Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bitti]-Batuhan HD AR GE Başvuru Formu
Ad Soyad: Emir Batuhan Avcı
Meslek/Okul:Oğrenci/Remzi Bayraktar Ticaret Meslek Lisesi
ARGE hakkında bildikleriniz:Foruma Yararlı Şeyler Araştırıp Üst Yönetime Sunmak
Destek forumu ve 10tr.net için varsa bi fikriniz/projeniz:Plugin Önerilerim Olabilir TekTek MyBB Forumlarından Forumlar İle İlgili Pozitif Şeyler Toplayabilirim.
MyBB Plugin ve Modül Oluşturmak için Bilginiz:Maalesef.
HTML Bilginiz:AZ
CSS bilginiz:AZ
PHP Bilginiz:AZ
MyBB Bilginiz:İLERİ DÜZEY
Photoshop bilginiz:ÇOK İYİ DEGİL AMA FORUMLAR İÇİN YETERLİ.
Neden bu yetkiyi istediniz:Kendimi Forumun Eksiklerini Araştırmaya Uygun Buluyorum Bayadır Bu Forumdaydım Göz Önünde Gördüklerimi Hayata Geçirmek İsterim.
Ne zamandır 10tr.net i kullanıyorsunuz:2013den beri.
5x5-9/3+7-(3x2) = ? (ciddi olarak cevaplayın) *** : 9,3
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Nedense Başvurular ARGE Başvuruları Açılır Açılmaz Herkes Başvuru Yapıyor.Bence Erken Forumda Kaç Aydır Aktif Değilsiniz Ve Başvurular Açılır Açılmaz Başvuru Yapmanız Bence Doğru Değil.Başarılar..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-08-2015 Saat: 15:37)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Nedense Başvurular ARGE Başvuruları Açılır Açılmaz Herkes Başvuru Yapıyor.Bence Erken Forumda Kaç Aydır Aktif Değilsiniz Ve Başvurular Açılır Açılmaz Başvuru Yapmanız Bence Doğru Değil.Başarılar..

ÖNCELİKLE BAŞ GRAFİKERLİK H.O AMA BİRYERDEN BAŞLAMAK LAZIM BENİMDE HEDEFİM BURDAN BAŞLAMAK NASIL SİZİN 2 YIL ÖNCE GRAFİKERLİGE ULAŞMAK GİBİYSE BENİMDE HEDEFİM ARGELİGE ULAŞMAK :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Özgüveniniz dışında bir şey yok gibi duruyor. Biraz bilgi edinseydiniz hiç değilse, Matematik sorusunu cevaplasaydınız
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-08-2015 Saat: 15:47)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Özgüveniniz dışında bir şey yok gibi duruyor. Biraz bilgi edinseydiniz hiç değilse, Matematik sorusunu cevaplasaydınız
CEVABI YAZMIŞTIM.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-08-2015 Saat: 15:41)Batuhan HD Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-08-2015 Saat: 15:37)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Nedense Başvurular ARGE Başvuruları Açılır Açılmaz Herkes Başvuru Yapıyor.Bence Erken Forumda Kaç Aydır Aktif Değilsiniz Ve Başvurular Açılır Açılmaz Başvuru Yapmanız Bence Doğru Değil.Başarılar..

ÖNCELİKLE BAŞ GRAFİKERLİK H.O AMA BİRYERDEN BAŞLAMAK LAZIM BENİMDE HEDEFİM BURDAN BAŞLAMAK NASIL SİZİN 2 YIL ÖNCE GRAFİKERLİGE ULAŞMAK GİBİYSE BENİMDE HEDEFİM ARGELİGE ULAŞMAK :)

Bu 2. uyarışım eski üyesin birde. Konu başlığı veya mesaj içeriğinin tümünü büyük harfler ile yazmayın, alttaki konuda da uyardım sizi. Başvurudan önce forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim, tekrarı halinde uyarı vermek zorunda kalırım ki durum böyleyken bunu hiç istemeyiz değil mi.

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=81910
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2015 Saat: 22:29)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-08-2015 Saat: 22:29)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-08-2015 Saat: 22:27)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başvuru yapanları inceliyorum. Şu an herkes aday benim gözümde... İnceleme bir süre devam edecek daha sonra kara vereceğim. Ona göre davranış ve mesajlarınıza dikkat edin.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu konu, sanırım kapandığı, halledildiği, karara bağlandığı,çok uzun zaman geçtiği ya da yapılacak birşey kalmadığı için, konu başlığına "Bitti" eklenmiştir.
Eğer konu sahibinin diyeceği/itirazı varsa tekrar yorum yazsın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping