Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CityBlur Tema | Yayında !
(05-09-2015 Saat: 14:44)diyar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Novruz şimdi farkettim temada sorun var. st.10tl bozuk fakat st.10tl linkleri olduğu için bir konuya girince yavaşlıyor bu herkeste var bakabilirsiniz arkadaşlar bu sorunun çözümünüde yazarsan iyi olur
Her Temada Öyle Zaten.ST.10TL.NET Açılınca Düzelicektir..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temadaki menü warezdir, para ile aldıysan kanıt gösterirseniz sevinirim..
Kullanacak arkadaşların başı belaya girmesin..

@Novruz
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2015 Saat: 00:20)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temadaki menü warezdir, para ile aldıysan kanıt gösterirseniz sevinirim..

@Novruz
Hala bakmamışsın kardeşim, yabana atılacak bir konu değil bu..
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2015 Saat: 21:11)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-09-2015 Saat: 00:20)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temadaki menü warezdir, para ile aldıysan kanıt gösterirseniz sevinirim..

@Novruz

Sabah bakıcaktım mobikdeydim unutmuşum.Bu menüyü bir arkadaştan tasarım karşılığı aldım.Istersen söylerim kimden aldığımı özelden..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2015 Saat: 21:31)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@Novruz

Sabah bakıcaktım mobikdeydim unutmuşum.Bu menüyü bir arkadaştan tasarım karşılığı aldım.Istersen söylerim kimden aldığımı özelden..
Arakadş beni ilgilendirmiyor, söylesem de tema sahibi sensin..
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2015 Saat: 21:56)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-09-2015 Saat: 21:31)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@Novruz

Arakadş beni ilgilendirmiyor, söylesem de tema sahibi sensin..

Kardeşim Zaten Foruma Pek Giremiyorum Uzatmayalım.Ben Bir Arkadaşımdan Tasarım Karşılığı Aldım Temamda da Kullandım.Kullanmak İstemiyorsan Kullanma..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ana sayfada avatar çok büyük gözüküyor onu küçültme nasıl yapılır fotoğraf aşağıdadır.

23m3ci1.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
aynı sorun benim forumumdada(http://mybbtr.10tr.net ) yaşan dı şöyle yap : forum ayarlarına avatar diye arat hepsini 100x100 ( Varsayılan Avatar Boyutları 100|100) (Avatar İçin İzin Verilen Maksimum Dosya Boyutu? : kafana göre yap onu ama en az 15 falan yapmanı tavsiye ederim ) neyse ben böyle yaptım düzelti.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-11-2015 Saat: 14:37)Mixt59 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: aynı sorun benim forumumdada(http://mybbtr.10tr.net )  yaşan dı şöyle yap : forum ayarlarına avatar diye arat hepsini 100x100 ( Varsayılan Avatar Boyutları 100|100) (Avatar İçin İzin Verilen Maksimum Dosya Boyutu? : kafana göre yap onu ama en az 15 falan yapmanı tavsiye ederim ) neyse ben böyle yaptım düzelti.
Teşekkürler kardeşim dediğini yaptım ancak olmadı yine büyük gözüktü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Novruz temayı editleyip paylaşabilirmiyim ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-06-2016 Saat: 22:18)SinanGuneyy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Novruz temayı editleyip paylaşabilirmiyim ?
İsmimi Belirmek Şartıyla Tabiki.Foruma Pek Girmediğim için Biraz Geç Gördüm.
@SinanGuneyy
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping