Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mevlit Kandili Afiş Çalışması
Merhaba, mevlit kandilini afiş olarak erkenden kutlamak istedim :) normalde 22.12.2015 tarihinde yani yarın.

Resimi buraya koyunca biraz kalitesiz gözüküyor. Resme girin ve resmin üstüne tıklayın ki daha iyi gözüksün :)

Z72glz.png

Not: Basit bir çalışma. CC'yi yeni yeni öğreniyorum. CS4-5 gibi değil :) 5 dakikalık bir çalışma.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben açıkcası fazla beğenmedim. Daha fazla vakit ayırsan çok daha güzeli çıkabilir.
BERAT DESİGN
Tema,logo,imza,afiş,kartvizit,broşür,dergi vb. grafik tasarım işleri yapılır.
Fiyat ve referans için e-mail'den iletişime geçiniz.
Site tasarımı yapılır ve kodlanır.
beratermisdesign@gmail.com

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-12-2015 Saat: 00:15)Rusveld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben açıkcası fazla beğenmedim. Daha fazla vakit ayırsan çok daha güzeli çıkabilir.

Paylaşımı yaptıktan bir süre sonra keşke paylaşmasaydım diyorum; Din ile ilgili tasarımlar eleştirililmemeli bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gayet basarili olmus. Onceki yorumunu begendimmkardesim helal.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-12-2015 Saat: 18:45)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-12-2015 Saat: 00:15)Rusveld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben açıkcası fazla beğenmedim. Daha fazla vakit ayırsan çok daha güzeli çıkabilir.

Paylaşımı yaptıktan bir süre sonra keşke paylaşmasaydım diyorum; Din ile ilgili tasarımlar eleştirililmemeli bence.

Burdan paylaştıysan eleştiriye açık olmalısın din ile tasarımın hiç bir alakası yok. Tabii ki bu afişi yapman güzel bir şey. Din tasarımı diye kötü diyemez miyim ?
Madem dine önem veriyorsun bu tasarıma da 5 dakikanı ayırmayıp 1 saat ayırabilirdin. Din konusunda güzel şeyler yap ki biz de güzel eleştirelim.
BERAT DESİGN
Tema,logo,imza,afiş,kartvizit,broşür,dergi vb. grafik tasarım işleri yapılır.
Fiyat ve referans için e-mail'den iletişime geçiniz.
Site tasarımı yapılır ve kodlanır.
beratermisdesign@gmail.com

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-12-2015 Saat: 19:28)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gayet basarili olmus. Onceki yorumunu begendimmkardesim helal.

Dine önem veren insanları severim.

(22-12-2015 Saat: 19:40)Rusveld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-12-2015 Saat: 18:45)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Burdan paylaştıysan eleştiriye açık olmalısın din ile tasarımın hiç bir alakası yok. Tabii ki bu afişi yapman güzel bir şey. Din tasarımı diye kötü diyemez miyim ?
Madem dine önem veriyorsun bu tasarıma da 5 dakikanı ayırmayıp 1 saat ayırabilirdin. Din konusunda güzel şeyler yap ki biz de güzel eleştirelim.

Zamanım kısıtlı olduğu için 5 dakikalık yaptım. Yoksa en iyisini yapabilirdim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

-

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping