Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstek Oyun Teması (Rust ile ilgili olursa güzel olur)(Hard tema Yaparsan SEVAP)
Arkadaşlar forumuma güzel bir tema arıyorum.Forumum rust oyunu üzerine kurulu buradan bakabilirsiniz: http://rustcrackedserverstr.10tr.net/ Eğer reklamı iyi yaparsam forum baya tutulcak.Sanırım ilk güncel rust cracked servers forumuyuz
Üst bölümde güzel bir stille RustCrackedServers yazısı ve altında büyük ya da küçük her neyse türk bayrağı olsun.
Şimdilik temadaki isteklerim şunlar: Taglar olmak zorunda örneğin; Site Kurucusu , Moderator , Super Moderator , Oyuncu , Yönetici
Konu açtığımızda üye bilgisinde resimli site kurucusu gibi şeyler yazarya onun gibi istiyorum :)

Başka bir konu ise forumuma rütbe sistemi ekleyebilirmiyim ? Ve nasıl eğer mümkümse temaya ekleyiniz. 
Rütbeler: İlk katılanlar için 3 Gün süren Yeni tagı ,3 gün sonra Oyuncu tagı ,2 Gün sonra Çılgın Oyuncu Tagı ,2 hafta sonra PRO Oyuncu tagı , 5 hafta sonra Bilgili Oyuncu tagı olmasını isterim.
Sürelerine göre düzenli otomatik rütbeler(Taglar) üyelere gelirse güzel olur.Ama bukadar olmaz para vermen gerekir derseniz bana öğretin ben yapayim :) Bu rütbeler normal Üye yetkisinde olacaktır.
İletişim skype: by.yak
Eğer hepsini yapıp bana atarsanız forumda size yöneticilik verebilirim.Her türlü sevap kazanacaksınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bekliyorum :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform