Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#BeşikTaş'ın Kızı Bölüm Şefi Başvuru
Bilgisayarininin olmamasi grafikerlige engel degil. Bir suru mobil icin uyarlanmis programlar mevcuttur.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-01-2016 Saat: 19:36)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-01-2016 Saat: 19:34)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Grafikerliktede yapabilirdin? Nereden biliyorsun o 3-4 ayin azalmayacagini?

3-4 Ay sonra grafikerlik konusunda bir şey yapamayacak. Bu yüzden bilse de bir şey değişmiyor.

Pardon anlamadım?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-01-2016 Saat: 19:37)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayarininin olmamasi grafikerlige engel degil. Bir suru mobil icin uyarlanmis programlar mevcuttur.

Hocam nereye kadar bilgisayarın yerini tutacak?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Çok erken ayrıca, forumda faaliyet göstermelisiniz ki göreve atanasınız. Yinede başarılar.

+

Eline fare klavye alan rütbe mi alıyor? Ne ara bu kadar kolay alınır oldu bu rütbeler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-01-2016 Saat: 19:59)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Alıntı:Çok erken ayrıca, forumda faaliyet göstermelisiniz ki göreve atanasınız. Yinede başarılar.

+

Eline fare klavye alan rütbe mi alıyor? Ne ara bu kadar kolay alınır oldu bu rütbeler.

Ben başvuru yaptım ne zaman uygun görürlerse o zaman alırlar bu kadar sert yorumlar yapmanıza ne gerek var ? İnsanların kalbini kırmak zorunda mısınız ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bolum sefi hic basit bir rutbe degildir bilgisayar bozukken yapman imkansiz diyebilirim cok azim lazim (tecrubeye dayali olarak soyluyorum). Basvuruya gelirsek; dusundugun yonetime girmek olmamali. Iyi ya da kotu bir rutbe yonetime gireyim diye dusunme. Yonetimde olmak birini saygin gostermez herkes esit. Cabalayan birisin calisiyorsun. Basarilar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-01-2016 Saat: 20:20)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bolum sefi hic basit bir rutbe degildir bilgisayar bozukken yapman imkansiz diyebilirim cok azim lazim (tecrubeye dayali olarak soyluyorum). Basvuruya gelirsek; dusundugun yonetime girmek olmamali. Iyi ya da kotu bir rutbe yonetime gireyim diye dusunme. Yonetimde olmak birini saygin gostermez herkes esit. Cabalayan birisin calisiyorsun. Basarilar.

Son olarakta kararsızlık herhangibir şeyde başarı sağlamanı zorlaştırır.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-01-2016 Saat: 20:23)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-01-2016 Saat: 20:20)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bolum sefi hic basit bir rutbe degildir bilgisayar bozukken yapman imkansiz diyebilirim cok azim lazim (tecrubeye dayali olarak soyluyorum). Basvuruya gelirsek; dusundugun yonetime girmek olmamali. Iyi ya da kotu bir rutbe yonetime gireyim diye dusunme. Yonetimde olmak birini saygin gostermez herkes esit. Cabalayan birisin calisiyorsun. Basarilar.

Son olarakta kararsızlık herhangibir şeyde başarı sağlamanı zorlaştırır.

Ben ne yapsam zaten oturtamıyorum. Amacım yönetime girmek değil. Sadece şu an öyle gözüktü. Benim amacım forumda bir şekilde görev yapmak hiç bir rütbem olmadan bunu yaparım. Benim için sorun yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Neyse arkadaşlar fazla yüklenmeyin.İnsan heves yapıyor bende bu ekibe girecegim diyor
Bir şekilde girmek istiyor yani insan gerçekten heves yapiyor benim gibi
1 ay girmeyen yetkililer var onlarin yerine bence heveslilere bi şans verilmeli
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başvuruyu çekiyorum hiçbir başvuru yapmayacağım bundan sonra hakedersem zaten verirler. Teşekkürederim yorumlarınız için.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel. Başvuru devam ediyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bir çekiyorum diyosun , bi devam ediyor diyosun oyuncakmı bi karar ver artık
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bir dahakine sana sorarım tamam.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başvuru çekilmiştir konu kilitler misiniz?

@Edward @bilsoft @kamil55
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping