Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acaba neden? Görüş soruyorum
@rayray93 anladım yani
bu arada Hidra 1 Numara
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu konu uzar be kardeşim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar hepinizin düşüncelerini aldım , bir liste ve sizin üzerinizden yorumlar yaptım...

@Sezar38 çok boş konuşuyorsun sanki post kasıyorcasına...
@rayray93 dediklerin mantıklı ancak daha çok problem var..
@Mixt59 sana şöyle bir yorumum var forum açarken tutulan forumlara bakarsan çoğu tutulan forum bir yerlerde diğer forumlardan ayrı birşey bulmuş ve onun sayesinde tutulmuş.Bizim destek forumumuzda ona özenirse bir farkımız kalmadığı ve D10 daha önceden bu konulara el atmış olduğu için Destek forumumuza hit gelmez.Ayriyetten şunu belirtiyim konu 10tr.net ' in hit kaybetmesi destek sitesinin değil...Genel olarak bütün forumlardan bahsediyoruz...
@kaRanLık-61 dediğinizde haklısınız bir çok kişi bilmeyerek geldi.Bende o şekil geldim pc den anlardım o yüzden birazda internete girişiyim dedim.Ama şuan tek sıkıntı şu browser olsun , 3d olsun bütün oyunlar..Şuan Dota ve LoL kapışması gibi birşey yaşıyoruz..Lol dotaya özenti bir oyun ama Dota daha eski he lolde daha çok kullanıcı var peki neden çünki daha yaratıcı karakterler ve özellikler var..Buda Mybb-Vbul-Wordpress-Joomla-PHPKF-Tumblr vs vs. gibi scriptler arasında gidip geliş oluşturuyor..
@TaaRRuz ProPortal konusunda bir  bilgi vereceğim şimdi sana ProPortal: MyBB'nin klasik portalından sıkılmış,özel modifiyeler yapamayan kişiler için kolay yönetilebilen, göze hoş gelen tasarıma sahip gelişmiş,yönetilebilir bir portal sayfası oluşturma eklentisidir.
Nasıl Kurulur?:

indirdiğiniz rar dosyasının içinde çıkan "Upload" klasörünü açın. İçinde ki tüm dosyaları seçip ftp programınıza sürükleyip ana dizine/root'a index.php olduğu yere gönderiniz. Karşınıza çıkan değiştirilsin mi sorusuna evet diyiniz.

FTP'ye dosyaların atımı bittikten sonra tarayıcımızı açıp.

Url kısmına aşağıda ki bilgileri yazıp enter deyin ve ProPortal'ın kurulumunu çalıştırın.

siteadresi.com/portal/install/index.php

Kurulum ekranı %100 Türkçedir,kurulum adımlarını okuyarak,tek tek yapın.Kolayca kurulum bitecektir.

Daha sonra portalınızın ayarlarını yapmak için.

Admin Paneli -> Üst tarafta sekmeler var ya Araçlar/Bakım vs diye o kısımda ekstra bir sekme göreceksiniz o sekmenin adı ProPortal o sekmeden portalınızın tüm ayarlarını yapabilirsiniz.

Bu bukadar.

Şimdi Listeye geçiyorum..

Sunulan öneriler listesi:
  • Reklam yapıp daha çok 12-15 yaş arası veya bu işlere merakı olan kullanıcı çekmek.
  • ProPortal Plugini ve bir çok plugin eklemek.
  • Yönetim Ekibinin egosunu indirmek ve kullanıcılarla biraz daha samimi olmasını sağlamak...
  • Warez paylaşımları serbest bırakmak
  • Warez paylaşımı kapatıp googleye kendimizi sevdirmek
  • IP takibi ile bir ıp den belirli süre içerisinde forum açma sınırı koymak
  • Google,Yandex gibi örümcek/botları forumu göremeyen bir kullanıcı grubuna almak
  • Mybb harici (wordpress-joomla-vbullettin vs vs.)scriptlerede destek vermek
  • Ftp vermek
  • Mybb'nin yanında blog kurmayada serbestlik getirmek
  • Subdomain kurarken forum mu? blog mu? gibi seçenekler koymak
  • Şuan şuradaki veya yönetim ekibindeki kullanıcıların daha çok konu açarak daha çok destek vererek hiti arttırması..
Ben şuanlık bu kadar görüyorum yetkililer ekleyebilirler..

NOT: Kimse alınmasın yaptığım yorumlardan dolayı benim gözüme gözükenlere göre söyledim..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sanırım mesajlarımı tam okumadın.Warez kuralları hakkında konuştum.Yeni sistemler vB.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2015 Saat: 15:29)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu konu uzar be kardeşim.

(26-11-2015 Saat: 22:09)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım mesajlarımı tam okumadın.Warez kuralları hakkında konuştum.Yeni sistemler vB.

evet buda warez paylaşım..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kimse durup dururken sert çıkışmıyor diyorsunuz ben burda şuan herkese söylüyorum gerçekten çoğu kişi alttan aldım benim çoğu yöneticiyle muhabbetim oldu Karanlık61 , admin , TaaRRuz , bilsoft , edward hepsine karşı biraz ağır başlı alttan alarak konuştum ama onlar bunu kullanarak benim üstüme çıkmıyorlardı.Ama ben öyle biliyormuşum ateş bacayı sarınca TaaRRuz admin hemen atarı koydu egoyu tavan yaptırdı masaya yumruğunu vurdu.Bundan sonra hiçbir yetkiliye tahammülüm yok haksız yere bana atar gider yapacaklarsa kişisel problemlerini bu siteye yansıtıcaklarsa burada olmalarına gerek yok.Kimse kimsenin hakkını yiyemez kimse kimseyi gereksiz ve haksız yere cezalandıramaz!

Buda kanıtım : http://i.hizliresim.com/4qkrnQ.png

İyi günler..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Anlatmak istedigim bu konu iyice gider 10.Sayfalara kadar cozumler listelenip artik kapansin mesajini verdim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2015 Saat: 23:04)LegendKinq21 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kimse durup dururken sert çıkışmıyor diyorsunuz ben burda şuan herkese söylüyorum gerçekten çoğu kişi alttan aldım benim çoğu yöneticiyle muhabbetim oldu Karanlık61 , admin , TaaRRuz , bilsoft , edward hepsine karşı biraz ağır başlı alttan alarak konuştum ama onlar bunu kullanarak benim üstüme çıkmıyorlardı.Ama ben öyle biliyormuşum ateş bacayı sarınca TaaRRuz admin hemen atarı koydu egoyu tavan yaptırdı masaya yumruğunu vurdu.Bundan sonra hiçbir yetkiliye tahammülüm yok haksız yere bana atar gider yapacaklarsa kişisel problemlerini bu siteye yansıtıcaklarsa burada olmalarına gerek yok.Kimse kimsenin hakkını yiyemez kimse kimseyi gereksiz ve haksız yere cezalandıramaz!

İyi günler..
Bende katiliyorum yetkililer uyelere cok baski yapiyor.Arkadas lafi agzimdan almis.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@LegendKinq21 orada sert bir tavır yok. Sadece siz fazla alıngansınız
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2015 Saat: 23:32)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @LegendKinq21 orada sert bir tavır yok. Sadece siz fazla alıngansınız

+
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=83438&pid=537247#pid537247

@rayray93 ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence MyBB Biraz Eskidi Yapılabilirse Blog Kurmada Eklenmeli Bence Yazıldımı Bilmiyorum 5 Sayfa Okumak Zor Olur.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2015 Saat: 23:38)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=83438&pid=537247#pid537247

@rayray93 ?

Daha sonradan yetkili tarafından uyarıldığını görebilirsiniz. Şayet bu konuda da benim üstüme gayet çullanıldı.

Yetkili hata yaptığında gördüğü muamelenin aynısını size göstersek, işte sert tavır o olurdu. Biz bunu kaldırırız, ama siz kaldıramazsınız. Dozuna göre disiplin veriyoruz. O bile size fazla geliyor gibi hissediyorsunuz. Ama öyle değil. Dozu kaçtığında uyarılıyor. Her şeyi görmezsiniz özel mesaj diye bir şey de var. Herkes cezasını istemiş yaptığı yanlışlarından.

Bilmiyorum burası alt tarafı bir forum yani katil değiliz cani değiliz eğer yetkilierin çok üstünüze geldiğini düşünüyorsanız biraz kendinize bakmayı deneyin. Kendiniz olmasa bile sizinle aynı mertebede olan insanların yaptıklarına bakın. Geçmişte yaşanılan sorunların halen düzeltilmeye çalışılmasına bakın.

Siz empati kurmadıkça biz de empati kuramıyoruz. Her şeyden öte insanız. Ağrımıza giden şeyler de var. Siz yetkiliyle değil insanla konuştuğunuzu önce bilin ki, biz de yetkili olup userle konuştuğumuzdan çok insan olarak insanla konuştuğumuzu bilelim.

Zira ben kendimi insan gibi hissetmiyorum birisi etrafa öfke saçtığında. Ne ekersen onu biçersin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2015 Saat: 23:04)LegendKinq21 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kimse durup dururken sert çıkışmıyor diyorsunuz ben burda şuan herkese söylüyorum gerçekten çoğu kişi alttan aldım benim çoğu yöneticiyle muhabbetim oldu Karanlık61 , admin , TaaRRuz , bilsoft , edward hepsine karşı biraz ağır başlı alttan alarak konuştum ama onlar bunu kullanarak benim üstüme çıkmıyorlardı.Ama ben öyle biliyormuşum ateş bacayı sarınca TaaRRuz admin hemen atarı koydu egoyu tavan yaptırdı masaya yumruğunu vurdu.Bundan sonra hiçbir yetkiliye tahammülüm yok haksız yere bana atar gider yapacaklarsa kişisel problemlerini bu siteye yansıtıcaklarsa burada olmalarına gerek yok.Kimse kimsenin hakkını yiyemez kimse kimseyi gereksiz ve haksız yere cezalandıramaz!

İyi günler..

Kimseyi cezalandırmadık, kimseye haksızlıkta yapmadık.Sadece spam olurcasına herkesin vermesine değindim.Zira konuda yazdım bunu önceki mesajlarımda.Zaten ego yapacak olsam seni herkesin önündede uyarırdım fakat bunu seni rencide etmeyecek biçimde anlattım.Buna istinaden gecen bilisim okulumu tartistik footera ekledim ve sana bir sey soyledim.Sonra sende kusura bakmayin yanlis anladiniz falana getirdin? Dogru muyum? Madem ki ozel kismini actin, dahasinida ac...Yani isinize geleni yapinca iyi, gelmeyeni yapinca kotu mu? Diger sezar38 denen vatandas hakli bulmus buna sozum yok ancak onunda sebepleri var.Onu burada yazmiyorum isterse kendisi koysun ozel mesajlari.Yani hersey sizin istediginiz gibi olmaz.Bu konuyada artik adminimiz yazmadigi surece yanit yazmayacagim ancak ceza verilemez kuralini arkaniza alip oyle herkes kafasina gore saga sola laf diyemez.Herkes konunun amacini korusun.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Buradaki bazi yetkili arkadaslar uyelere canlisi,kardes gibi yaklasim sergilemiyor.Buda kizismaya neden oluyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-11-2015 Saat: 01:11)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

İyi günler..

Kimseyi cezalandırmadık, kimseye haksızlıkta yapmadık.Sadece spam olurcasına herkesin vermesine değindim.Zira konuda yazdım bunu önceki mesajlarımda.Zaten ego yapacak olsam seni herkesin önündede uyarırdım fakat bunu seni rencide etmeyecek biçimde anlattım.Buna istinaden gecen bilisim okulumu tartistik footera ekledim ve sana bir sey soyledim.Sonra sende kusura bakmayin yanlis anladiniz falana getirdin? Dogru muyum? Madem ki ozel kismini actin, dahasinida ac...Yani isinize geleni yapinca iyi, gelmeyeni yapinca kotu mu? Diger sezar38 denen vatandas hakli bulmus buna sozum yok ancak onunda sebepleri var.Onu burada yazmiyorum isterse kendisi koysun ozel mesajlari.Yani hersey sizin istediginiz gibi olmaz.Bu konuyada artik adminimiz yazmadigi surece yanit yazmayacagim ancak ceza verilemez kuralini arkaniza alip oyle herkes kafasina gore saga sola laf diyemez.Herkes konunun amacini korusun.

Ben onu o konuda söylemiştim örnek olarak verdim dedim geri vites yaptığım yok istersen kaldırabilirsin.Hatta kaldırma ben siteyi tamamiyle silerim haydi kolay gelsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence bu konu artik kapanmali herkez gorusunu soyledi.
Cunku Herkez bu konuyu fikir amacli kullanmiyor
Forumda herkezin arasi acildi.Gelen ziyaretciler herkezin
birbiri ile laf yarisina girdigini gorup sitede duzen kalmadigini zannedebilir.Herkez kendi onerisini sundu
hepside guzel fikirler.Fakat git gide bu konu uzuyor fikir den girmisiz konuya yetkililerin isinden cikmisiz.
Bu forumun lazim olan bir seyi daha var Arkadaşlik ve TAKIM RUHU.TELEFONDA OLDUGUM İCİN TAM ANLATAMADIM.MESAJİ ALMİS OLMALİSİniz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
http://bilisimokulum.10tr.net/ Kapattım.Aleme ibret olsun!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bilisim okulum acilmadan oncede ayni 10tr ydi.Kapanincada ayni.Forum olay yaratacak kadar buyuk bir forum degil.Gorusum bu .İyi aksamlae
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Parlak bir fikri ve kocaman bir platformu kaybetti site bunun arkasında Bilgin , GameWalking , 4EverPlay vs vs. çok vardı..İyi günler bu forum benide kaybetti.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping