Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TR.NET Dışı Destek Hakkında
Bir süreliğine destek.10tl.net dışı adreslere yardım yasaklanmıştır.Önceden mecbur tutmuyorduk sadece isteyenler yapıyordu 10tr.net dışı domainlere fakat bazı çıkarcılıklar gördük.O nedenle belli bir süreliğine 10tr.net dışı yardım edilmeyecektir.Zaten biz sizin yardım konularınızı incelerkende o kategoride ettiğiniz yardımlara bakmıyorduk.Neticede bizim için bu sistemin üyelerine verdiğiniz destek önemli.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok iyi bir haber. Bilgilendirme için teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece Destek.10tr.net forumuna mı yardım edilcek 

hiç bişey anlamadım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece 10tr domainli forumlara yardım edilecek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adminimin demek istediği sadece "10TR.NET" domainli sitelere yardım edilecek. Böyle bir haber çok iyi oldu. Bilgilendirme için teşekkürler.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2015 Saat: 11:37)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bizden görme işler yapmayın  lütfen :D  sürekli bizi gözetledinizi bilmiyormuyuz ajan sokmaya çalıştınızı her şeyden haberim var... hatta size kanıt getiririm bizden görme şimdi diceksiniz sizinde rank sisteminiz bizden alıntı  bu noktadada kesin. bunun için fikir akımları oluşturuyoruz. Ayriyetten sistemi daha oturtmadan böyle gözetlenmek hayli düşündürücü

Durun durun hatta bizden alıntı olduğuna dahil kanıtıda atıyım:

OZ3Lo0.png

Bundan 1 saat sonra

3a1qpO.png

9 saat önce gece 1 di saat biz 11:51  de açtık konuyu 1 2 saat arayla kandırmayın beni :)

Allah'a şükür herkes neyin ne olduğunu biliyor. Siz o çoklu forum açma sitesi fikrini nereden aldınız söyler misin? 10TR.NET'den değil mi? Buda demektir sizin sisteminiz çakma. Şimdi köşenize çekilin siz, bir dahada burayı rahatsız etmeyin lütfen :)
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sende ban yiyeceksin erdem.. @TaaRRuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Günler Önce TaRRuZ Adminimize Konusma Arasinda Böyle bir Fikir Vermistim Belki Oradan Kalmistir Aklinda Uygulamistir Uygun Görüp Nedeni Suydu Sürekli 10tr.net Harici Istekler Geliyordu Ve Bunlar Yanlis Bölümlere Aciliyordu Yöneticilerde Bir Sekilde Bikmisti Hele Biz 1.Seviyeler Moderasyon Yetkimiz oldugu Icin Diger Bir Yöneticiye ÖM Atmak Zorunda Kaliyorduk .

Peki Neden Bugün Bu Karari Verdi Diye Sorma Sakin isimsiz Diger Adminlere Danismak Istemistir Anca Cevap Gelmistir.

Güzel Bir Karar Olmus Iyi Günler...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgilendirme için teşekkürler , ne olur ne olmaz yeni üye olup bu konuyu görmeyenler için bence o kategori kilitlenmeli , tekrar teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O kadar insan burayı hazırlarken yeteri kadar emek sarfettik zaten. Sizden bir şey almamıza gerek yok anlayacağın. @isimsiz..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bazı vatandaşlar kendilerini takip edilebilecek kadar kayda değer sanmış.Bu karar günler öncesinde tartışılmaya açılmış bir karardı.Nitekim bunun en başlıca nedenide yine sizler değil forumlarını .com'a dönüştürmüş olan kullanıcılar için...Bununla beraber ;

(23-07-2015 Saat: 11:55)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2015 Saat: 11:47)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sende ban yiyeceksin erdem.. @TaaRRuz

gerçekleri söleyip ban yiyen adam 10tr'nin adaleti :D bunların hepsi gerçek banlama hakkıda yok ne reklam yaptım ne başka birşey ortada büyük bir kanıt var bişi yapamassınız :) Ayriyetten ne adminlere ne yönetimede bişi demedim...
Bir şey yapamazsın mı demiş ben mi öyle okudum?İzlede gör.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform