Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek.10tr.net Üyelerinin Ve Yetkililerin Oluşturacağı Genel Forum Projesi
(10-09-2015 Saat: 00:18)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Frmgenel.10tr.net kurabilirsiniz.

Teşekkürler öneriniz için ama kullanılmıştır sanırsam bir bakacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayır kullanılmamış.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-09-2015 Saat: 00:04)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-09-2015 Saat: 00:01)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-09-2015 Saat: 23:58)AvanT2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hocam süper olur bn varım.

@AvanT2 bişeyden eksik kalsan şaşarım

İstediğini yapabilir, bu söylediğin şey kavga çıkarır. Onun hayatı bu, sen neden karışıyorsun ki?

@DeathAngeL şaka maksatında söyledim kavga içindeyil
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
şu zamanlar sırası değil, 10trnet ayağa yeni kalkarken o foruma üye çekmek çok mantıksız.. @TaaRRuz
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgilendirme
ihago5pu.png

Foruma Filozof Online Web Ekibi Sponsor Olmuştur.
Forum açıldığı zaman destek sitesinde önerilen bağlantılarda olmak için çalışıyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-09-2015 Saat: 00:49)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: şu zamanlar sırası değil, 10trnet ayağa yeni kalkarken o foruma üye çekmek çok mantıksız.. @TaaRRuz

Burada bir üye çekme mantığı yok zaten gerekli yerlerdende izin almaya çalışıyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-09-2015 Saat: 00:49)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: şu zamanlar sırası değil, 10trnet ayağa yeni kalkarken o foruma üye çekmek çok mantıksız.. @TaaRRuz

#Gokss Hocam doğru söylüyor
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-09-2015 Saat: 00:53)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

#Gokss Hocam doğru söylüyor

Arkadaşım sizinle muhattap olmuyoruz. Zaten multisiniz... Biz zaten bunları önceden düşündük.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Burası 10tr.net Destek sitesi. İnsanların genel amaçla gidebileceği bir site yok. Eğer 10tr.net sitelerinin içinde 3-5 taneden fazla saygın site bulunmaması demek, 3-5'den fazla sitenin google'de çıkmaması demek.

Bu konuyu "Site kuruyorum, projem bu, gelen var mı?" şeklinde algılayın.

Herkes site kurarsa siteye gelecek adam kim olacak. Ortak toplandığımız bir alan olsun bari sohbet, muhabbet ortamımız olsun. Kötü mü düşünüyorum bilmiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-09-2015 Saat: 00:54)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Burası 10tr.net Destek sitesi. İnsanların genel amaçla gidebileceği bir site yok. Eğer 10tr.net sitelerinin içinde 3-5 taneden fazla saygın site bulunmaması demek, 3-5'den fazla sitenin google'de çıkmaması demek.

Bu konuyu "Site kuruyorum, projem bu, gelen var mı?" şeklinde algılayın.

Herkes site kurarsa siteye gelecek adam kim olacak. Ortak toplandığımız bir alan olsun bari sohbet, muhabbet ortamımız olsun. Kötü mü düşünüyorum bilmiyorum.
Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Herkes site kurarsa siteye gelecek adam kim olacak. Ortak toplandığımız bir alan olsun bari sohbet, muhabbet ortamımız olsun. Kötü mü düşünüyorum bilmiyorum.
hocam burası herkesin forum kurması için yapılmış bir sistem değil mi ?
projeye sözüm yok fakat şu sıralar gerçekten mantıksız..
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-09-2015 Saat: 00:56)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Alıntı:Herkes site kurarsa siteye gelecek adam kim olacak. Ortak toplandığımız bir alan olsun bari sohbet, muhabbet ortamımız olsun. Kötü mü düşünüyorum bilmiyorum.
hocam burası herkesin forum kurması için yapılmış bir sitem değil mi ?
projeye sözüm yok fakat şu sıralar gerçekten mantıksız..

Kurmasın demedim ki, Ortaya insanları toplayalım, Ortadan herkese dağıtalım. Yine de görüşünüz için teşekkürler.

Olayın admine gidecek bir yönü yoktu aslında, Burası kayıp yaşamaz ki.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorun değil.Destekleriz.İçeriklere de bağlı biraz.Kalkıp warez, illegal tarzı paylaşımlar olursa desteklemem.Daha çok halka yararlı içeriklerle dolu bir forumsa desteklerim.Önerilen bağlantılara da eklerim sorun değil.Buda en nihayetinde bir fikir/proje insanlara faydası olduktan sonra destekleriz.Keyifli vakit geçirebilecekleri bir ortam neden olmasın...
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şimdiden hayırlı olsun.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-09-2015 Saat: 01:09)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sorun değil.Destekleriz.İçeriklere de bağlı biraz.Kalkıp warez, illegal tarzı paylaşımlar olursa desteklemem.Daha çok halka yararlı içeriklerle dolu bir forumsa desteklerim.Önerilen bağlantılara da eklerim sorun değil.Buda en nihayetinde bir fikir/proje insanlara faydası olduktan sonra destekleriz.Keyifli vakit geçirebilecekleri bir ortam neden olmasın...

.Com lu site değil, ban atarlar sonra kurtaramayız bütün 10tr.net gider. Google servisleri de aşırı ilgisiz zaten. Hiçbir 10tr.net sitesinde warez paylaşılmaması lazım şu an açıktan bir şekilde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@TaaRRuz o zaman http://destek.10tl.net/forumdisplay.php?fid=53 bu bölümü külliyen kapatalım, burası sadece destek forumu lsun, ona göre ayarlayalım.
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-09-2015 Saat: 01:17)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @TaaRRuz o zaman http://destek.10tl.net/forumdisplay.php?fid=53 bu bölümü külliyen kapatalım, burası sadece destek forumu lsun, ona göre ayarlayalım.

Oraya rağmen paylaşılmayacak şeyler var. Paylaşması absürt kaçacak diyelim yada. Nasıl olsa açılacak forumda scriptlere yer verilmeyecek. 10tr.net sitesi açılması neyi eksiler anlamadım açıkçası.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-09-2015 Saat: 01:21)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-09-2015 Saat: 01:17)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @TaaRRuz o zaman http://destek.10tl.net/forumdisplay.php?fid=53 bu bölümü külliyen kapatalım, burası sadece destek forumu lsun, ona göre ayarlayalım.

Oraya rağmen paylaşılmayacak şeyler var. Paylaşması absürt kaçacak diyelim yada. Nasıl olsa açılacak forumda scriptlere yer verilmeyecek. 10tr.net sitesi açılması neyi eksiler anlamadım açıkçası.
öyle bir söz kullanmadım, forumu 2 ye böleceksek orada olcak şeylerin burada olmasında gerek yok kısacası, olayın özütü..
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İkiye böldüğümüz yok.Tercih meselesi isteyen burada paylaşır paylaşmak istediğini isteyen oraya.Bu kadar soğuk bakma olaya.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-09-2015 Saat: 01:23)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-09-2015 Saat: 01:21)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

öyle bir söz kullanmadım, forumu 2 ye böleceksek orada olcak şeylerin burada olmasında gerek yok kısacası, olayın özütü..

Forumu ikiye bölmüyoruz nerden çıkardınız yahu? Bir forum kuruyoruz sohbet muhabbet ortamı oluşturuyoruz. Ne yapalım şimdi burada millet yeni sürüm incelemesi yaparken konuşurken ben Oyun ile ilgili yazdığım makaleyi mi paylaşayım. Bu youtube kanalı gibi büyük bir olay değil. Site kurduk, amacımız bu isteyen gelsin hesabı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:dest -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping