Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10tr.net'i geliştirme üzerine fikirler
Ben temizlemedim birden düzeldi sanırım düzelttin @TaaRRuz
BERAT DESİGN
Tema,logo,imza,afiş,kartvizit,broşür,dergi vb. grafik tasarım işleri yapılır.
Fiyat ve referans için e-mail'den iletişime geçiniz.
Site tasarımı yapılır ve kodlanır.
beratermisdesign@gmail.com

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
şuan bende böyle http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=81582&highlight=destek+temas%C4%B1 bütün resimler gözüküyor temada sıkıntı yok ama çok fazla resim kullanmışsınız temada buton kullansaymışsınız çok daha güzel olcakmış
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-08-2015 Saat: 02:45)Rusveld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben temizlemedim birden düzeldi sanırım düzelttin @TaaRRuz

Hayır ben henüz bir işlem uygulamadım.En azından tema için.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-08-2015 Saat: 02:49)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-08-2015 Saat: 02:45)Rusveld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben temizlemedim birden düzeldi sanırım düzelttin @TaaRRuz

Hayır ben henüz bir işlem uygulamadım.En azından tema için.
hocam bu arada rank resimleri ve yıldızlar ne zaman düzenlenir ?
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Göksel css ranklar olucak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema çok güzel fakat çok fazla resim kullanılmış.Postbit butonlarındaki gibi font awesome kullanılsaydı daha iyi olurdu.Şuanda bende herhangi bir sorun yok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende Temada Herhangi Bir Sorun Yok Gayet Güzel. :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
şimdi mademki böyle bir konu var anladığım kadarıyla geliştirmek istiyoruz 10tr.net'i benim tavsiyem ve kendi yaptığım bir iş olan Makale Yazarlığı olayı olabilir diğer sitede daha önce çıktı ama ben bu işi çok önceden beri yapıyorum ve özel bir şirketin makale yazarılığından teklif geldi,geldi teknoloji sitem için makale yazıyorum ekran kartı-telefon,gibi teknolojik aletleri hem inceliyorum hemde diğer insanların düşündüklerini ortak bir noktada topluyorum.Makale yazarlığı bence uygundur.

+ aklıma geldikçe yazıcağım.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aklıma ilk gelen öneri sosyal imleme. Paylaşılan bir konu görevlendirilecek kişilerce sosyal sitelerde paylaşılır.

10TR.NET adminlerinden birinin açacağı ve sonra bu işe gönüllü olanlara yetki vereceği bir Youtube Kanalı'da hiç fena olmaz.

Ancak RayRay93'ün de dediği gibi sadece 1 konu üzerine değil 5-10 konu üzerinde hitap edecek bir kanal.

Mesela RayRay/OnLiNe/#Gokss gibi coderlar kodlama dersleri verirken bir kesim oyun incelemesi, bir kesim photoshop dersleri, bir kesim nasıl yapılır gibi videolar çekebilir.

Kısa ve öz videolar hazırlanarak Youtube üzerinden oluşturulacak kitle desteğe yönlenebilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-08-2015 Saat: 12:50)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aklıma ilk gelen öneri sosyal imleme. Paylaşılan bir konu görevlendirilecek kişilerce sosyal sitelerde paylaşılır.

10TR.NET adminlerinden birinin açacağı ve sonra bu işe gönüllü olanlara yetki vereceği bir Youtube Kanalı'da hiç fena olmaz.

Ancak RayRay93'ün de dediği gibi sadece 1 konu üzerine değil 5-10 konu üzerinde hitap edecek bir kanal.

Mesela RayRay/OnLiNe/#Gokss gibi coderlar kodlama dersleri verirken bir kesim oyun incelemesi, bir kesim photoshop dersleri, bir kesim nasıl yapılır gibi videolar çekebilir.

Kısa ve öz videolar hazırlanarak Youtube üzerinden oluşturulacak kitle desteğe yönlenebilir.

Katılıyorum.Sosyal Medya Bir Sitenin Gelişmesinde Ve Tanınmasına Büyük Katkıda Bulunuyor.D10 Adı Altında Verilen Dersler/İncelemeler Site İçin Yararlı Olur Bencede..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-08-2015 Saat: 12:50)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aklıma ilk gelen öneri sosyal imleme. Paylaşılan bir konu görevlendirilecek kişilerce sosyal sitelerde paylaşılır.

Filozof TV'de onu yapıyorum mesela. Oyunlar seri oyunları. Bittiğinde incelemesi gelecek. Falan vesaire. Benim kafamda bu fikir var. Hatta daha da büyüğü. Size yakında ulaşacağım. Hatta konuya mesaj atarım. Yani planlar hakkında. Başka fikirleri olan var ise yazsınlar. Hepsini hayata geçireceğiz evelAllah

Edit: Mesaj yazdım tema düzeldi. çerezler ile alakalı

@Novruz mesajın bugda kaldı ben yazdıktan sonra geldi; Sosyal Medya forum ortamını bitirdi. Mybb.biz'in kapanma sebebi olarak ağır açıkta. Sosyal Medyayı ağır kullanmak lazım.

@kamil55 Öyle bir proje hazır takipte kal, yakın zamanda gerçekleşebilir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Makale işinde yardımcı olabilirim photoshop hakkında örn:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=82251
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böylesi zamanlar da birlik olunduğunu görebilmek güzel.Bir elin nesi var, iki elin sesi var.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Youtube Kanalı Açılsa iyi Olur.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Edward Hocama Katılıyorum.
BERAT DESİGN
Tema,logo,imza,afiş,kartvizit,broşür,dergi vb. grafik tasarım işleri yapılır.
Fiyat ve referans için e-mail'den iletişime geçiniz.
Site tasarımı yapılır ve kodlanır.
beratermisdesign@gmail.com

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaman Bulursam Photoshop Derslerinde Yardımcı Ola Bilirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
menüde search yanlış adrese gidiyor sonuna .php eklermisiniz @TaaRRuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Örneğin:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=82375&pid=530213#pid530213

@TaaRRuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-08-2015 Saat: 20:28)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Örneğin:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=82375&pid=530213#pid530213

@TaaRRuz

?
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-08-2015 Saat: 17:36)Best Nickli Kullanıcıdan Alıntı: menüde search yanlış adrese gidiyor sonuna .php eklermisiniz @TaaRRuz

Tşk. düzelttim.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform