Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hatake Tema Sorumlusu Başvurusu
(08-01-2016 Saat: 18:24)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gunluk guncel.

gözüne aydın admin konuyu beğenmiş değerlendirmeye alndın galiba
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-01-2016 Saat: 18:25)Jackson Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-01-2016 Saat: 18:24)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gunluk guncel.

gözüne aydın admin konuyu beğenmiş değerlendirmeye alndın galiba

Görmemişim bildirin için teşekkürler. Admin hocamız beğenmiş evet gördüm şimdi ben de, ne diyelim zaman ve hayırlısı neyse o olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Referanslarıma bir tema daha ekliyorum.

http://mybbturkiye.10tr.net/

-Konu güncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-01-2016 Saat: 20:50)Shihouin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar

Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Basarilar. Bazi kisilere ne yardimi ettinde konu basinda aciklama yaptin? Acikcasi merak ettim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-01-2016 Saat: 21:44)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Basarilar. Bazi kisilere ne yardimi ettinde konu basinda aciklama yaptin? Acikcasi merak ettim.

@EmSaLSiZ aslında yardım etmedim. Onlar yaptıklarını anlattılar ne yapalım diye sordular bende nasıl davranmaları gerektiğini söyledim. Ben doğru olduğunu savunmuyorum şu an yaptığımın. Sadece açıklamasını yapıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu gunceldir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
valla bu sıralar başvurularda iyi çekişme var hadi hayırlısı :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beni digerleri ilgilendirmiyor. Olabilecegimin en iyisi olmaya calisiyorum. Tesekkurler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
zaten onun icin demedim :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2016 Saat: 02:07)Jackson Nickli Kullanıcıdan Alıntı: zaten onun icin demedim :D

Neyse onemi yok. Tesekkurler .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim Bş adayları ile çekişmem vardı fakat 3-4 kişi hiç bakmıyor,ilgilenmiyor. Kamil55,6 başvuru var demişti.AvanT2 Aktif Olamayacagini Belirtti Kaldi 5.BesiktasinKizi grafikerlige basvurdu Kaldi 4.Jackson,Henry(Fazla Aktif Degil),ertank,Sezar38 Bu Kişilerden En Aktif 2 kişi Alinsin.Ertank Bugun Yaptigi Davranisla Gozumden Dustu Ve Hep Boyle dOvuslere gieriyor Jackson ve Sezar38 bence alinmali bş ye
@Sezar38 , @Jackson , @kamil55

Not: Jacksona cevaptir yanlis anlasilmasin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2016 Saat: 02:13)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim Bş adayları ile çekişmem vardı fakat 3-4 kişi hiç bakmıyor,ilgilenmiyor. Kamil55,6 başvuru var demişti.AvanT2 Aktif Olamayacagini Belirtti Kaldi 5.BesiktasinKizi grafikerlige basvurdu Kaldi 4.Jackson,Henry(Fazla Aktif Degil),ertank,Sezar38 Bu Kişilerden En Aktif 2 kişi Alinsin.Ertank Bugun Yaptigi Davranisla Gozumden Dustu Ve Hep Boyle dOvuslere gieriyor Jackson ve Sezar38 bence alinmali bş ye
@Sezar38 , @Jackson , @kamil55

Not: Jacksona cevaptir yanlis anlasilmasin

ben son 2 günde aktif olamadım çünkü özel hayatımda biraz meşguldüm. hayatımın her saniyesini bu foruma harcayamam lütfen anlayın. Ayrıca yarından itibaren 10 numara bir gösteriş sergileyeceğim. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Jackson Ne Zaman Boş Kaldım Giriyorumdur Neyse Adamın Konusunu Kirletmeyelim
~ Yeniden Basarilar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2016 Saat: 02:18)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Jackson Ne Zaman Boş Kaldım Giriyorumdur Neyse Adamın Konusunu Kirletmeyelim
~ Yeniden Basarilar.
yahu giriyorsun da bu üstünlük taslaman kıskançlığı anddırıyor hiç kusura bakma. :D
şimddi kızma bana ama hakkatten öğle görünmüyor mu sence dışarıdan bakıldığında
neyse uzatmayalım :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence de uzatmaya gerek yok. Ikinizinde bu davranislarininda incelendigini belirterek son vermek istiyorum gerginlige. Bu arada konu guncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Vallahi ben diyeceğimi dedim başvurumu yaptım gerisi yönetimden gönlü koparsa verir kopmazsa vermez hayırlısı diyelim. :) Ya sezar kardeşim ile sorun felan yok aramızda fakat onun da her mesajıma karışmaması gerektiğini bilmesi gerekiyor. Hepsi o :)

not:yanlış anlamayın ha + sezar kardeşim bişey diyeceksen özelden diyebilirsin konunun kirlenmemesi için hani

bu arada başvurun için son bir kez daha başarılar dileyim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tesekkurler. Bakalim zaman gosterecek her seyi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İşini doğru dürüst yapan, sorumluluklarını eksiksiz yapan bir kişi. Kendisini tarafımca tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping