Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şikayet
Exclamation 
Onur Bey durduk yere bana %20 uyarı verdi ve nedenide şu: Çok Saçmaladın Bukadar Flood Yeter ! (+2 puan)

Burda haksız yere uyarı verildiyse işte burda DUR derim. Büyümüzsün saygısızlık etmiyoruz ama böyle yapmayınız lütfen.

Flood yaptığım ve saçmaladığım konuyu bana verin bakayım ona göre konu şekillensin.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bencede Onur Bey Haksızsın Herhalde :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
banada anonim verdi ben konu açtımmı :@@

admine özel mesaj at
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu açmanıza gerek yoktu. Admin'e mesaj atsanda yeterdi :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admine mesaj atmadım çünkü merak ediyorum nereden o uyarıyı çıkarttı.Flood yaptığım ve saçmalağımı bir konu varsa lütfen paylaşılsın.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2012 Saat: 20:55)kallström Nickli Kullanıcıdan Alıntı: banada anonim verdi ben konu açtımmı :@@

admine özel mesaj at

Yanlış anlamayın da Onur asla gereksiz yere uyarı vermez.

Ayrıca kallström şimdi benimle iddalaşacaksan ben burda istediğin kadar kanıt gösteririm sana.

Örneğin Grafiker Başvurusu konularını 250 mesaj gereklidir diye kilitliyorsun.Fakat 50 mesaj grafiker olmak için yeterli.

Daha sayfamımı istiyormusun bilmiyorum.Şu anda kaybedeceğim bir tıkım birşey yok benimle iddalaşmayın veya hakkımda ben bu siteden ayrılmışken birşeyler konuşmayın.

Onur hepimiz den önce olan bir görevli bir bölüm şefine veya genel şefe uyarı verirken soracak değil bu onun görevi.Genel şefsiniz veya şefsiniz diye ayrımcılık yapacak halimiz yok.

Eğer Onur hakkında yanlış birşey varsa admine şikayet edin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2012 Saat: 21:15)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Emir, Onur'la bazı tatsız olaylar yaşandı ondan.

Tamam ben ona bir şey söylemiyorum.

Konu da bende karışmışım ona kızıyorum.Ben asla gereksiz yere bir uyarı vermem.Verdiysem de kaldırın zaten forumdan ayrıldım.Arkamdan iş yapmayın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Emir, Onur'la bazı tatsız olaylar yaşandı ondan. Pardon mesajı silmiştim cevap gelmemişti sanmıştım. anonim flood yapmamıştır..!

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sizhala kendinizi haklı bulun işim olmuyor artık sizle yorumunu bulacağım bekle..

Konu: Yazı
yazının gölge yerlerini değiştirmek istiyorsanız; Kod: <span style="background transparent; color: red; text-shadow: 0px 0px 5px;"><b>{username}</b></span> kodunda; Kod: 0px ...

Ben senden önce yazdım bu kodu sen yine aynısı vermişsin
Sonra çoğu kişi senden şikayetçi

Teşekkürler.
Teşekkürler.
Teşekkürler.
Teşekkürler.
Başarılar
Başarılar
Başarılar

Mükkemelsiniz

Not : Ben hiçbirinizi sevmiyorum ben deliyim hepinize -rep verip hepinize uyarı vereceğim hahahah . Beni böle görüyorsunuz herhalde.

Restimi Çekip Gidiyoorum Umarım bensiz daha mutlu olur Bu Forum.

Sanırım Çoluk Çocuk Var Bi Kaç Kişi Hariç .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben orda değişik gölge yapımını anlatmak istedim. Oradaki sayıları değiştirirseniz değişik gölge olur demek istedim. Çünkü o smeqol yazısında gölge yukarı doğru kaydırılmıştı.

Tamam konu kapandı kilit. Tartışam yok. Herkese ßß

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2012 Saat: 21:10)Anonim Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-03-2012 Saat: 20:55)kallström Nickli Kullanıcıdan Alıntı: banada anonim verdi ben konu açtımmı :@@

admine özel mesaj at

Yanlış anlamayın da Onur asla gereksiz yere uyarı vermez.

Ayrıca kallström şimdi benimle iddalaşacaksan ben burda istediğin kadar kanıt gösteririm sana.

Örneğin Grafiker Başvurusu konularını 250 mesaj gereklidir diye kilitliyorsun.Fakat 50 mesaj grafiker olmak için yeterli.

Daha sayfamımı istiyormusun bilmiyorum.Şu anda kaybedeceğim bir tıkım birşey yok benimle iddalaşmayın veya hakkımda ben bu siteden ayrılmışken birşeyler konuşmayın.

Onur hepimiz den önce olan bir görevli bir bölüm şefine veya genel şefe uyarı verirken soracak değil bu onun görevi.Genel şefsiniz veya şefsiniz diye ayrımcılık yapacak halimiz yok.

Eğer Onur hakkında yanlış birşey varsa admine şikayet edin.
biraz daha dikkatli bakarsan oraya 150 mesaj demişim :)) ve 1 kere uyardın beni ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yetkililer birbirlerinin hatasını gördükleri zaman birbirlerine bildirirlerse eminim hatayı yapan yetkili anlayışla karşılayacaktır ve bir daha yapmamaya özen gösterecektir.
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tartışma sonlandı Barışıldı. Lütfen mesaj yazmayalım arkadaşlar.

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping