi denesen bence.Hak ediyorsun.

Her şey zamanında güzel, elbet olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha önce senle çalıştım, işinde iyisin, hakediyorsun..
Adına başarılar diliyorum Mete..
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim Mete.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-01-2016 Saat: 00:30)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce senle çalıştım, işinde iyisin, hakediyorsun..
Adına başarılar diliyorum Mete..
Teşekkür ediyorum^^

(16-01-2016 Saat: 00:31)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar dilerim Mete.
Sağol^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping