Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek Teması Kodlanıyor
(05-08-2015 Saat: 23:05)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-08-2015 Saat: 23:04)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle derslerini bekliyorum HTML ve CSS çok iyi fakat cizimden tema kodlamayi bilmiyorum ;)
Çok güzel gidiyor eline sağlık demo adresini yollayinca bize etiket at temanın seo ayarlarını çok güzel sekild yapabilirim bunuda bildireyim.

Çizimde aynı zaten bildiğin teknikleri çizimdeki gibi kodluyorsun :)

Ne Bileyim İsmail Garip Geliyor Bana yapamıyorum Yarıda kesiliyor ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-08-2015 Saat: 23:04)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle derslerini bekliyorum HTML ve CSS çok iyi fakat cizimden tema kodlamayi bilmiyorum ;)
Çok güzel gidiyor eline sağlık demo adresini yollayinca bize etiket at temanın seo ayarlarını çok güzel sekild yapabilirim bunuda bildireyim.
seo en son, bende biliyorum sorun yok :)
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-08-2015 Saat: 23:08)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Tamam Hocam Kendi yazdığım Bir kod vardı footer'a ekliyorsun 7 puan seonuz artıyor onu ilerleyen günlerde paylaşıcam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-08-2015 Saat: 23:11)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-08-2015 Saat: 23:08)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Tamam Hocam Kendi yazdığım Bir kod vardı footer'a ekliyorsun 7 puan seonuz artıyor onu ilerleyen günlerde paylaşıcam.
<h></h> taglarıyla mı ilgili acaba ?
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
imgur kullanmayın resimler gözükmüyor :)
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet Goks ama Kimse Görmüyor. Bekli Sende yaparsın kolay ve Etkili
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ağlamıyorum. Gözüme toz kaçtı :’(
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: