Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acaba neden? Görüş soruyorum
(24-11-2015 Saat: 20:57)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(24-11-2015 Saat: 19:51)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu forum için söylüyorum; çok gereksiz kurallar var.

10TR.NET Sitemizin reklamını yapsak bile reklam yaptı oluyo bunlar bence çok saçma örnek verecek olursak http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=83411 bu konudaki ertank'ın cevabı

(24-11-2015 Saat: 17:46)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumundaki konuyu burayada açabilirdin, reklam yapmak yerine.

bunlar çok saçma 10TR.NET Bu tür kurallar oldukça kimse 10tr.net forum açmak istemez adam 10TR.NET dışı domain verseydi reklam yapmış olurdu 10TR.NET sitesini vermiş reklamla ne alakası var çok saçma bu foruma bir çeki düzen verilmeli.
Arkamdan laf yapacağına önüme çık.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-11-2015 Saat: 00:51)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(24-11-2015 Saat: 19:51)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu forum için söylüyorum; çok gereksiz kurallar var.

10TR.NET Sitemizin reklamını yapsak bile reklam yaptı oluyo bunlar bence çok saçma örnek verecek olursak  http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=83411 bu  konudaki ertank'ın cevabı

(24-11-2015 Saat: 17:46)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumundaki konuyu burayada açabilirdin, reklam yapmak yerine.

bunlar çok saçma  10TR.NET Bu tür kurallar oldukça kimse 10tr.net forum açmak istemez adam 10TR.NET dışı domain verseydi reklam yapmış olurdu 10TR.NET sitesini vermiş reklamla ne alakası var çok saçma bu foruma bir çeki düzen verilmeli.

Boşuna kızma adamda bir yönden haklı sende bir yönden haklısın ve arkandan konuşmak değil forumdaki her kullanıcı burayı okuyor sende dahil görebilirsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@LegendKinq21 Egoist birine daha hiç rastlamadım. Hatta kadrodaki insanları düşünürsek egoist olarak görülebilecek kişi benim. Onun da zaten ego olmadığını, söylediklerimin boşa olmadığını dediğimin arkasını getirdiğim için belli etmeye çalıştım. 2 yıl aradan sonra insanların güvenini kazanmak zor. Şu an tavır sergileyen ben değilim. Bence biraz daha farklı bakış açısından bak. Disiplin ile ego bir değildir. Sert konuşan bir yetkili diğer üyeye "Nasılsın ya?" diyorsa, Ki ben gördüm dediği kişiye uyarı vermiş. Yani iki aradaki sınırı ayarlamış. Biraz sanırım bakış açından kaynaklanabiliyor.

@ertank ikinizde haklısınız o konuda. Belirli bir kural yok şu anlık bir şey düşünmedim o konu hakkında fikri olan var ise belirtebilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-11-2015 Saat: 00:55)LegendKinq21 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-11-2015 Saat: 00:51)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

10TR.NET Sitemizin reklamını yapsak bile reklam yaptı oluyo bunlar bence çok saçma örnek verecek olursak  http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=83411 bu  konudaki ertank'ın cevabı

bunlar çok saçma  10TR.NET Bu tür kurallar oldukça kimse 10tr.net forum açmak istemez adam 10TR.NET dışı domain verseydi reklam yapmış olurdu 10TR.NET sitesini vermiş reklamla ne alakası var çok saçma bu foruma bir çeki düzen verilmeli.

Boşuna kızma adamda bir yönden haklı sende bir yönden haklısın ve arkandan konuşmak değil forumdaki her kullanıcı burayı okuyor sende dahil görebilirsin.
O vakitte köyde olduğum için net çekmeyince bakamadım konuya, arkadaş düşünemediyse onun suçu herkesin sağlam neti yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@rayray93 Görüşünü belirten bir üyeye "gene" ile başlayarak "bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın" diye cevap vermemelisin. Bu konunun açılma nedeni belli, herkes görüşünü belirtir ve kimse yazdıklarını sana yöneltip ftp istemiyor yada kolaymı zor mu diyede sormuyor. Bunları düşünecek olan konunun sahibi. Arkadaşımızın yapmış olduğu önerilerin bir kısmında yöneticilerin üyelere karşı olan tavrından bahsetmiş. Bir ara yine böyle bir konuya değinmiştik ve aramızda buna çözüm getirdiğimize inandık, bence birşeyin değiştiği yok. Elbette hazmetmediğimiz insanlara karşı arkadaş canlısı olmak zorunda değiliz ama bazen öyle bir an denk geliyor ki yetkili arkadaş, yetki gömleğini giydiği sürece muhattap olunmaması gereken biri oluyor. Bu yetki denilen şey iki dakikada kişiliğini değiştiriyor, o andan itibaren eskiye elveda resmiyete merhaba. Sadece bu yetkili arkadaş konusu için diyorum ironiyi anlamayan sadece eksilesin, yorumlarını da kendine saklasın. Daha yazacak çok şey var tabi ama bunları burada uzunca yazmak yerine vakti geldiğinde yönetim bölümüne açmak daha doğru olur. Konu amacından sapmasın istiyorum, sadece görüşler bildirilsin. "Ben öyle demek istemedim sen öyle anladın hayır ne alakası var"lara gerek yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-11-2015 Saat: 01:02)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @LegendKinq21 Egoist birine daha hiç rastlamadım. Hatta kadrodaki insanları düşünürsek egoist olarak görülebilecek kişi benim. Onun da zaten ego olmadığını, söylediklerimin boşa olmadığını dediğimin arkasını getirdiğim için belli etmeye çalıştım. 2 yıl aradan sonra insanların güvenini kazanmak zor. Şu an tavır sergileyen ben değilim. Bence biraz daha farklı bakış açısından bak. Disiplin ile ego bir değildir. Sert konuşan bir yetkili diğer üyeye "Nasılsın ya?" diyorsa, Ki ben gördüm dediği kişiye uyarı vermiş. Yani iki aradaki sınırı ayarlamış. Biraz sanırım bakış açından kaynaklanabiliyor.

@ertank ikinizde haklısınız o konuda. Belirli bir kural yok şu anlık bir şey düşünmedim o konu hakkında fikri olan var ise belirtebilir.

(25-11-2015 Saat: 01:09)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @rayray93 Görüşünü belirten bir üyeye "gene" ile başlayarak "bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın" diye cevap vermemelisin. Bu konunun açılma nedeni belli, herkes görüşünü belirtir ve kimse yazdıklarını sana yöneltip ftp istemiyor yada kolaymı zor mu diyede sormuyor. Bunları düşünecek olan konunun sahibi. Arkadaşımızın yapmış olduğu önerilerin bir kısmında yöneticilerin üyelere karşı olan tavrından bahsetmiş. Bir ara yine böyle bir konuya değinmiştik ve aramızda buna çözüm getirdiğimize inandık, bence birşeyin değiştiği yok. Elbette hazmetmediğimiz insanlara karşı arkadaş canlısı olmak zorunda değiliz ama bazen öyle bir an denk geliyor ki yetkili arkadaş, yetki gömleğini giydiği sürece muhattap olunmaması gereken biri oluyor. Bu yetki denilen şey iki dakikada kişiliğini değiştiriyor, o andan itibaren eskiye elveda resmiyete merhaba. Sadece bu yetkili arkadaş konusu için diyorum ironiyi anlamayan sadece eksilesin, yorumlarını da kendine saklasın. Daha yazacak çok şey var tabi ama bunları burada uzunca yazmak yerine vakti geldiğinde yönetim bölümüne açmak daha doğru olur. Konu amacından sapmasın istiyorum, sadece görüşler bildirilsin. "Ben öyle demek istemedim sen öyle anladın hayır ne alakası var"lara gerek yok.

bende bunu anlatmak istedim bilsoft teşekkür ederim bunu ben yapamam ama yetkili kişi yapabilir çünkü onun ceza alması gibi birşey söz konusu değil.@rayray93 daha çok kendine yarayacaklar açısından bakıyor olaya ben daha fazla muhalefet olmayacağım attığım ilk yorum adminedir.O yorumu okur ve gerekli görürse cevap verir.Hepinize iyi günler hayırlı geceler
...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-11-2015 Saat: 00:24)LegendKinq21 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış anlamayın ama ftp falan vermiyorsunuz buda tabiki sıkıntı yaratıyor bayağıdır var ama insanlar ftp kullanmayı bilmediği için açmıyorlardı hostinger'den bahsediyorum veya başka sitelerden artık hostinger gibi ücretsiz host veren siteler var ve ftp de veriyolar ftp sayesinde herkes kendi sitesini açıyor ve istediği gibi şeylere bölüyor.

10tr.net'deki kötülük demiyorum ama insanların sinirini bozan bazı şeyler ise xml ile tema yüklediğimiz için xml'nin içindeki images veya iconlar (iconlar imagesin içine giriyor biliyorum) kırık olarak geliyor ve buda normal olarak temanın görünüşünü bozuyor. Örnek olarak mesela TaaRRuz adminin paylaştığı BF3 Theme ilk paylaştığında turp gibiydi ama şimdi bulun ve bir deneyin her şeyi kırık hiç bir şekilde gözükmüyor.

Destek ekibi veya yöneticiler olsun  yada herhangi bir yetkili hiç bir şekilde samimi olmuyor sürekli bir resmiyet kimse onlarla şakalaşamıyor çünkü yetkililerin gözünde bu şeyler ukalalık olarak gözüküyor (küfürden bahsetmiyorum basit espri) ve ceza puanı veririm veya ban atarım gibisinden cümleler ile kullanıcıları korkutuyorlar.
Son birşey söyleyeceğim buda çok önemli belkide en önemlisi ;
Buradaki forumlar tutmuyor çünki mesela ben BilişimOkulumu açtım 3 haftaya yakın süre önce burada tanıttım ve TaaRRuz adminim konunun altına "İçerik arttırılırsa önerilen bağlantılara eklerim." gibisinden bir cümle kurdu tamam dedim sırf oraya eklenmek ve forumumun tutulması icin 3 gün forumumu kapatarak maximum şekilde forumu büyüttüm tamamen bir web sitesi haline getirdim.Bunun üzerine TaaRRuz adminime mesaj attım içeriği arttırdım diye , bana gelen cevap siteyi görünür yapmalısın dünde onu düzelttim ve gene mesaj attım bu seferde geri dönen 24 konu var ? bu resmen insanlarla dalga geçmektir.Eğer o cümlenin içinde "içerik arttırılırsa" lafından başka birşey geçmiyorsa içerik arttırıldığında o sitenin oraya eklenmesi gerek. Şimdi şikayetin başka bir kısmına geçeyim.. Biz forumlarla uğraşıyoruz o kadar kategori forum alt forum rank logo kullanıcı grupları terfi grupları kullanıcı gruplarının yetkileri vs vs. şeyler forum tutmuyor.Bizde uğraşamadığımız için ve forum tutmadığı için forumu bırakıyoruz ilgilenmiyoruz mesela geçen seneki Bilgini bi çoğunuz bilirsiniz. Forumun kendisi şuana kadarki forumlardaki katagori/forum sayısından çoktu belki şuanki Bilgin ve BilişimOkulum'un kategori/forum sayısından daha çok vardı ama tutmadı. Peki neden ? Hemen anlatayım şu yüzden ; biliyorum siz biz site açtıkça reklamlardan para kazanıyorsunuz ama herkes forum açıncada normal olarak herkes kendi forumunun tutmasını istiyor bu sebeple başka forumlara bakmaksızın kendi forumundan ayrılmıyor.Sıkıntı bu .  Buna bir çözüm bulmanız gerekmekte .Bu konuda yardımcı olur muyum tabi ki olurum.İletişime geçmeniz yeterlidir..

Son bir şey mesela bu ortamda bir sohbet yok gerekli konu açılıyor gerekli cevap veriliyor ve olay orda kapanıyor.Destek forumuna bir chatbox eklense çok güzel olabilir.Bunu denemelisiniz...

İyi günler dilerim.. @admin @rayray93  @Sezar38 @Edward @Mixt59 @Ripbyrustavi02 @Corleone @TaaRRuz @Dream41 @Henry @Delete

Sana cevabım bana ithafen olduğu için çok kısa ve net olacak.
Ben sana bu teklifi hiçte sunmayabilirdim sadece yapmaya çalıştığınız işi beğendim bu nedenle kendimce yardım etmek istedim.Yani sen ben dedim diye açmadın ki forumu ben dedim diye içerik gireceksin?

80 'den fazla kategorin var 24 tane konun var. İstersen otur bir daha düşün.Boş forumun nesini önereyim insanlara.İçinde yararlı bilgi yoksa? Akıl var mantık var kullanın şunu artık...
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ayrıca forumun adminini geçin tamamen sistemin sahibi en başında belirtmiş görevliler bu konuda ceza uygulamamalı diye buna rağmen sürekli bir ceza korkusu olmuş herkeste...
Yani düşüncelerinizi söylemekte özgürsünüz ancak kendi açınızdan olduğu gibi buraya öfke kusmayın gerçekten söylediğiniz şey bir şeyleri daha iyi yapabilmek için olsun.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Size kişisel goruşlerinizi sormuş zaten aslında yoneticiler mudahele etmesin.Bu da şu anlama gelmesin uygunsuz kelime yada kişiye yahut kişilere saldırı hakaret olmasın.sistemin aksıyan yonleri vs. soruluyor dışardan goruş alınmak istenmiş.madde madde yazılırsa daha iyi olur ayrıca destek.10tl.net sormamış 10tr.net neden forum açma sayısı azalmış ona gore cevap verin.konuya ornek olarak

- forum sistemlerinin kullanımını azalması ve ilginin azalması
- blog cms tarzı sistemlere ilginin daha artması
- açılan forumların hep aynı tarz açılıp tekrar etmesi
- 10tr.net'e google aramalarda da tepki koyması illegallik vs.den
- forumların tutanaması sağlam dirayetli olmaması
- destek 10tr.net içerik ve materyallerin guncellenmemesi ve amacından sapması
- Verilen desteğin yeterli ve nitelikli olması
vs. gibi yazın ben aklıma gelenleri yazdım.daha olursa eklerim.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar reklamlardan bizim üstümüzden para kazanıyorlar gibi yorumlar gördüm kim unuttum kimin yazdığının da bir önemi yok neyse bende eskiden öle düşünüyordum yani sistemin gelirden çok gideri var
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Benim bir tavsiyem daha  var ancak olması zor gibi görünüyor
Sadece mybb kurulmasın wordpress ve joomla gibi scriptler de kurulsun
millet mybb den sıkıldı
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle yorum veren herkese teşekkürler, 
Bu konuyu önemsiyorum, takip edeceğim.

Okuyup anlamaya, aynı zamanda özetlemeye çalışacağım. 
Önce sorunları tam anlayalım, çözüm var mı nasıl yaparız sonra konuşuruz.. Tabi bunların bir kısmı kesin var, belki bir kısmı iddia, yani iddia olsa bile hepsini yazayım dedim. 

Özet ve bilgiler: (önem sırasında değil, karışık)
  1. verilen destekleri yetersiz bulanlar, (kırık link, tema v.b)
  2. İlgisizlik ve üyelerin - belki - aşağılanması, forumda aktifliğin azalması,
  3. mybb'ye genel olarak ilginin azalması, 
  4. forum içeriklerinin cazip olmaması, çok benzer/gereksiz içerikler,
  5. gereksiz kurallar
  6. Son getirilen içerikle ilgili kural, download serial v.b. (bunun sebebi google reklamı alabilmek için)
  7. reklam yasağı (*1)
  8. Karşılanmayan beklentiler: ftp, chatbox v.b. (*2); joomla, wordpress (mybb harici şeyler)  
  9. Haksızlıklar, gereksiz ceza, banlama ve kapatmalar, fazla resmilik, v.b.
  10. Forumları tutanların sonradan alan adı alıp .com gibi alan adlarına geçiş yapmaları, bizi terketmeleri (aslında gayet doğal)
  11. Kişisel sebepler, okul v.b. Bu gayet normal, hatta gerçek hayat öncelikli..
Beşiktaşın Kızı'nın sonradan bahsettikleri, (ilgili/güzel olduğundan buraya aldım)
1- Hiyerarşi uygun değil.
2- Eski yönetim ekibi yok.
3- Yönetim eski adaletini kaybetti.
4- Bence şu kişi yönetimde olmamalı. 
5- Destekte eski aktiflik yok.
6- Şefler aktif değil.
7- Şefler yeterince ilgili değil.

(ilgili konu: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=84009)

@Sezar38 in yazdıklarını tam anlamadım, düzgün bir Türkçe ile yazmamış, anlamakta zorlandım. haksızlıklardan bahsediyor sanırım. 

Bu özet listeyi (yukardaki liste kısmını), görevliler ekleyerek düzenleyebilir, silme yapmayın. 

*1) aslında 10tr dahili için reklam yasağı yok, yanlış anlama var sanırım. 10tr harici reklam diye bir yerimiz var mıydı unuttum. 10tr dışı destek bölümü de var, isteyen veriyor, biz vermez zorunda değiliz tabiki.

*2) chatbox aslında var, eklentilere/pluginlere bakın. yeterli olmayabilir, o ayrı. Ama seninle biraz daha konuşmamız, görüş alışverişi lazım @LegendKinq21; @rayray93 sakin olalım. 

@Corleone demiş ki: "burası sistemin destek sitesi diğer domainlerin değil be kardeşim" . Bu bilgi tam olarak doğru değil. 10tr harici destek diye bir bölümümüz var, ama desteğimiz garanti değil, mecbur değiliz. 

warez/illegal paylaşımlar hakk: Komple kapatılmayacak, ya da yasak değil, sadece ziyaretçilere kapatılacak diyoruz. Bu da, google kurallarına uymak ve google reklamı alabilmek için. bu konudaki önerilerinize açığız. 
sadece lisanslı film, program v.b. sahibi belli olan şeyler bu şekilde. 

Doğru bilinen yanlışlar: (buraya toplayacağım)
  1. Oyun forumu ya da oyun hilesi yasak değil
  2. warez illegal içerikler ziyaretçilere kapatılmalı
  3. 10tr harici destek yasak değil

Reklamlar hakk: şuanda zaten reklam çıkmıyor, çıkamıyor; zaten geri gelebilmesi için "illegel paylaşımlar" kuralını getirdik, yoksa reklam çıkamayacak. Ama şunu da bilin, reklam çıkarken de, sistemin gideri gelirinden çok daha fazla..niye yürütüyorsunuz diyen olursa, ileri dönük, bir umut. 

Öncelikle problemleri bi teşhis edelim, çözümleri daha sonra konuşuruz. 

Bu konuyu birebir takip edeceğim, şu hususlara dikkat edelim:
  • Bu konuyu kavga yerine dönüştürmeyelim, görüş alışverişi olabilir. 
  • bu konuda yazılanlar için kimseye ceza verilmesin, insanları kaçırmayın
  • kötü adam, kötü üye/yönetici aramıyoruz, kötü kural, kötü iş/uygulama arıyoruz. Yani kişilerle değil, iş ve kurallarla uğraşıyoruz burda.
Tartışma kültürü hakkında:
İki çeşit tartışma vardır: 
  • İngilizcedeki "argue" denilen, bağırıp çağırmalı, düşmanca, çözüm amaçlı olmayan, faydasız tartışma,
  • İngilizcedeki "discuss" denilen, sakince, düşmanca olmayan, görüş alışverişi anlamında. Buna görüşme, görüş alışverişi de diyebilirsiniz, daha oturaklı bir ifade ile istişare de diyebilirsiniz. 
Biz, bu ikinci anlamda tartışma-görüşme yapıyoruz burda, kavga yapmıyoruz/yapmayacağız. 
Umalım ki tartışmalarımızın bize bilgi, insaniyet ve değişik açılardan katkıları olsun. 
(http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=83422)

Bu arada bugün şuan son24 saatte açılan forumlar 24 olmuş bu iyi, inş fazla azalmaz, ama biz iyileştirme amaçlı görüş alışverişine devam edelim.
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence google nin reklamlara ek olarak admatic denen bir sistem var oraya geçiş yapsın hem sistemin giderleri kapanır
hemde şu warez kısıtlaması kalkabilir
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İlk olarak MyBB'ye ilgi kesinlikle azalmadı. Sıkıntı şu artık insanlar yenilikler istiyorlar.
İlk olarak şu destek forumunda üyeleri çok sıkıyoruz. Çok resmi cevaplar veriyoruz. Ben bunu içten söylüyorum öyle forumlar gördüm ki adminler üyelerle çokta olmasa bile beraber. Konulara yorum atıyorlar teşekkür ediyorlar, ben sitedeki yetkililerin ":)" bu işareti kullandığını çok az gördüm. Bunlar insanları sıkıyor ve gidiyorlar.
Ftp verilmediği için üyeler hostinger'a yöneliyor... Ftp verilmeli bu olmazsa işimiz çok zor.
Eğlence kelimesinin tek harfi bile yok. Yarışma düzenlemeliyiz, hit çeken sitelere liste tutmalıyız, ödüller vermeliyiz. Böyle şeyler kesinlikle çok gerekli. İnsanlar artık yenilikler istiyor. Birde adam üst üste 10-15 konu açıyor. MyBB konusu yada işe yarar bir konu olsa bile hemen uyarı puanı veriyoruz. Bazı yetkililerimiz uygun olmayan konuyu kapatırken karşındakine hakaret derecesinde sözler diyor.

Böyle bi ortam var işte. Bu açıklarımızı kapatırsak emin olun her şeyi başarırız...
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
Bende ftpden yanayım fakat bildiğim kadarıyla script ftp desteklemiyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
şimdi akıl var mantık var bir düşünelim

öncelikle 10tr.net'te forum kuruyoruz ya en çok tutan tek forum türü:
oyun

başka sitelerde
mesela hostinger falan var ftp veriyorlar onla mybb kurup forum açabiliyorsun yada smf
ne kategorilerde kısıtlama var nede başka bir şey bazen tutuyorda tutanlarda zaten sonradan alan adı alıp .com gibi alan adlarına geçiş yapıyorlar

bizde
hem oyun forumlarının kategorilerini engelliyorsunuz birde ftp vermiyorsunuz bu işin neresi iyi ? bende olsam bende başka yerlerde kurardım forumumu ister smf ister mybb ister wordpress ister joomla ne gerek var 10tr.net'ten kuracağıma derdim akıl var mantık var şu warez yasaklaması kalksın! size sesleniyorum.

İyi forumlar iyi günler.
PGM
Teşekkür verenler:
@Ripbyrustavi02 dostum benim bildiğim genel olarak yok yalnızca ziyaretçilerinizi gizleyin yani deyin ki üye olmadıkça göremessiniz gibisinden .
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-11-2015 Saat: 15:19)Mixt59 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Ripbyrustavi02 dostum benim bildiğim genel olarak yok yalnızca ziyaretçilerinizi gizleyin yani deyin ki üye olmadıkça göremessiniz gibisinden .

hiç uğraşamam valla ben paylaşıcam kapatırlarsada yedeği pcde domain alıp oraya kurarım ne gerek var.
PGM
Teşekkür verenler:
(25-11-2015 Saat: 15:20)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-11-2015 Saat: 15:19)Mixt59 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Ripbyrustavi02 dostum benim bildiğim genel olarak yok yalnızca ziyaretçilerinizi gizleyin yani deyin ki üye olmadıkça göremessiniz gibisinden .

hiç uğraşamam valla ben paylaşıcam kapatırlarsada yedeği pcde domain alıp oraya kurarım ne gerek var.

Bu biraz tehdite kaçmış bunu yapmamalısın işte.Sabır olmazsa hiç bir şey yok.Bak insanlar bekliyor düzgün konular üzerinden forumlarını açıyor.Şöyle düşün oyun forumları genellikle torrent ve hile için tutuluyor ama 10tr.net gibi büyük bir sistem altında ve bunca forum içinde 100bin tane forum varsa 95bin'i oyun forumu olsa sence geriye kalan 5bin mi tutulur yoksa 95binlik kısım mı ? biraz mantıklı düşün.Herkes oyun forumu açarsa herkesin kendine dair forumu olur.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Eğer destekte warez yasağı kalkarsa gerçekten üyeleri iyi olur.Destektede aktiflik artar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping