Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 10 Market Sorunu
Merhabalar.Dün Bilgisayarı Windows 10`a Güncelledim.Fakat Uyumluluk Sorunları Yetmezmiş Gibi Market Uygulamasınada Girmiyor.Bu Sorunun Çözümünü Bilen Varmı?Net`te Araştırdım İstediğim Sonuca Ulaşamadım..
y3TOi6W.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben'de geçtim hiçbir sıkıntı olmadı ? market falan hepsi tam takırlı uyumluluk sorunuda yok oyunlar aciyor. sende birşey var bence yani Windows 10'u tekrar kur derim. ama iyi ce bir araştır
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2015 Saat: 14:29)Enes Bayraktar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben'de geçtim hiçbir sıkıntı olmadı ? market falan hepsi tam takırlı uyumluluk sorunuda yok oyunlar aciyor. sende birşey var bence yani Windows 10'u tekrar kur derim. ama iyi ce bir araştır

Oyun Zaten Tek Bir Oyunda Genel Sorun Market Sorununu Araştırdım Fakat Bir Sonuç Bulamadım..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Microsoftun Sitesine Basvur Azerbaycan Paketi Oldugu Icin Sorun Olabilir Her Ülkeye Verdigi Hizmet Ve Paket Farklidir :/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2015 Saat: 15:19)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Microsoftun Sitesine Basvur Azerbaycan Paketi Oldugu Icin Sorun Olabilir Her Ülkeye Verdigi Hizmet Ve Paket Farklidir :/

Dil Değiştirdim Tekrar Denedim Olmadı Yine..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#Güncel.Şimdide Bir Uygulamayı İndirmek İstediğimde Kendiliğinden Kapanıyor..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence sorun biligsayarınızda bilgisayarınınz windows 10u kaldırmıyor belli bende kurdum sizin gibi aynı sorunlar bendede çıktı markete girmiyr uyumluluk hatası var vsvs acilen win 7 ye geçiş yapın yoksa bilgisayarınız çökebilir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2015 Saat: 16:43)Exelans Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence sorun biligsayarınızda bilgisayarınınz windows 10u kaldırmıyor belli bende kurdum sizin gibi aynı sorunlar bendede çıktı markete girmiyr uyumluluk hatası var vsvs acilen win 7 ye geçiş yapın yoksa bilgisayarınız çökebilir

PC Özelliklerim Karşılıyor(Fazlasıyla) Uyumluluk Sorunu Herkeste Var..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pc niz önceden Windows kaçtı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2015 Saat: 16:56)Exelans Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Pc niz önceden Windows kaçtı

7
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2015 Saat: 16:43)Exelans Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence sorun biligsayarınızda bilgisayarınınz windows 10u kaldırmıyor belli bende kurdum sizin gibi aynı sorunlar bendede çıktı markete girmiyr uyumluluk hatası var vsvs acilen win 7 ye geçiş yapın yoksa bilgisayarınız çökebilir

alakası yok eger öyle bir durum olsaydı güncellemesine izin vermezdi.

-ayriyetten bende uyumluluk sorunu yok sadece 1milyon indirmişse 100 bininde vardır. oda sistemi zorla güncelledikleri için yani windows update'siz güncelledikleri için windows herkesi sıraya koymuştu tabi siz bu sırayı bozdugunuz için size eksik veya sorunlu indirmiş olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Enes Bayraktar hocam ben tamirciye verdim adam dedi bu bilgisayar win 10 kaldırmaz

Bende adama dedim: ben internetten indirdim o yüzden mi dedim

adam bana: farketmez ne şekilde olursa olsun orjinalini bile indirsen bu bilgisayar win 10 kadırmaz dedi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping