Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ForumAmca Theme [1.8.x]
tema.png Tema ismi: ForumAmca Theme [1.8.x]
yapimci.png Kodlama: #Gokss
yapimci.png Cizim: #Pirate
guvenlik.png Tema Güvenlimi ?: Güvenli onay.png
arac.png Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz onay.png
mybb.png Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.8 
kurulum.png Tema Kurulumu:XML Linkinden CTRL+S Yaparak Kayit Edin Forumunuza Upload Ederek Kullanin.

Tema Görüntüsü:

7776Tema_Deneme_Forumu___Tema_Dukkani.png

XML:

Kod:
http://forumamca.com/tema/xml/fatheme/fatheme.xml

Arkadaslar XML Linkine Takinmayin St.10tl.net'e Baglanamadigimiz Icin Kendi Sitemin FTPsine Attim Bir Ara Hatirlatin St.10tl.net Aciksa Oraya Atayim XML yi .

Iyi Kullanimlar...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beğendim Forum Görüntülemedeki Gri kapatmış temayı beyaza olsa daha iyi olabilirdi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2015 Saat: 17:37)Delete Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beğendim Forum  Görüntülemedeki Gri kapatmış temayı beyaza olsa daha iyi olabilirdi.

Evet Orayi Cizerken Biraz Kapali Birakmissim Görenlerin Hepsi Onu Sikayet Etti Ama Ordaki Rengi Düzenlemek Kolay Olacaktir Kullanmak Isteyenlerede Yardimci Olabilirim O Konuda :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler güzel olmuş eline sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Pirate temaya biraz edit yapabilirmiyim bir kaç değişiklik ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gizliden reklamda yapmış oldunuz. :) İyi tema.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-07-2015 Saat: 10:39)TheBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gizliden reklamda yapmış oldunuz. :) İyi tema.

TheBoss Gercekten Amacim Reklam Degil Temanin Ismi Öyle Onun Icin Yapabilecegim birsey Yok Fakat XML Linkini Diyorsan st.10tl.net e Baglanamiyordum Admine BIldirdim Bu Konuda Bana Mesaj Atmis Fakat private.php Acilmiyor Devre Disi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-07-2015 Saat: 10:46)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-07-2015 Saat: 10:39)TheBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gizliden reklamda yapmış oldunuz. :) İyi tema.

TheBoss Gercekten Amacim Reklam Degil Temanin Ismi Öyle Onun Icin Yapabilecegim birsey Yok Fakat XML Linkini Diyorsan st.10tl.net e Baglanamiyordum Admine BIldirdim Bu Konuda Bana Mesaj Atmis Fakat private.php Acilmiyor Devre Disi.
Hayırlısı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Trowların arkası çok koyu olmuş. #efefef #f0f0f0 gibi kodlar oraya uyar. Onun dışında güzel bir flat tema
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping