Anket Başlığı: Yapımmı
Evet Yap
0%
0 0%
Hayır Yapma
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 0 0%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birinci olun .com sizin olsun
Merhabalar;

Konuyu öneri-sikayet yerine açtım forum yarışmalarına tasırmısınız ?

Yarışma:

Adminler kabul ederse her hafta yada her ay 10tl.net En iyi sitesine 1 aylık .com verilcek.

Yorumlarınızı bekliyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Host parasını kim vericek. O kadar kolay değil host almak.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence süper hem 10tl.net daha gelişir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2012 Saat: 20:34)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Host parasını kim vericek. O kadar kolay değil host almak.

Farkettiysen verecem dedim :) Admin sölicek üyeyi ben vericem

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum ve neden düzeltilmesini istediğiniz konuyu istek-öneri-şikayet bölümüne açıyorsunuz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2012 Saat: 20:35)kallström Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Katılıyorum ve neden düzeltilmesini istediğiniz konuyu istek-öneri-şikayet bölümüne açıyorsunuz?

İzin yok Forum yarışmalarına acamıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yıllık Host 59 Lira Biz Öğrenci adamız para nerden çıkacak :) doğru değilmi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2012 Saat: 20:42)bybenjamin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yıllık Host 59 Lira Biz Öğrenci adamız para nerden çıkacak :) doğru değilmi

Konuyu Okuyun

Birinciye 1 aylık .com BEN VERCEM
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birde şu var forumlar farklı kategorilere ayrılıyor. Mesela genel olarak yapıldığında webboss en gelişmiş forum.
Farklı kategorilerde siteler yarışırsa daha güzel olabilir.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2012 Saat: 20:44)Laned123 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-03-2012 Saat: 20:42)bybenjamin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yıllık Host 59 Lira Biz Öğrenci adamız para nerden çıkacak :) doğru değilmi

Konuyu Okuyun

Neden vermek istediğinizi sorabilir miyim ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2012 Saat: 20:44)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Birde şu var forumlar farklı kategorilere ayrılıyor. Mesela genel olarak yapıldığında webboss en gelişmiş forum.

Suanlık bilmiyorum Ama bakın Admin bana söliyecek en iyi forumu ben smf kurulu olarak vericem ona yada mybb kurulu bana belirtcek ismini örnek:testforum.com acıcam vercem :)
(30-03-2012 Saat: 20:46)CaqLaRybak Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Konuyu Okuyun

Yararım olsun :) Bilmiyorum admin'e yardımım olsun :D Nezaman gelir admin konuşalım bi
Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2012 Saat: 20:46)Laned123 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-03-2012 Saat: 20:44)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Birde şu var forumlar farklı kategorilere ayrılıyor. Mesela genel olarak yapıldığında webboss en gelişmiş forum.

Suanlık bilmiyorum Ama bakın Admin bana söliyecek en iyi forumu ben smf kurulu olarak vericem ona yada mybb kurulu bana belirtcek ismini örnek:testforum.com acıcam vercem :)

Konuyu Okuyun

Yararım olsun :) Bilmiyorum admin'e yardımım olsun :D Nezaman gelir admin konuşalım bi
alıntı yapmaktan bıkmadınızmı
:)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2012 Saat: 21:07)bybenjamin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-03-2012 Saat: 20:46)Laned123 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Konuyu Okuyun

alıntı yapmaktan bıkmadınızmı
:)

Yok daha değil :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:D anladıysam arab olim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2012 Saat: 23:05)ByPoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: :D anladıysam arab olim

Zenci ol :D:D Konuyu oku D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2012 Saat: 23:30)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Laned123 boş post mesaj yazmak yasaktır ilk uyarım dır 2 uyarı yapmam uyarı puanı alırısnız lütfen dikkat edelim.

Arkadaşım Adam anlamamıs bende Konuyu oku dedim

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bak bu güzel birşey net'de verir misiniz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Belki İyi Bişey Yapmaya Çalışıyorsundur.Ben Sahsen Güvenmem.Katılacak Arkadaşları Dikkatli Olmasını Öneriyorum.
+Ayrıca Paralı Satılan Neden Bedava Veriyorsun?
+Admininde Böyle Bir Yönlendirmeye İzin Vereceği Belli Değil Sordunuz mu?
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping