Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sezar38 Bölüm Şefi Başvurusu
Benim düşüncem:%75 aralığında hocam.
Ekibe girerseniz iyi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel ^-^
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar berat. Umarım alınırsın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu 25 yardım konusu bölümünde konu linklerini değilde tüm konu linklerini atmak saçma değilmi? Yetkililerin işi gücü yok onlarımı ayıklayacak? Telefondasın tamamda bilgisayara geçince başvuru yapamıyormusun? Başarılar.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu 2016'dan kalma. Düzenler diye düşünüyorum.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@RebelBoss bak güzel kardeşim.Başvuru güncel değil,yeni bir konu olarak açmayı düşünüyorum.O başvuruda adam akıllı olsun diye bilgisayara geçince başvurmayı planlıyordum.2016 da 3 inchlik bir telefonla başvurmuştum.Kısaca başarılar dilemek yerine neden kapalı bir başvuruyu karalayacak şeyler arıyorsunuz ki ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2017 Saat: 13:47)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @RebelBoss bak güzel kardeşim.Başvuru güncel değil,yeni bir konu olarak açmayı düşünüyorum.O başvuruda adam akıllı olsun diye bilgisayara geçince başvurmayı planlıyordum.2016 da 3 inchlik bir telefonla başvurmuştum.Kısaca başarılar dilemek yerine neden kapalı bir başvuruyu karalayacak şeyler arıyorsunuz ki ?

@leojely berat konuya güncel çekiyor ve üyeler yorum atıyor. Ve sen konunun güncel olup olmadığı hakkında hiç bir bilgi vermemişsin? Ve istediğim yorumu konu açık veya kapalı yazma hakkına sahibim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu güncel başvuru kapalı.Mümkünse benim hiçbir konumu karalama.Eleştiriye kapalıyım.Veya mümkünse benim konularıma hiç cevap yazma.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping